ko vas je nabudjavije startovao(i zasto)

Tobruk:
goodday:
Hellen:
''Извини, да ли ти свираш виолину? Мислим...изгледаш ми као неко ко свира виолину!'' :? :x
:shock: :shock: shta Hvali startu???

its good for a start :wink:

Хе, можда неке жене баш желе да остављају такав утисак...
:roll: Али ја ИЗГЛЕДАМ као да свирам виолину, а НЕ ЖЕЛИМ да изгледам као да свирам виолину! :(
Више би ми пријало:''Женска, имаш страховит батак!'' :lol: :lol: :lol:
 
Ja sam direktan i to mi se cesto obije o glavu... Ove nase devojke vole da ih "obradjujes"... Trosis reci. Ponekad nabacim neki start. Ali, uglavnom sve direktno...

A sto se tice otrcanih fora:

"Cao, izvini da li ti je cale lopov?"
"Ne, sto. hihi"
"Kao da je neko ukrao sve zvezde neba i stavio ih u tvoje oci..."

Ili slicno... Ima tih startova i veliki broj devojaka ih zna napamet...
 
Julian_Duranona:
Hellen:
:roll: Али ја ИЗГЛЕДАМ као да свирам виолину, а НЕ ЖЕЛИМ да изгледам као да свирам виолину! :(
Више би ми пријало:''Женска, имаш страховит батак!'' :lol: :lol: :lol:
Dakle, bio sam u pravu za pundju i naocari...
A batacima moras da se hvalis na nekim drugim podforumima... jel?

:oops: :lol: :lol:
 
Mene startuju gotovo samo matorci. Strasno…
Oni su jos i najgori. Moji vrsnjaci su prilicno kulturni. Ali i providni. Simpaticno…
Matorci su odvratni, direktni i prosto ne znam kako ih nije sramota da progovore sa devojkom.

Mrtav ozbiljan: “Nosis li sociva?”
“Ne, zasto?”
“Oci ti se predivno cakle”
:x


A najbudjavije je kad sam isla na docek. U autobusu.
Vec sam kasnila da se nadjem sa drugovima, pa sam nervozno tapkala prstima po sipci. Pita me covek da li sviram klavir. Rekoh, da. Pita me da li cu imati neki koncert uskoro. Rekoh, mozda, a mozda i ne. Pita me on da li imam vizit kartu, da me kontaktira povodom mog koncerta.
Ne.
A telefon?
Nazalost, ni telefon.

Naocigled celog autobusa! Gospode… :x

Mislim, zivim u Malom Mokrom Lugu, tamo jos nisu sproveli telefon… Svasta.

:x :x :x :x :x :x
 
iluzionista:
A sto se tice otrcanih fora:

"Cao, izvini da li ti je cale lopov?"
"Ne, sto. hihi"
"Kao da je neko ukrao sve zvezde neba i stavio ih u tvoje oci..."

Ili slicno... Ima tih startova i veliki broj devojaka ih zna napamet...

:lol: ma shto bre, ovo je bash dobra fora :lol:
shto budjavije to bolje
i onda posle izgovorenih lineova oboje prsnete u smeh :D
isto i sa "lep dan danas , zar ne" ?
 
hanibal77:
jednom sam cekajuci autobus prisla jednom izlogu da ubijem vreme.gledam tako one cokolade sto su izlozili kad mi pridje neki lik sa paketicem u ruci i kaze nesto kao
"ne treba da gledas te cokolade nego da uzivas u njima".
i pobeze.mislim da ga je bilo sramota
8)

A što misliš da te je startovao, možda je čovek samo prodavac čokoladnih proizvoda, a bilo ga sramota da ti javno, tu na ulici, pokazuje sav svoj ASORTIMAN !!!
 
krvolok:
Snezna_kraljica:
Naocigled celog autobusa! Gospode… :x

Mislim, zivim u Malom Mokrom Lugu, tamo jos nisu sproveli telefon… Svasta.

:x :x :x :x :x :x


E, pošto tamo nisam nikad bio, jel' taj Mali Lug zaista toliko MOKAR, da mu je i u naziv ušlo ???
Usao mu je, izgleda... :roll:
Iskreno, nemam pojma, gde je to? U osnovnoj skoli sam mislila da tamo zive Luzicki Srbi :lol: A onda sam prestala da razmisljam o tome. :P Ostalo mi je u secanju da se sva tri dela imena pisu velikim slovom. Bas cudno. MML. 8)
 
Secam se imala sam 15 godina i vracala sam se iz skole.I jedan mi je prisao.Uhvatio me za ruku ,i poceo da je ljubi,i da mi prica:”Sanja,izvini zbog onog,kriv sam znam,ali te volim,ne mogu bez tebe”Ja sam se smejala sve vreme i pokusavala da pobegnem,ali drzao me za ruku.I on meni:”I sta kazes?” ja njemu:”Ali ja nisam Sanja” ,a on meni:”sada je najmanje bitno da li si ti Sanja ili nisi” i ja sam hrabro pobegla,a on je bio zbunjen..Ne zna se ko je bio gori ,on sa tim cudnim startovanjem ili ja koja sam se skroz zbunila i pobegla.Moram da priznam da je bio najoriginalniji od svih…A bilo je tu i onih mega zavodnika“Drugarica mi je gledala u solju i rekla mi je da cu imati sex sa prvom devojkom koju upoznam u toku ove nedelje a ta devojka si ti,zamisli,kakva slucajnost” :shock:
A zasto?zato sto su te zvake uvezbane na gomili devojaka,koje su mozda kod nekih i prosle…nije iskreno,spontano,vec uvezbano,za zaljenje.Kada samo pomislis koliko je devojcica palo na te gluposti,iz principa neces da se upecas na to. :twisted:
 

Back
Top