pas ili macka
Strana 1 od 13 1234511 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 308

Tema: pas ili macka

deja
    Guest

Podrazumevano pas ili macka

da li vise volite psa ili macku? i

Guest

Podrazumevano Re: pas ili macka

Citat Original postavio deja
    :wink: :wink: i psa i macku

Početnik
    Učlanjen
    10.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

IMAM 2 MACKE I 0 PASA! TI POVEZI!

Početnik
    Učlanjen
    12.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Macke!

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Macke su daleko inteligentnije od kerova, tako da bih njima uvek dao prednosti...

Zato i imam 6 macaka :wink:

Aktivan član lolla (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2003.
    Reputaciona moć
    63

Citat Original postavio deja
    mijauuuuuuu .

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Citat Original postavio lolla
    mijauuuuuuu .
    mrrrrr-prrrrr :wink:

Primećen član
    Učlanjen
    22.05.2003.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

U principu vishe volim kucice,stoga i imam moju mawu kucu..Alinemam nishta protiv machaka,bash sam juche pokupila neko crno mache sa ulice...

books
    Guest

Podrazumevano

kuce,kuce i samo kuce!!!!obozavam ih!!!

katarina
    Guest

Podrazumevano kucni ljubimac

ja mnogo volim pse 8) [/u][/b][/i]

Primećen član
    Učlanjen
    30.07.2003.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

macke ! psi su dosadni i predvidljivi...

Aktivan član
    Učlanjen
    28.09.2003.
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

macke su podmukle macke su podmukle

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.10.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Macke! Divne su...
    Kad sam bila mala ostajala sam po nekoliko dana kod mamine drugarice samo zbog onih 16 macaka koje je tada imala. Spala kuca na 5 macaka.
    A i kakve samo oziljke ostavljaju, raznih velicina i oblika. Najdrazi mi je ovaj od ujeda. Najmanji ali najefektniji (tu je vec 10ak godina).

Aktivan član
    Učlanjen
    07.09.2003.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano Re:

...

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Incognito
    Macke su daleko inteligentnije od kerova, tako da bih njima uvek dao prednosti...

1:nisu kerovi nego psi
    2:naravno da su psi intiligentniji od machaka,lepsi,zanimljiviji,odaniji....

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous

Ko te je to prevario da su psi inteligentniji?Ko se kod ljudi dresira,za miliciju i vojsku?Sigurno ne Ajnstajni!A sem toga zasto svi ljubitelji pasa mrze tolko macke?Ja znam mnogo ljubitelja macaka koji nemaju nista protiv pasa iako bi uvek pre uzeli macku,ali obrnuto se mnogo redje srece.I zbog cega ako volim jednu zivotinju to moram dokazati mrznjom prema drugom?

Primećen član
    Učlanjen
    19.06.2003.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

[quote="Anonymous"]
    Macke su daleko inteligentnije od

Ko te je to prevario da su psi inteligentniji?Ko se kod ljudi dresira,za miliciju i vojsku?Sigurno ne Ajnstajni!A sem toga zasto svi ljubitelji pasa mrze tolko macke?Ja znam mnogo ljubitelja macaka koji nemaju nista protiv pasa iako bi uvek pre uzeli macku,ali obrnuto se mnogo redje srece.I zbog cega ako volim jednu zivotinju to moram dokazati mrznjom prema drugom?
    tacno , i stvarno mi nije jasno ako volis zivotinje volis ih sve a ne samo pse
    ja sam mackoljubac ali i kuce su mi drage

CHASM
    Guest

Podrazumevano

Pa kad nemate puno prijatelja i kad nista posebno u zivotu niste ili nema sanse da postignete da bi se ikad osetili posebnim,mozda mocnim,znacajnim ili bar nekom vaznim,znaci vam puno kad neko u vas gleda ko u boga,ceka vas odano(ko sto rece jedan ovde),dahce vam za vrat(cak i kad mu uvek smrdi iz usta),mota vam se i seni oko nogu,slusa vas ko cara i td...Nije uzaludno sto je u svim zemljama gde je zivot ljudi uspesniji i srecniji,macka najpopularnija zivotinja,zbog svoje samostalnosti,inteligencije,gracioznosti i snalazljivosti u svakoj prilici,neovisnosti o nikome,borbi za svoje potomstvo i teritoriju, i ne trpljenju da joj drugi kroji kapicu po cenu obezbedjivanja krova nad glavom.U manjim i napacenijim zemljama pak,ove karakteristike izgleda nisu simpaticne pa su tako psi u svim takvim zemljama daleko uzdizaniji u zvezde... a posebno se tu uzgajaju psi macko-mrzci,a popularna je i dresura i raznoraznih drugih "jakih" vrsta cesto u realnom zivotu opasnih i po decu i ljude.Naravno pas nije kriv on ce raditi sve sto ga gazdea nauci i sta gazdu odusevi,a gazda ce se opet osecati mocnim jer ce konacno jednom u zivotu biti tretiran ko gazda.

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio CHASM
    Pa kad nemate puno prijatelja i kad nista posebno u zivotu niste ili nema sanse da postignete da bi se ikad osetili posebnim,mozda mocnim,znacajnim ili bar nekom vaznim,znaci vam puno kad neko u vas gleda ko u boga,ceka vas odano(ko sto rece jedan ovde),dahce vam za vrat(cak i kad mu uvek smrdi iz usta),mota vam se i seni oko nogu,slusa vas ko cara i td...Nije uzaludno sto je u svim zemljama gde je zivot ljudi uspesniji i srecniji,macka najpopularnija zivotinja,zbog svoje samostalnosti,inteligencije,gracioznosti i snalazljivosti u svakoj prilici,neovisnosti o nikome,borbi za svoje potomstvo i teritoriju, i ne trpljenju da joj drugi kroji kapicu po cenu obezbedjivanja krova nad glavom.U manjim i napacenijim zemljama pak,ove karakteristike izgleda nisu simpaticne pa su tako psi u svim takvim zemljama daleko uzdizaniji u zvezde... a posebno se tu uzgajaju psi macko-mrzci,a popularna je i dresura i raznoraznih drugih "jakih" vrsta cesto u realnom zivotu opasnih i po decu i ljude.Naravno pas nije kriv on ce raditi sve sto ga gazdea nauci i sta gazdu odusevi,a gazda ce se opet osecati mocnim jer ce konacno jednom u zivotu biti tretiran ko gazda.
    kakav pogodak u sustinu BRAVO!!!!!!!!!!!!!!!
    bzzzzzzzzzz

jobeb
    Guest

Podrazumevano Re: kucni ljubimac

Volim zivotinje, ali macke obozavam. to me ne sprecava da hranim i udomljujem ulicne pse, zato i ne verujem da neko moze da voli pse a ne voli macke i obrnuto. Ako volis zivotinje, volis ih sve, samo neke malo vise od drugih. Oni koji kazu da vole pse a mrze macke u stvari ne znaju sta je ljubav prema zivotinjama. nadam se da ipak ne spadas u njih.Jovana

Ističe se Alexandra9 (avatar)
    Učlanjen
    31.10.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

pas...

Primećen član miv (avatar)
    Učlanjen
    22.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

I pse i macke.Pse malo vise.

Guest

Podrazumevano

Macke, macke i macke samo!
    takav mi je i nadimak
    pozdrav za sve istomisljenike

Početnik
    Učlanjen
    05.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

2MACKE + JEDAN PAS![i][u]
    Obozavam ih! Apsolutno!

Ističe se Alexandra9 (avatar)
    Učlanjen
    31.10.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

tu si jako pogresio... Ja volim sve zivotinje iako ne bih volela svaku da imam u stanu... (naravno da ne bi drzala delfina)... Ja sam ljubitelj pasa, sto ne znaci da ne volim macke...

Slične teme

1. 2 macka na poklon
    Autor kucence X u forumu Poklanjam
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 04.07.2009., 18:12
  2. Napadnuta macka
    Autor Pleaser u forumu Svet životinja
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 07.04.2009., 15:58
  3. Cincila i Macka...
    Autor dkole u forumu Divlje životinje
    Odgovora: 0