Po cemu cete pamtiti 2004.?

Meni je bila super 2004-ta!!!
23.gif
 
Po cemu cu pamtiti 2004? Po radjanju jedne nove osobe pod mojim imenom i prezimenom... U ovoj godini sam postao smeliji, hrabriji, cvrsci, jaci, zreliji... Nadam se daljem napretku i uspehu do 2008. Ova godina ce biti ispunjena resavanjem preostalih ispita, pola sledece cu biti u vojsci... A, posle toga ja se nadam otvaranju nekog poslica... Znaci negde 2006te... I dve godine uhodavanja... 2008ma ce biti bericetna.
 
Posao tj. skola: Nikad manje truda, a nikad veci rezultati i uspesi.
Zdravlje: Besprekorno.
Ljubav: Veoma tanko takoreci nikako.
Dogadjaji za pamcenje: Polozio sam voznju, prvi sudar, prvi prelazak preko granice. 3 svadbe, nijedna shrana, gomila 18-ih rodjendana (zurki)... seticu se valjda jos necega, ali u svakom slucaju 2004. mnooogo bolja od 2003. nadam se da ce 2005. biti mnooogo bolja od 2004. sto znaci da ce biti mnoooooogo bolja od 2003. Sretno svima i neka vam svaka nova godina bude bolja od stare. :wink:
 
2004 mi je bila jedna od najboljih, i bice sigurno bolja od 2005, poshto mi je vec loshe krenulo. Pamticu je po fantastichnom letovanju, ok novim drushtvom u shkoli i novim prijateljstvima. Zelim sebi ljubav i dogadjaje u 2005. :D
 
2004....sjajna godina, skoro mi nije bila tako dobra!! Ostvarile mi se dve velike zelje, jedna ostala....ali neka, treba nesto i u Novoj....ostavila cigarete.....uglavnom dosta uspesna i puna ljubavi godina je za mnom.
Nadam se jos lepsoj 2005, a i svima vama to zelim!!
 

Back
Top