Kafana Kafana "Kod hakera"

markotesla

Aktivan član
Poruka
1.741
Ćaskanje do mile volje...pričajte o čemu god želite, samo da se poštuje Pravilnik Foruma

G8kE2H7.gif
 
U sobi imam 2 zvučnika pioneer 300W, pojačalo pioneer 2x200W, UPS, računar, monitor, štampač i skener (all in one) i iz sobe je nemoguće telefonirati mobilnim telefonaom. Prilično sam odaljen od grada, tako da se mijšaju signali, na telefonu nekad piše (cell info) ime grada a nekad od obližnjeg sela. Kad izađem iz sobe nemam nikakvih problema sa uspostavljanjem veze. Sad, znam da oko računarskih uređaja mora biti određena doza EM zračenja, te magnetno polje od magneta sa zvučnika. Šta bi gore ometalo telefon?
 
Ja sam se na vrijeme riješio guzatih katodnih cijevi i sad imam elcede. A nije ni katodnim sranjima smetalo. Kako bi UPS smeto?

@nevernabeba
Jel istina da imaš 3 bradavice?

U normalnom režimu...KADA IMA STRUJE......UPS je neaktivan i tu nema nikakvih smetnji....
Ali kada ....STRUJE NESTANE....i on počne da radi....pošto radi kao ...INVERTOR.....( DC / AC pretvarač ).....ako nije dobro oklopljen ...postoji mogućnost da dođe do ...CURENJA
Iako je njegov oscilator obično namešten da radi između 50 i 60 Hz....u toku rada ...generišu se i frekventni harmonici...na mnogo višim frekvencama ...koje su neki put i iznad FM banda...
 
Poslednja izmena:
Ehh....do današnjeg dana....pošto se bavim egzaktnim stvarima....verovao sam da ...NEMA BOGA....verujem i sada....ali ima ...DUHA....i to ne ...OBIČNOG DUHA....već ...DUHA ELEKTROTEHNIKE I ELEKTRONIKE ( koji je sa SVEVIŠNJIM...čije se ime ne sme pomenuti...NA = ONO )...koji bdije nad nama...i ako može izposluje kod ...SVEVIŠNJEG ...neku našu ...ŽELJU...:D.

Elem...na jednoj temi....ne znam tačno na kojoj...a nije ni bitno...poželeo sam da se na ...KOMPJUTERIMA....po ugledu ba ostale pdf-ove otvori kafana...na primer..." Ali Baba & 50 Hakera "....i iako naslov nije baš onakav kakav sam poželeo....ja sam ...PREZADOVOLJAN..:ok::ok::ok:...
 
Poslednja izmena:
Citiraću sebe iz drugog dela kafane na ...SOFTVERU...:)

Kad je " HAKOVANJE " u pitanju ...tu treba biti " OPREZAN ".....

Ko zna ...KO....će tvoja saznanja i iskustva pročitati...i ko zna...ZA ŠTA ...će ih upotrebiti....:think:....do sada nije korišćeno za ...DOBRO...:(

Toliko od mene o Hakerima & Hakovanju
 

Back
Top