Da se svira domacica...

zoranpetrovic84

Domaćin
Poruka
3.519
Zanima me jel'postoji neko ovako mestasce...znaci da se sedne a da moze i da se igra da nema celavaca i sponzorusa po mogucstvu:)...da sviraju hitove strane i domace(zdravko colic,balasevic,bjelo dugme itd...)...po mogucstvu da nema narodnjaka...a moze i da ima *******:)
poz
hvala
 
Don Tadic:
LPhoklica:
Da znaš u pravu si...
Da sam ja kreten kao ti, ni ja ne bih stavljala ništa u svoj profil :cool:

Ti verovatno daleko od toga i nisi, cim ti paznja ne stoji na mestu ni da odgovoris na postavljeno pitanje. Niste mi jasni, da li je to neko nadmetanje ko ce da nalupeta vise gluspoti u sto vise postova?

Slušaj *Tadiću, pre nego što skreneš pootpuno s ove teme, zamolila bih te da pročitaš gornju poruku i da mi kažeš svoje mišljenje.
Prvo ti, pa ću onda ja imati što šta da kažem na *Tražim mladu domaćicu - sponzorušu*....

Mrzim ovako površne ljude, pa im i površno vraćam. Kraće, ali jasnije.
Priznajem uvredila sam čoveka, ali to mi je i bila namera.
 
LPhoklica:
Don Tadic:
LPhoklica:
Da znaš u pravu si...
Da sam ja kreten kao ti, ni ja ne bih stavljala ništa u svoj profil :cool:

Ti verovatno daleko od toga i nisi, cim ti paznja ne stoji na mestu ni da odgovoris na postavljeno pitanje. Niste mi jasni, da li je to neko nadmetanje ko ce da nalupeta vise gluspoti u sto vise postova?

Slušaj *Tadiću, pre nego što skreneš pootpuno s ove teme, zamolila bih te da pročitaš gornju poruku i da mi kažeš svoje mišljenje.
Prvo ti, pa ću onda ja imati što šta da kažem na *Tražim mladu domaćicu - sponzorušu*....

Mrzim ovako površne ljude, pa im i površno vraćam. Kraće, ali jasnije.
Priznajem uvredila sam čoveka, ali to mi je i bila namera.
:? Mislim da nije o tome tema.
 
Da...izgleda da si pogresno razumela temu...a bolje se ti vrati "Rubi" i "Sakrivenim strastima"...toliko o povrsnosti...mrzelo me je da citam tvoje ostalo postove...ali za cunami je bio fantastican...stvarno je dobro sto se desio pred novu godinu...a i manje jelki ce biti poseceno...
pozdrav Rubi
 
Don Tadic:
Da...izgleda da si pogresno razumela temu...a bolje se ti vrati "Rubi" i "Sakrivenim strastima"...toliko o povrsnosti...mrzelo me je da citam tvoje ostalo postove...ali za cunami je bio fantastican...stvarno je dobro sto se desio pred novu godinu...a i manje jelki ce biti poseceno...
pozdrav Rubi
:roll:

Retko kad se dešava, ali ostavio si me bez teksta.
***
Ne bih da gubim svoje vreme s tobom *Don Tadiću.
Ako je neko spreman da o meni da sudi na osnovu jedne ili dve poruke, onda tu nemam više šta da prokomentarišem.
Forum je veliki, potražiću neke realnije, objektivnije, a samim tim i pametnije ljude za razgovor.

Rubi :)
 
LPhoklica:
Don Tadic:
Da...izgleda da si pogresno razumela temu...a bolje se ti vrati "Rubi" i "Sakrivenim strastima"...toliko o povrsnosti...mrzelo me je da citam tvoje ostalo postove...ali za cunami je bio fantastican...stvarno je dobro sto se desio pred novu godinu...a i manje jelki ce biti poseceno...
pozdrav Rubi
:roll:

Retko kad se dešava, ali ostavio si me bez teksta.
***
Ne bih da gubim svoje vreme s tobom *Don Tadiću.
Ako je neko spreman da o meni da sudi na osnovu jedne ili dve poruke, onda tu nemam više šta da prokomentarišem.
Forum je veliki, potražiću neke realnije, objektivnije, a samim tim i pametnije ljude za razgovor.

Rubi :)
A da nije mozda u tebi problem?Izvredjd coveka,a nisi ni pogledala2 puta sta je napisao,da se uveris...
 
Prvo je LPhoklica neopravdano napala Tadića, ali to je ipak bio fer napad "jedan na jedan".
Zatim je odmah 4 - 5 ljudi pohitalo da ispravi nepravdu i napadne nju i ništa u tom napadu nije bilo fer jer je bilo 5 na jednog, dakle - linč. Budući da sam dobar s LPhoklicom, moralna dužnost mi je bila da stanem u njenu zaštitu. Tako prijatelji rade.

Znači, ja je nisam podržao u napadu na Tadića jer po mom mišljenju taj napad nije bio opravdan, samo sam stao na njenu stranu kad je ona sa više strana napadnuta, što, po mom mišljenu, takođe nije bilo u redu..
 

Back
Top