jeftinije pozivanje inostranstva??

miia:
Da li neko zna gde mogu u Bgdu da nadjem telefonske kartice kojima se inostranstvo poziva po jeftinijoj tarifi, ili neku firmu koja nudi callback?
Instalisi SkyPe, uplati nesto para i pozivaj fiksni sa PC, po veoma povoljnim tarifama... Kada zoves inostranstvo fiksni telefon, stavi sluske i mikrofon, pozovi i pricaj dok imas para. Jeftinije je mnogo od klasicnog teleofonskog poziva visestruko.
 
codemaker:
miia:
Da li neko zna gde mogu u Bgdu da nadjem telefonske kartice kojima se inostranstvo poziva po jeftinijoj tarifi, ili neku firmu koja nudi callback?
Instalisi SkyPe, uplati nesto para i pozivaj fiksni sa PC, po veoma povoljnim tarifama... Kada zoves inostranstvo fiksni telefon, stavi sluske i mikrofon, pozovi i pricaj dok imas para. Jeftinije je mnogo od kasicnog teleofonskog poziva visestruko.
moze da kupite mali kasetofon koji se prikljuci na tel.liniju a na svijoj kaseti snima.
 
uzmi program skype,koji je besplatan,oko 5mb,i preko njega mozes da zoves inostranstvo po ceni lokalnog razgovora dok si na netu,ali moraju svi tvoji prijatelji koje zoves da instaliraju u svoje kompove taj program i samo napred
ja zovem buraza u ny bar dvaput nedeljno,a kosta kao u lokalu...
ceka se skype za mobil...
 
codemaker:
miia:
Da li neko zna gde mogu u Bgdu da nadjem telefonske kartice kojima se inostranstvo poziva po jeftinijoj tarifi, ili neku firmu koja nudi callback?
Instalisi SkyPe, uplati nesto para i pozivaj fiksni sa PC, po veoma povoljnim tarifama... Kada zoves inostranstvo fiksni telefon, stavi sluske i mikrofon, pozovi i pricaj dok imas para. Jeftinije je mnogo od klasicnog teleofonskog poziva visestruko.

Procitam ovo, procitam ono i sad sam totales zbunjen. Recite mi da li sa Skype-om mogu zvati bilo koji broj u inostranstvu(fixni, mobilni) ili doticni sa kojim bih divanio takodje mora imati instaliran Skype?????

PLEASE...HELP!!!!!!

Unapred zahvalan.

CIAO! 8)
 
Candyman:
codemaker:
miia:
Da li neko zna gde mogu u Bgdu da nadjem telefonske kartice kojima se inostranstvo poziva po jeftinijoj tarifi, ili neku firmu koja nudi callback?
Instalisi SkyPe, uplati nesto para i pozivaj fiksni sa PC, po veoma povoljnim tarifama... Kada zoves inostranstvo fiksni telefon, stavi sluske i mikrofon, pozovi i pricaj dok imas para. Jeftinije je mnogo od klasicnog teleofonskog poziva visestruko.

Procitam ovo, procitam ono i sad sam totales zbunjen. Recite mi da li sa Skype-om mogu zvati bilo koji broj u inostranstvu(fixni, mobilni) ili doticni sa kojim bih divanio takodje mora imati instaliran Skype?????

PLEASE...HELP!!!!!!

Unapred zahvalan.

CIAO! 8)


Ako dotični(a) ima PC i skype onda pričanje ne košta, što se skype-a tiče. Ukoliko zoveš fiksni ili mobilni tada to košta i to se plaća. Uostalom sve to imaš na njihovom web site-u, pa pogledaj sam. http://www.skype.com
 

Back
Top