Podloga za misha :)))

Na jednom kompu mi je podloga okrugla u bojama Com hem kablovskog operatera (i pise com hem :D ), a na drugom je podloga cetvrtasta i izgleda kao screenshot - Netscape navigator sa otvorenom stranom svedskog Yellow Pages-a. :D
 
ja imam neku bas kvalitetnu textilno-gumenu, sa tropskim ostrvom ( :lol: ), a kupljena je u U$A (proizvodjac: 3M)... stara skoro 2 godine... i dalje super izgleda... odlicna za misa...

moram da nadjem neku slicnu...

~~~~~~~~~~~~~~~~
 
LPhoklica:
Кулиража:
Raspada se od dugogodisnjeg mrcvarenja.
Sva cetiri kraja su se odvojila.
Trebao bih uskoro da kupim novu, cim prezalim novce.
Hehe, potraži neku sa smešnim natpisom, može:
-*Beer was here* podloga :wink:
Ma to mogu i sam da sklepam, a i imam po celoj sobi svakakvih natpisa tako da je ovo suvisno, mada nije lose. Planiram da uzmem neku kvalitetnu....cim kupim prokleti volan sto sam izgubio na opkladi :evil:
 
na jednom kompu nemam, skinuo sam je jer mi je neki lik rekao da opticki mis bolje radi na jednobojnoj podlozi i mogu vam reci mnogo manje se cima. A na drugom kompu je Atlas Banka sundjer dole - plastika gore :D
 
skupio sam pare za nju, ali nikako da kupim...

inače već 7 godina koristim neku od mekane gume sa platnom preko.
kad sam je dobio imala je oko 6mm, a sad je ostalo jedva 3
imala je sliku nekog tigra koja je do sad izbledela pa optika više ne preskače...
 
našao sam strava stvar
znači neka pasta (proizvodjač Fellowels) koja se :shock: maže na podlogu i čini je mnogo "bržom". miš se manje prlja i smanjusu se problemi sa preskakanjem kod visokih optičkih miševa.
nisam probao na kugličim miševima.
 

Back
Top