Glumci u cijoj glumi uzivate

The Man

hackman_gene.jpg


thefrenchconnection.jpg
 
Poslednja izmena:
Mads Mikelsen, Kim Bodnia, Žarko Laušević, Eduardo Noriega, Havijer Bardem, Nikolaj Lie Kas, De Niro, Edvard Norton, Kristijan Bejl, Suzan Sarandon...

Uz rizik da budem satanizovan..moram da izjavim da doticni lausevic nije nikakav glumac,na stranu tuzne mu sudbine,par dobrih uloga i pristojnog fizickog izgleda ja kod njega nisam video nikakve posebne glumacke sposobnosti..
 
Ovo sto budem pisala ce mi u sustini biti kao da sastavljam listi omiljenih glumaca,jer samo oni cija mi gluma prija,meni i jesu omiljeni glumci :)

Robert De Niro,Jack Nicholson,Tom Hanks,Leonardo DiCaprio,Johnny Depp,Brad Pitt,Christian Bale,Meryl Streep,Claire Danes,Bette Davis,James Stewart,Juliete Lewis,Marylin Monroe,Vesna Trivalic,Goran Jevtic,Rachel Mcadams,Tobey Maguire,Susan Sarandon i ima jos,ali momentalno ne mogu da se setim...Nekome ce mozda redosled biti smesan,ali sam isla po principu kako mi sta padne na pamet :)
 
Samuela sam davno otkacio posle onih SWAT-ova & Zmijuruna u avionu... shvatih da se covek zahebava...ali mogao bi da razaberem nesto novo sa spiska na imdb-u...

Preporucujem ,sto se Semjuela tice ,jedan film ,ne znam kako se zove a trenutno me uzasno mrzi da guglam ...vrlo lako ces ga naci . Kristina Rici igra neku nimfomanku u nekom selu ,a Sem pokusava da je izleci ,da istera zlo iz nje ,ali ne onako kako si pomislio nego je vezujuci za radijator i sl. nekim metodama ! Film je snimljen izmedju 2 poslednja svetska prvenstva u fudbalu ,haha ...mada ni to nisam siguran !

Sto se Dzona Tortura tice ,preporucujem jedan malo stariji . Sem Rokvel mu asistira u tom filmu . Torturo igra lika kome dop*zdi civilizacija pa bezi na neko selo i tamo pocinju njihove zajednicke avanture ...Ovaj je snimljen mozda posle svetskog u USA :D .
 
Preporucujem ,sto se Semjuela tice ,jedan film ,ne znam kako se zove a trenutno me uzasno mrzi da guglam ...vrlo lako ces ga naci . Kristina Rici igra neku nimfomanku u nekom selu ,a Sem pokusava da je izleci ,da istera zlo iz nje ,ali ne onako kako si pomislio nego je vezujuci za radijator i sl. nekim metodama ! Film je snimljen izmedju 2 poslednja svetska prvenstva u fudbalu ,haha ...mada ni to nisam siguran !

Sto se Dzona Tortura tice ,preporucujem jedan malo stariji . Sem Rokvel mu asistira u tom filmu . Torturo igra lika kome dop*zdi civilizacija pa bezi na neko selo i tamo pocinju njihove zajednicke avanture ...Ovaj je snimljen mozda posle svetskog u USA :D .

... za taj sa Samuelom se secam trailera... a ovaj sa Rokvelom i Torturom se zove Box of moonlight... i jedan je od najludjih filmova koje sam gledao u zivotu... ali to je opet stari film... zadnji Torturov , a da nisu bili neki Phelami & Transformersi, a koji je dobar je ovaj -

 

Back
Top