Glumci u cijoj glumi uzivate

Filskim mediokritetima nepoznata, ali veoma dobra i talentovana glumica, super osoba:

marcy_harriell_3188814.jpg


Marsi Hariel, kao i vec pomenuta Pam Grier.

pamgrier.bmp
 
raul julia,brando
mada kod branda mi je chak zabavnije od filmova da gledam intervjue gde prca u mozak glupe voditelje tipa lari king :hahaha:
inache vecinu glumaca ne mogu da svarim u intervjuima van filma vecina su ih tako isprazne,banalne i dosadne osobe
 
raul julia,brando
mada kod branda mi je chak zabavnije od filmova da gledam intervjue gde prca u mozak glupe voditelje tipa lari king :hahaha:

Tacno, skoro* svaki Marlonov intervju je prava poslastica... Larry King je strasno iritantan, a posebno nervira sto stalno prekida Branda i ne da mu da zavrsi diskurs, a pogotovo nista ne razumije o cemu ovaj prica. Brando je bio natprosjecno, uzasno inteligentan covjek i veliki zajebant, da ne govorim da se Dick Cavett usrao u gace 1973. godine samo od njegove pojave, kad upao neobrijan u teksas jakni. Jos bolji je BBC-ijev dokumentarac "Meet Marlon Brando" iz 1966. Tu vrti novinare i novinarke oko malog prsta, ne dozvoljava im da igraju svoju igru, pokazuje zavidno znanje francuskog i njemackog, majstorski zavodi (igra se) uz pomoc sarkazma, ironije, humora, nevjerovatne mimike (posebno je upecatljiv jedan momenat kad ocima "skida odjecu" sa jedne novinarke dok je slusa kad postavlja pitanje) i glasa.
Doduse, jedino mu je zasmetao intervju sa Trumanom Capoteom ("The Duke in His Domain", The New Yorker), cini mi se, za vrijeme snimanja "Sayonare", znaci iz 1957. Ne sjecam se sada detalja jer sam ga davno procitao. Dobar je i Playboy-ev intervju (kolega Walken ga je prije mene povise preporucio) iz 1979. godine, kao i onaj noviji sa Connie Chung, oba kontemplativnog karaktera.
Nije ni cudo sto je Donald Sutherland prije par godina gostujuci u show programu Jonathana Rossa rekao za Branda nesto u stilu: "a fascinating, seductive person". Ne samo na filmu nego i van njega. Vrijedi procitati i njegove memoare "Songs My Mother Taught Me" (1994) mada, kad sam ih citao - zasmetalo je par redova sto je napisao ("and today the Serbs are practicing genocide on the Bosnians", str. 397), bez da ulazim u politiku.
 
Poslednja izmena:
tacno sam znala da ce to neko da prokomentarise :D ... mislila sam na ove sto nemaju toliko iskustva,al su se pokazali nedje...Jack O Conell, Charlie McDermott prevashodno, cekam The Road ,gdje Riley glumi Sal Paradisea tj jack keruaka...

... ove dole, osim Franca... ne znam ni ko su ni sta su... mogu da budu i hor kolibrija... nego daj nekog iz te generacije pre njih... mozda nekog i znam :0....
 
Meni izmedju Pitt-a, Depp-a, DiCapria ... upadaju Farell, Guy Pearce, Christian Bale ... do ovih Dzastin Bibera jos uvek nisam stigao, nadam se i da necu...
kolin farel ima talenta,gaj pirs je nestao cim se pojavio bejl,odnosno, poceo je da ga boli k i otisao je u australiju nazad...sto se tice bejla, imam podijeljeno misljenje o njemu...rezervisem future judgement dok ne odgledam The Fightera,al cinjenica je da glumi u dobrim filmovima...
 
Poslednja izmena:
Bata Zivotinja ( Pufta )

Rekao sam ti oficirchicu da zachepis!

http://1.***************/_LrVtEGSi11c/TTIxeKIEIKI/AAAAAAAAAQo/EAeRdWt0GCU/s1600/Bata+4.jpg

Zoki legenda

Jel' to tutkalisanje ?

http://3.***************/_m47RlRiYoAg/THmeJLNrpWI/AAAAAAAAIzQ/fYr7tqvJUAw/s1600/zoran-radmilovic.jpg

Laush Smajser

'"Jel' znas ko je ovde? Raduj se...mamicu ti hebem!"

0.jpg


Milena Dravic Gospodja ministarka

Ujka Vasa!?

milena_wide.jpg
 
Poslednja izmena:
colin-farrell-20051209-89145.jpg

exay me podsijetio...
evo domacih..maj opinion
4585_400.jpg

isuvise talentovan za ovu jebotvorevinu od zemlje.i da nije nash, bio bi Top,u to sam sigurna.
bekim.jpg

ne znam dal neko dijeli moje misljenje, al fizicki k'o brando balkanezi, glumacki sam za sebe...isto, ****** ga politika i drzava u zdrav mozak...bukvalno.
Otkrivanje-zvezde-Bati-Stojkovicu.jpg

legenda.
branka_katic2_20090625.jpg

nebojsa_glogovac.JPG

imam soft spot na njih dvoje,al ne moze se rec da su losi glumci...
2_f5b90f4feb.jpg

11591877_gal.jpg

potpuno je otisla u manir, al boli je uvo.
mira-banjac-ver.jpg

legenda.
 
kolin farel ima talenta,gaj pirs je nestao cim se pojavio bejl,odnosno, poceo je da ga boli k i otisao je u australiju nazad...sto se tice bejla, imam podijeljeno misljenje o njemu...rezervisem future judgement dok ne odgledam The Fightera,al cinjenica je da glumi u dobrim filmovima...

Farel - Tigerland, Cassandra's Dream, In Bruges
Pirs - Memento, Ravenous, The Proposition
Bejl - American Psycho, The Machinist , Equilibrium, Harsh Times

... ako si popustila neki od ovih 10... obavezno pogledaj...
 
Definitivno shto se tiche mushkih glumaca Zan Reno,Brad Pit,Dzoni Dep,Vinsent Kasel,Ser David James i Nikolash Ladnhurst(iz mucki),Antonio Banderas
A glumica e tu je problem Andjelina Jolye,Victoria Abril,Dzesika Alba,Monika Beluchi,Hale Beri.

Od domacih bi izdvojio Ziku Todorovica i onog blesavog Sergeja Trifunovica
 

Back
Top