Sta da uradim?

drea

Zainteresovan član
Poruka
238
Dragi me nije zvao vec 8 dana sto se i pretprosle nedelje dogodilo,a prije je zvao i po nekoliko puta na dan,sada mi je sve to cudno da odjednom tako malo zove.Ljuta sam i neznam sta da ucinim,kako da postupim?!Vise nije u mogucnosti nekoliko puta na dan da nazove(s obzirom tamo gdje je).ALI 8 DANA NE NAZVATI I NE CESTITATI NOVU GODINU :shock: Sta bi ste vi ucinili na mom mjestu?
 
gigule:
jel za Hag putuju pisma?
e piši mu...kaži mu!
e a si mu poslala ti čestitku? malo radosti? ...njemu je ipak teže...


Pa nisam mu poslala pismo i cestitku jer dok to dodje do tamo traje nedeljama.Ocekivala sam bar da ce me nazvati i cestitati Novu Godinu jer to je ipak poseban dan.Bez obzira koliko tesko da mu je mogao je nakratko nazvati..
 
pa gde je?
nisam bas u prici.
Ali, ja kada me decko ne zove, uvek prvo pomislim da nije u mogucnosti, da je u haosu, da ima problema, itd. a poslednje mi padne na pamet da se ljutim. Obicno budem tuzna. E onda dodje moj brat i kaze mi: Nemoj da se zanosis, nemoguce je da bas ne moze da se javi deset dana (toliko je bilo u mom slucaju) , on da hoce i da mu je stalo do tebe bar upola od onoga koliko je tebi stalo, javio bi se. Seko kriv ti taj kantar. :( I tako ja shvatim da sam u vezi sa nekim ko se bas i ne lozi preterano na mene, jer da je tako, javio bi se bar desetog dana.
Ne znam mozda sam i pogresila, ali tada sam odlucila da presecem tu vezu.
 
gigule:
trebalo bi za 10 dana da stigne...mislim na pismo.
Piši! Jel ti lakše da sediš ovako i razmišljaš šta bi to trebalo da znači zašto te nije zvao???



Sta da cekam 10 dana :shock: dok on pismo dobije pa da znam u cemu je stvar?!E sigurno mu pisati necu jer on dobro zna da cekam na njegov poziv.Nije me lako sjediti i razmisljati,razmisljam vec 8 dana,hocu da poludim ali sta postizem sa time ako cekam jos 10 dana :shock: da on moje pismo dobije pa da mi odgovori,samo sa tim cekanjem nerve da pogubim.Rekla sam par njegovih drugova da mu poruce da me nazove ako njih prije nazove.A sutra je Bozic i sigurno ce nekog od familije nazvati pa cu cekati sta ce biti.Tako je najbolje
 
tija:
pa gde je?
nisam bas u prici.
Ali, ja kada me decko ne zove, uvek prvo pomislim da nije u mogucnosti, da je u haosu, da ima problema, itd. a poslednje mi padne na pamet da se ljutim. Obicno budem tuzna. E onda dodje moj brat i kaze mi: Nemoj da se zanosis, nemoguce je da bas ne moze da se javi deset dana (toliko je bilo u mom slucaju) , on da hoce i da mu je stalo do tebe bar upola od onoga koliko je tebi stalo, javio bi se. Seko kriv ti taj kantar. :( I tako ja shvatim da sam u vezi sa nekim ko se bas i ne lozi preterano na mene, jer da je tako, javio bi se bar desetog dana.
Ne znam mozda sam i pogresila, ali tada sam odlucila da presecem tu vezu.


Tvoj decko je slobodan a to je vec druga prica.
 
pa rekoh ja odmah na pocetku da nisam bas u prici. I pitah gde je, ali sad sam skapirala.
I da, jeste tvoja situacija sasvim druga prica od moje.
Sta da ti kazem, naoruzaj se strpljenjem. Sve najbolje.
 
drea:
Dragi me nije zvao vec 8 dana sto se i pretprosle nedelje dogodilo,a prije je zvao i po nekoliko puta na dan,sada mi je sve to cudno da odjednom tako malo zove.Ljuta sam i neznam sta da ucinim,kako da postupim?!Vise nije u mogucnosti nekoliko puta na dan da nazove(s obzirom tamo gdje je).ALI 8 DANA NE NAZVATI I NE CESTITATI NOVU GODINU :shock: Sta bi ste vi ucinili na mom mjestu?

Verovatno si mu rekla da si dobila pa mu ovih dana nisi zanimljiva. Kad prođe meca, javi mu i dotrčaće kao vihor, veruj mi. :wink:
 
snoshaj efendija:
drea:
Dragi me nije zvao vec 8 dana sto se i pretprosle nedelje dogodilo,a prije je zvao i po nekoliko puta na dan,sada mi je sve to cudno da odjednom tako malo zove.Ljuta sam i neznam sta da ucinim,kako da postupim?!Vise nije u mogucnosti nekoliko puta na dan da nazove(s obzirom tamo gdje je).ALI 8 DANA NE NAZVATI I NE CESTITATI NOVU GODINU :shock: Sta bi ste vi ucinili na mom mjestu?

Verovatno si mu rekla da si dobila pa mu ovih dana nisi zanimljiva. Kad prođe meca, javi mu i dotrčaće kao vihor, veruj mi. :wink:
aha ali pod uslovom da ga "izvesna" Karla del Ponte tj.izvesni sud oslobodi, jelte...
 
jagodica:
e ako je u vojsci onda se sigurno promangupirao ishvatio da su te cile mile stvari s devojkama glupost pa se vishe ne folira.


Nije u vojsci u Hagu je,i nije se javio 2 nedelje.E ja sam mu poslala pismo i cekam do srijede da se javi, a ako se do srijede ne javi onda: ko ga yebe kod mene mjesta vise nikad nece imati i cica mica zavrsena prica.
 
drea:
jagodica:
e ako je u vojsci onda se sigurno promangupirao ishvatio da su te cile mile stvari s devojkama glupost pa se vishe ne folira.


Nije u vojsci u Hagu je,i nije se javio 2 nedelje.E ja sam mu poslala pismo i cekam do srijede da se javi, a ako se do srijede ne javi onda: ko ga yebe kod mene mjesta vise nikad nece imati i cica mica zavrsena prica.

Javice se, kad mu budes u qrcometu...Ne brini.
 
snoshaj efendija:
drea:
jagodica:
e ako je u vojsci onda se sigurno promangupirao ishvatio da su te cile mile stvari s devojkama glupost pa se vishe ne folira.


Nije u vojsci u Hagu je,i nije se javio 2 nedelje.E ja sam mu poslala pismo i cekam do srijede da se javi, a ako se do srijede ne javi onda: ko ga yebe kod mene mjesta vise nikad nece imati i cica mica zavrsena prica.

Javice se, kad mu budes u qrcometu...Ne brini.



Eee nista ja ne brinem.A efendija sta ti znaci ta rijec "grcometu"? Biha bih ti jako zahvalna da to pojasnis.
 
drea:
snoshaj efendija:
drea:
jagodica:
e ako je u vojsci onda se sigurno promangupirao ishvatio da su te cile mile stvari s devojkama glupost pa se vishe ne folira.


Nije u vojsci u Hagu je,i nije se javio 2 nedelje.E ja sam mu poslala pismo i cekam do srijede da se javi, a ako se do srijede ne javi onda: ko ga yebe kod mene mjesta vise nikad nece imati i cica mica zavrsena prica.

Javice se, kad mu budes u qrcometu...Ne brini.



Eee nista ja ne brinem.A efendija sta ti znaci ta rijec "grcometu"? Biha bih ti jako zahvalna da to pojasnis.

Da ti objasni cika-Snoki.Vidis, muskarci mnogo vole da kresu bez obaveza.Veci deo riba im je zanimljiv samo kada im je u dometu penisa a to se zove kao u vojsci sto postoji domet puske-PUSKOMET, tako postoji i domet penisa -QRCOMET. E, tako se i tebi decko ne javlja jer nema potrebe.Daleko je i ne moze da te krese pa mu nisi interesantna.Kada se vrati u tvoj grad, sigurno cete zvati da pokupi neki poencic i odvuce te u krevet.Naravno, ti ces sva srecna otrcati...Takva su pravila igre.
 
snoshaj efendija:
drea:
snoshaj efendija:
drea:
jagodica:
e ako je u vojsci onda se sigurno promangupirao ishvatio da su te cile mile stvari s devojkama glupost pa se vishe ne folira.


Nije u vojsci u Hagu je,i nije se javio 2 nedelje.E ja sam mu poslala pismo i cekam do srijede da se javi, a ako se do srijede ne javi onda: ko ga yebe kod mene mjesta vise nikad nece imati i cica mica zavrsena prica.

Javice se, kad mu budes u qrcometu...Ne brini.






Eee nista ja ne brinem.A efendija sta ti znaci ta rijec "grcometu"? Biha bih ti jako zahvalna da to pojasnis.

Da ti objasni cika-Snoki.Vidis, muskarci mnogo vole da kresu bez obaveza.Veci deo riba im je zanimljiv samo kada im je u dometu penisa a to se zove kao u vojsci sto postoji domet puske-PUSKOMET, tako postoji i domet penisa -QRCOMET. E, tako se i tebi decko ne javlja jer nema potrebe.Daleko je i ne moze da te krese pa mu nisi interesantna.Kada se vrati u tvoj grad, sigurno cete zvati da pokupi neki poencic i odvuce te u krevet.Naravno, ti ces sva srecna otrcati...Takva su pravila igre.



Jao koji si ti maloumni kreten.Moj savjet za tebe:obavezno idi na lijecenje.
 
...drea cini mi se da sam ti ja rekao da se taj tvoj javi mom ortaku Milu koji zivi u Den Hagu,ali kao slobodan i ravnopravan gradjanin te male, ali ponosne kraljevine.Mile zna ljude...sve moze da zavrsi,pa ako treba i ta cestitka za NG,hoces da mu kupi da ti posalje muzicku ili obicnu.Mada mozda u Holandiji imaju i Tv cestitke...da ,da...to je bre Evropa! Ma ...ima tamo svega nema da nema,samo moze da nestane i zato sto tamo ima svega zato se taj tvoj tebi i ne javlja.Sta ces mu ti kad tamo ima sve sto mu treba...cak i mnogo vise.Znas onu pesmu..."tu kurave u izlozi sedu,cutu,pusu,prolaznike gledu"...pa ti sad vidi,mada to je ste u Amsterdamu,ali isto ti je tako i u Den Hagu,a bogami i u Roterdamu.
Nista...recici cu ja Milu da ga obidje...samo da mi kazes kad su posete...ili se ti cuj sa Milom,pa da mu sve lepo objasnis.SAm ti dao Milov broj?
 
PLESsitnihDEMONA:
...drea cini mi se da sam ti ja rekao da se taj tvoj javi mom ortaku Milu koji zivi u Den Hagu,ali kao slobodan i ravnopravan gradjanin te male, ali ponosne kraljevine.Mile zna ljude...sve moze da zavrsi,pa ako treba i ta cestitka za NG,hoces da mu kupi da ti posalje muzicku ili obicnu.Mada mozda u Holandiji imaju i Tv cestitke...da ,da...to je bre Evropa! Ma ...ima tamo svega nema da nema,samo moze da nestane i zato sto tamo ima svega zato se taj tvoj tebi i ne javlja.Sta ces mu ti kad tamo ima sve sto mu treba...cak i mnogo vise.Znas onu pesmu..."tu kurave u izlozi sedu,cutu,pusu,prolaznike gledu"...pa ti sad vidi,mada to je ste u Amsterdamu,ali isto ti je tako i u Den Hagu,a bogami i u Roterdamu.
Nista...recici cu ja Milu da ga obidje...samo da mi kazes kad su posete...ili se ti cuj sa Milom,pa da mu sve lepo objasnis.SAm ti dao Milov broj?


Odyebi i ti i Den Hag, i ne pisi vise na moje postove
zaobidji me majmune.Odyebi
 
drea:
snoshaj efendija:
drea:
snoshaj efendija:
drea:
jagodica:
e ako je u vojsci onda se sigurno promangupirao ishvatio da su te cile mile stvari s devojkama glupost pa se vishe ne folira.


Nije u vojsci u Hagu je,i nije se javio 2 nedelje.E ja sam mu poslala pismo i cekam do srijede da se javi, a ako se do srijede ne javi onda: ko ga yebe kod mene mjesta vise nikad nece imati i cica mica zavrsena prica.

Javice se, kad mu budes u qrcometu...Ne brini.






Eee nista ja ne brinem.A efendija sta ti znaci ta rijec "grcometu"? Biha bih ti jako zahvalna da to pojasnis.

Da ti objasni cika-Snoki.Vidis, muskarci mnogo vole da kresu bez obaveza.Veci deo riba im je zanimljiv samo kada im je u dometu penisa a to se zove kao u vojsci sto postoji domet puske-PUSKOMET, tako postoji i domet penisa -QRCOMET. E, tako se i tebi decko ne javlja jer nema potrebe.Daleko je i ne moze da te krese pa mu nisi interesantna.Kada se vrati u tvoj grad, sigurno cete zvati da pokupi neki poencic i odvuce te u krevet.Naravno, ti ces sva srecna otrcati...Takva su pravila igre.



Jao koji si ti maloumni kreten.Moj savjet za tebe:obavezno idi na lijecenje.

Zasto?Samo sam ti predocio bolnu istinu a ti se ljutis.Nemoj samo da mi kazes da ti je dragi u Patagoniji i da nije mogao ni SMS da pusti?Ma daj...
Nego si ti mlada i naivna devojcica koja misli da je baja silno zaljubljen.U zabludi si, veruj mi.Pozdrav.
 
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ja se ponudio da pomognem...a ti tako,pa mislim stvarno nije u redu.Sad cu da kazem Milu da tom tvom nabaci neke Maroknace,posto ih u Hagu ima puno,da se malo zabave sa tvojim deckom.E...a mozda se on vec zabavlja sa njima,pa ti se zato ne javlja.A?
 
drea:
PLESsitnihDEMONA:
...drea cini mi se da sam ti ja rekao da se taj tvoj javi mom ortaku Milu koji zivi u Den Hagu,ali kao slobodan i ravnopravan gradjanin te male, ali ponosne kraljevine.Mile zna ljude...sve moze da zavrsi,pa ako treba i ta cestitka za NG,hoces da mu kupi da ti posalje muzicku ili obicnu.Mada mozda u Holandiji imaju i Tv cestitke...da ,da...to je bre Evropa! Ma ...ima tamo svega nema da nema,samo moze da nestane i zato sto tamo ima svega zato se taj tvoj tebi i ne javlja.Sta ces mu ti kad tamo ima sve sto mu treba...cak i mnogo vise.Znas onu pesmu..."tu kurave u izlozi sedu,cutu,pusu,prolaznike gledu"...pa ti sad vidi,mada to je ste u Amsterdamu,ali isto ti je tako i u Den Hagu,a bogami i u Roterdamu.
Nista...recici cu ja Milu da ga obidje...samo da mi kazes kad su posete...ili se ti cuj sa Milom,pa da mu sve lepo objasnis.SAm ti dao Milov broj?


Odyebi i ti i Den Hag, i ne pisi vise na moje postove
zaobidji me majmune.Odyebi
Bas si osetljiva...ono sto se kaze...kako bese....a da emotivac.E bas to! :lol: :wink:
 

Back
Top