Zavesti muškarca...?

Lexa

Buduća legenda
Poruka
30.368
Dragi muškarci, potražila bih savet od vas, jerbo se vas i tiče...
Kako vas je najlakše zavesti?
Šta vas privlači, a šta odbija u osobi koju prvi put vidite ili sa kojom prvi put razgovarate? Ne govorim samo o fizičkom izgledu... I ne govorim (samo) o fizičkoj privlačnosti...
Da li volite da vam devojka prva priđe? Ili volite stidljive? Ovo počinje da liči na anketu :?
Pod kojim uslovima biste odbili jednu fizički lepu osobu, a pod kojim jednu dobricu?
Da li imate običaj da devojku "postavite na njeno mesto", ako joj se sviđate, a ona vama ne?
I, najvažnije - KADA ODUSTAJETE? Kada ste sigurni da vas ona ne želi?
Generalizujte, zezajte se, ali bih baš volela i poneki pametan odgovor...
:D
 
Što se tiće fizičkog izgleda tu je dozvoljen širok spektar varijacija pri čemu ekstremi u vidu iskvarcovanih bedevija-sponzoruša sa jedne strane i odrona sa druge stvarno ni pored najbolje volje ne mogu da prođu.
Grube, preterano samouverene, preterano stidljive i zatvorene zahtevaju mnogo kopanja da se dođe do onoga što je ispod površine.
Normalne i prijatne žene koje su opuštene i duhovite nikoga ne ostavljaju ravnodušnim :)
 
Budi "nezna i neizbezna". Trudi se da budes prisutna u okolini muskarca koji te zanima, stavi mu do znanja sta zelis. Kakva god da si, vremenom ce on poceti da se prilagodjava tebi, da nauci da zivi sa tvojim manama, istovremeno dozivljavajuci tvoje dobre osobine kao nagradu koju je dugo iscekivao.
 
Kako mislis "begate"? Da nije mozda poput "ja te trazim da te nadjem, a ti se sakrila pa te ne vidim"?(Pepe Le Tvor) Samo neko ko ima interesovanja druge prirode (za zlobne: ne mislim na homoseksualne) moze da odbije paznju druge osobe, jer to je nesto za cim svi tezimo. Nikada ne mozes znati koliko ti neko odgovara dok ne probas.
 
Hogar68:
Što se tiće fizičkog izgleda tu je dozvoljen širok spektar varijacija pri čemu ekstremi u vidu iskvarcovanih bedevija-sponzoruša sa jedne strane i odrona sa druge stvarno ni pored najbolje volje ne mogu da prođu.

bljaaaaaaak ti si neki jer-fra a..sta da tebe neko nazove zagorelim matorcem npr..
 
Stavis joj odmah do znanja sta zelis. Ne mislim da je odbijes, vec samo ukazes ako ti nesto smeta kod nje zbog cega mislis da je ne bi odmah mogao prihvatiti. Ako pokaze zelju da se prilagodi, sto da ne. Mada nakon toga uglavnom otperjaju. Problem je kada naletis na navalentnu dok istovremeno ti juris za nekom drugom, ili si u vezi sa drugom. Tada se koriste grubosti, jer naizgled najbrze resavaju problem.
 
jagodica:
Hogar68:
Što se tiće fizičkog izgleda tu je dozvoljen širok spektar varijacija pri čemu ekstremi u vidu iskvarcovanih bedevija-sponzoruša sa jedne strane i odrona sa druge stvarno ni pored najbolje volje ne mogu da prođu.

bljaaaaaaak ti si neki jer-fra a..sta da tebe neko nazove zagorelim matorcem npr..

Da, ja sam jako dobar frajer i besmisleno je da šetam odrone.
A zagoreo nisam još od svoje 16.godine :wink:
 
Lexa:
Hogar68:
Lexa:
A da li "begate" od onih kojima se dopadate? Možda nekima to smeta?

Ne zaboga..... :lol: :lol: :lol: :lol:
Nismo u pubertetu
Šta ako ima 150 kila, grbu na leđima i pljuje dok govori? :shock:
Šalim se, stvarno ako te neka nervira, samo svojim prisustvom, da li si u stanju da je, recimo, uvrediš, samo da bi je se otarasio...?

Nisam nikada uvredio devojku koju ne poznajem zato što joj se sviđam, a obzirom da izgledam kako izgledam, nijedna od 150 kila me nije ni startovala :)
 
Dragi muškarci, potražila bih savet od vas, jerbo se vas i tiče...
Kako vas je najlakše zavesti? Šta vas privlači, a šta odbija u osobi koju prvi put vidite ili sa kojom prvi put razgovarate? Ne govorim samo o fizičkom izgledu... I ne govorim (samo) o fizičkoj privlačnosti...Ако је спонтана, весела, интелигентна, духовита, сигурна у себе, има пријатну спољашност, недвосмислено ми показује да ме жели, добрица је. Одбија ме све супротно.

Da li volite da vam devojka prva priđe? Ili volite stidljive? Ovo počinje da liči na anketu :? Нема разлике. Али само за тебе...Да...потпуно је ОК ако ти приђеш некоме.

Pod kojim uslovima biste odbili jednu fizički lepu osobu, a pod kojim jednu dobricu? Лепотицу...ако је глупа као ноћ, нема шарма уопште, нема душу (што је рецимо мени најбитније)...Добрицу ако је ружна, глупа...

Da li imate običaj da devojku "postavite na njeno mesto", ako joj se sviđate, a ona vama ne? Само на крајње фин начин...тако да се осећа боље после корпе него пре старта.

I, najvažnije - KADA ODUSTAJETE? Kada ste sigurni da vas ona ne želi? Ако је Она "та"...онда никад. До сада ми се то још није десило.Generalizujte, zezajte se, ali bih baš volela i poneki pametan odgovor...
 
Lexa:
Dragi muškarci, potražila bih savet od vas, jerbo se vas i tiče...
Kako vas je najlakše zavesti?
Šta vas privlači, a šta odbija u osobi koju prvi put vidite ili sa kojom prvi put razgovarate? Ne govorim samo o fizičkom izgledu... I ne govorim (samo) o fizičkoj privlačnosti...
Da li volite da vam devojka prva priđe? Ili volite stidljive? Ovo počinje da liči na anketu :?
Pod kojim uslovima biste odbili jednu fizički lepu osobu, a pod kojim jednu dobricu?
Da li imate običaj da devojku "postavite na njeno mesto", ako joj se sviđate, a ona vama ne?
I, najvažnije - KADA ODUSTAJETE? Kada ste sigurni da vas ona ne želi?
Generalizujte, zezajte se, ali bih baš volela i poneki pametan odgovor
:D
Pitala si muskarce al ja ne bi bila ja kad s ne bi malo umesala i nesto konstantovala...Gledajuci razne parove i kombinacije zakljucila sam da ima nesto u tom izboru devojke koju setas sto govori i o zrelosti...mozda previse pametujem ali kad vidim muskarca sa devojkom koja je ektravagantna i upadljivo obucena da ne kazem nakindjurena..sa mini suknjom istovremeno kombinovanom sa dekolteom ipak imam jedno misljenje a kad ga vidim sa nekom u trenerci kako se seta gradom bez frizure i sminke shvatam da se vuku godinama i da je ona "okacila mrezu"...najlepse je videti mladica sa elegantno obucenom zenom bez obzira koliko joj je godina a da je ta garderoba primerena njenom starosnom dobu...eto to je sto se tice estetike...a pameti uh to je ostalo zaista neobjasnjivo...koliko njih je stvarno u stanju da odrzi vezu sa inteligentnom zenom...nemojte sad da me spalite al o ovome bi mogla jos dugo i argumentovano...mozda samo za kraj poruka muskarcima...nemojte biti zbog ko zna kakvih osobina zarobljeni u vezi sa nekim baksuzom..zena koja se smeje i uvek je prijateljski raspolozena je pravo bogatstvo...
 
Pa, jeste, izbor devojke mnogo govori i o dečku, a izgled te devojke mnogo govori i o devojci i o dečku.
Ma, svakako i obrnuto, samo je manje očigledno... :D
Ali ja sam pitala - konkretno - šta ih tera da se zaljubljuju, ili bar zainteresuju?
 
Ljuba82:
Dragi muškarci, potražila bih savet od vas, jerbo se vas i tiče...
Kako vas je najlakše zavesti? Šta vas privlači, a šta odbija u osobi koju prvi put vidite ili sa kojom prvi put razgovarate? Ne govorim samo o fizičkom izgledu... I ne govorim (samo) o fizičkoj privlačnosti...Ако је спонтана, весела, интелигентна, духовита, сигурна у себе, има пријатну спољашност, недвосмислено ми показује да ме жели, добрица је. Одбија ме све супротно.

Da li volite da vam devojka prva priđe? Ili volite stidljive? Ovo počinje da liči na anketu :? Нема разлике. Али само за тебе...Да...потпуно је ОК ако ти приђеш некоме.

Pod kojim uslovima biste odbili jednu fizički lepu osobu, a pod kojim jednu dobricu? Лепотицу...ако је глупа као ноћ, нема шарма уопште, нема душу (што је рецимо мени најбитније)...Добрицу ако је ружна, глупа...

Da li imate običaj da devojku "postavite na njeno mesto", ako joj se sviđate, a ona vama ne? Само на крајње фин начин...тако да се осећа боље после корпе него пре старта.

I, najvažnije - KADA ODUSTAJETE? Kada ste sigurni da vas ona ne želi? Ако је Она "та"...онда никад. До сада ми се то још није десило.Generalizujte, zezajte se, ali bih baš volela i poneki pametan odgovor...
A Ljuba mi je lepo odgovorio, uzgred... :D
 
Znači nadjeno je UNIVERZALNO REŠENJE.
Hajde sad još i samo da ga primeniš Lexo....
I biće sve kao po šablonu , jer je u životu uvek tako, jel tako?

Interesantno , da što ljudi imaju manje vremena to žive više po kalupima , a manje po željama, tako da ovaj ukalupljeni metod sve više dobija na važnosti , tačnosti i zastupljenosti.

Zato se i javlja bunt kod onih "koji su osetili i spontanije vreme" tj 30-40 , koji su imali i mogli da odvoje popodne , ne za jurcanje i "pripremanje za sutra ili prekosutra" već opuštenzi....

I na kraju sled: nedostatak vremena->šablonizacija ponašanja i potreba->gubljenje duše/meraka (ne i nezavisnosti i slobode) KAO DA DOVODE CEO SVET DO NEKE TIHE FRUSTRACIJE, VEČITE GLADI I ŽELJOM DA SE ISKORISTI SVAKI MINUT (da uživate u svakom minutu , onda se nebi toliko "trudili" da predjete na sledeći minut).

Raskorak izmedju mogućnosti i želja (mislim više zbog krivice želja) nije posledica ambicije (prevelike) već komercijalnog pranja mozga , tretiranjem ljudi i njihovog vremena kao novac i prodavca (besplatan vrtić je "reprezentacija" , mito da se vlasnik "vremena" radnik navede na jevtiniju prodaju svoje robe). Milion caka a cilj isti...Mašine umesto ljudi...Svi ti ljudi će sutra radije zaposliti kreativne mašine umesto ljudi...
 
Sve ovo gore sam napisao zato što je pitanje ZAVESTI MUŠKARCA?

Dobijaš kalup , naravno sa "tehničkim odstupanjima" i posle i ti moraš da budeš kalup sa "tehničkim odstupanjima". E a tu mi se čini da kod Lexe nastupa mali problem, jer Lexa neće u kalup....

Malo ozbiljnije je kako zavesti DOBRICU.
Ili kako zavesti DOBROG FRAJERA.
Ili kako zavesti inteligentnog muškarca.
Ili kako zavesti Zrelog muškarca (mada i banane se beru zelene pa same sazru, ali neko ne želi da čeka i rizikuje trulež ).
--
Kako zavesti iskompleksiranog muškarca?
Kako zavesti poslušnog i mekanog muškarca?
Kako zavesti ružnog muškarca?
I ovo su takodje potpuno potrebna i složena pitanja, jer nekome baš ovo i treba.
 
tzv. zenski casopisi su puni saveta kako zavesti gospodina X, dresirati ga da sluzi vasim potrebama, dok se bavite karijerom i urbanim social life, posecujete happeninge, pijete koktele i glumite samantu dzons.
zasto niko ne savetuje "sedite jedno do drugog, drzite se za ruke, mastajte, pricajte, budite ono sto jeste-zene, upoznajte se, prosetajte pored reke, zajedno ofarbajte drvenariju, izadjite sa prijateljima i njihovom decom u park i igrajte basket"? ne, ne, nije dovoljno in... pokazite mu da je on niko i nista a da ste vi kraljica asfalta. naravno, kad otresete blato sa cipela..
 

Back
Top