pas ili macka

Meni svejedno...i pas i macka su mi divni. Zavisi od uslova i nacina zivota, kad sam imala dovoljno slobodnog vremena imala sam psa kome sam mogla normalno da se posvetim...bio je velik, znaci dosta setnje i vremena sa njim na otvorenom. Kad sam se zaposlila morala sam ga odvesti mojima jer vise nisam imala vremena za toliko setnje, a i bio je (tj. bila, zenka) dosta sam. Prosto sam osetila da pati, dusa me bolela ali sam je odvela mojima u kucu sa dvoristem gde je imala punu slobodu. Macka je idealan ljubimac za ljude sa nedovoljno slobodnog vremena jer ne zahteva toliko paznje, u smislu setnje i druzenja, nezavisna je i samostalna, mada ja opet imam dve da kad nisam tu jedna drugoj prave drustvo. Zaista podjednako volim i kuce i mace :D
 
Htedoh iz topa da napisem pse,ali sam se predomislila.Ja imam psa koga,malo je reci,obozavam:heart::mazipsa: ali zato moji mama i tata imaju dve macke.I nana ima dve mace i ja ih stvarno sve mnogo,mnogo volim.:heart:Volim ih podjednako-i kuce i mace.:mace::pas::heart:
 
U stanu čuvam tri psa i mačku.:DČinjenica je da su psi zahtevniji(šetanje i na -20 i + 35C).Ipak se ne bih odrekla ni jednih ni drugih jer ih sve skupa obožavam i nezamislivo mi je okruženje bez njih:super:
 

Back
Top