Kafana Kafana "Kod hakera"

Chrome vs. Firefox vs. IE

Poslednjih dvadesetak dana nam je donelo najnovije verzije tri vodeća pretraživača na tržištu po pitanju udela: Internet Explorera, Chrome-a i Firefox-a. Prvo se pojaivla verzija 10 Chrome-a, pa IE9 da bi sada konačno stigao i Firefox 4. Koji je od ovih pretraživača najbolji ne može se reći jer nijedna ocena ne može da bude objektivna obzirom da u značajnoj meri zavisi od ličnog shvatanja onog ko vrši poređenje. Ni testovi ne pomažu preterano jer u većini testova su rezultati izmešani, odnosno jedan pretraživač je bolji u odnosu na ostale u jednom testu, ali je lošiji u drugom i tako u krug. Bilo kako bilo, koji ćete pretraživač odabrati zavisi samo od vas.

ITsvet
Browser_benchmarks_Mar_2011_SunSpider.png

Browser_benchmarks_Mar_2011_Kraken.png

Browser_benchmarks_Mar_2011_V8.png

Browser_benchmarks_Mar_2011_JS_Gamebench.png

Browser_benchmarks_Mar_2011_Boot.png

Browser_benchmarks_Mar_2011_Memory.png
 
Poslednja izmena:
U sobi imam 2 zvučnika pioneer 300W, pojačalo pioneer 2x200W, UPS, računar, monitor, štampač i skener (all in one) i iz sobe je nemoguće telefonirati mobilnim telefonaom. Prilično sam odaljen od grada, tako da se mijšaju signali, na telefonu nekad piše (cell info) ime grada a nekad od obližnjeg sela. Kad izađem iz sobe nemam nikakvih problema sa uspostavljanjem veze. Sad, znam da oko računarskih uređaja mora biti određena doza EM zračenja, te magnetno polje od magneta sa zvučnika. Šta bi gore ometalo telefon?

SLIČNU SITUACIJU IMAM I JA ( koji sam u gradu )...ali...POUZDANO ZNAM...da ...NEMA VEZE SA UREĐAJIMA U SOBI ( slična ZBIRKA + dalj. telefon + TV + klima )...jer
. i kada ...NIŠTA NE RADI....potpuno je...ISTA SITUACIJA....;).

Srećom imam i klasični ...STABILNI ...telefon pa mogu da me dobiju...:).

Tek kada odem u spavaću sobu ili kuhinju...signal na mobilnom...skoči sa 1-ce...na...5-cu....:)

Ja mislim da je kod mene u pitanju...velika količina gvozdene armature u zidovima...pa imam efekat...FARADEJEVOG KAVEZA...;).
 
A koja je svrha ove glupe teme sa onim slikama silnog jela i kiflica? Možda joj je mesto negde za zabavu a ne da bude lepljiva,ovde će se kao znati kad je postavljač teme dobio odgovor i neće biti lupetanja.I mnogo su ti ružni ti šareni postovi :D
 
A koja je svrha ove glupe teme sa onim slikama silnog jela i kiflica? Možda joj je mesto negde za zabavu a ne da bude lepljiva,ovde će se kao znati kad je postavljač teme dobio odgovor i neće biti lupetanja.I mnogo su ti ružni ti šareni postovi :D

Za ono prvo....pitaj postavljača teme...a za ono drugo....ako ti ne prija...gledaj u upasulj....MANJE ĆEŠ SE UMORITI...:lol:.
 

Back
Top