he,he,he... 8 ? )~

TOMAX

Poznat
Poruka
7.745
CMOK,CMOK,CMOK...
vecavestica jagodica ana nirvana ena28 divlja-u-srcu ilona ana@ snaja88 Nadya majija sibirska chokolada bobolina Sanja Vr etotako miss Gazdarica guarana Nina2 LPhoklica millkica zendeli hanu-mica greenmoon mishica gigule JOVANA77 SINDI tamo sam gde.... zavodljiva1976 sanja babyland loodica Zena s greskom Mala vesela apotekarka Lilu VictorySun hanibal77 Sharmerka maja73 srecica5 MaRiJa-CH samaja klara_m galathea mudrica sunchica Hellen Kathrin drea
...CMOK,CMOK,CMOK...
CMMMMMOK!!!!!

:D :D :D
 
hanibal77:
Đenka:
Pa TOMAX je samo ženskinjama čestitao.
Evo: srećan Božić i tebi Hanibale, Hristos se rodi! :wink:
a zasto niko ne zna da sam ja devojcica? :cry:

Kako to mislis: niko ne zna? :shock: Pa, svi to znaju. :D Dobro... Osim Dzenke. :lol:

Evo, saljem ti citav paket novogodisnjo-bozicnih cestitki. ;)

A da se drugi ne uvrede, evo saljem ga i njima. :D

Cmokche za sve devojchurke i zhenkice (:P) i veliki pozdrav za sve one silne (:roll:) samodeklarisane mushkarchine (:P) ovog foruma... A i one druge. ;)
 
LPhoklice, ja sam iznenadjen!? I, uvredjen! :?
Ova tema je prepuna nesebične ljubavi i topline prema ženskom rodu, i ti treba da si ponosna što se nalaziš na jednoj takvoj listi. Forumi na netu i služe za to da se volimo i mrzimo na daljinu, a mentalnu nadogradnju bolje potraži u školici i knjigama, pa posle deli lekcije svima redom. :D
Jel' tako Snajkice? :wink: :D

"SAMODEKLARISANA MUŠKARČINA". Sviđa mi se taj epitet. Samo, da li je upućen na moju atresu.. i zašto je tako sitnim slovima napisan?? :D
 
LPhoklica:
snaja88:
Ma Svastara ima najbolje teme! Uostalom ima i najvise postova! Najbolja je :D

To što ima najviše postova ne garantuje da je dobra.
Ja ovde šaljem poruke, mada znam da je ovo tema najvećeg zaluđivanja i gluposti. Teme, uglavnom ne obezbeđuju nikakav mentalni prosperitet (čast izuzetcima :wink:)
Ja ovo nisam rekla,verovatno je neko zabrljao dok je citirao...I ne milim da je najbolja ako ima najvise postova (kao i Asocijacije :wink: ) ali je vala raznovrsna! Ima bre svasta(Ra)! :wink:
 
Snaja88, možda sam ja pogrešno citirala :)
Ako jesam, ne ljutiš se? :)

@Tomax:
U pravu si za ovo što si napisao, ali ja ne moram uvek da budem dobro raspoložena.
Prvi post na ovoj temi sam stavaila, možda zato što si mi antipatičan, ali nemoj da se ljutiš.
Kao što si rekako, mi smo ovde da se volimo i mrzimo na daljine.
Ipak na neki način mi je drago što postoji tema na svaštari o deovojkama.

Hvala :)
 
LPhoklica:
Snaja88, možda sam ja pogrešno citirala :)
Ako jesam, ne ljutiš se? :)

@Tomax:
U pravu si za ovo što si napisao, ali ja ne moram uvek da budem dobro raspoložena.
Prvi post na ovoj temi sam stavaila, možda zato što si mi antipatičan, ali nemoj da se ljutiš.
Kao što si rekako, mi smo ovde da se volimo i mrzimo na daljine.
Ipak na neki način mi je drago što postoji tema na svaštari o deovojkama.

Hvala :)
Primecujes da stalno uvredis coveka pa mu se izvinjavas?
 

Back
Top