Mesta za izlazak?
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Mesta za izlazak?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.05.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano Mesta za izlazak?

volela bih da zanm koja su to naj mesta u pg i kakvo je drustvo tamo,muzika itd

Nada
    Guest

Podrazumevano Ne mogu da vjerujem

Ali stvarno ne mogu da vjerujem da ti niko nije odgovorio na poruku!!!Pg ti je relativno mali grad ali sa velikim brojem lokala koji nude ne tako dobru zabavu, čak ponekad ni prosjek!!!!Čini mi se da je zima mnogo aktivnija nego ljeto zbog toga što svi odpale na more pa ova čeljad što ostanu u Pg nemaju đe izać!!!Evo čula sam da se Berta otvorila!!!to ti je šatro diskoteka u kojoj se skupi obično dobra ekipa i koja radi dokle ima ljudi a to ti je 3-4!!Imaš Siti koji je ljetos razvaljivao od posla, a zimi i nije nešto pošto milion ljudi u ne tako velikom prostoru bez ventilacije ne zvuči tako primamljibvo (a i muziku su promijenili, tako da nema više dobrog starog Sitija)Još par lokala među kojima je svakako Planet!!!!I to ti je to!!!

ljepotica
    Guest

Podrazumevano Re: Ne mogu da vjerujem

Citat Original postavio Nada
    Ali stvarno ne mogu da vjerujem da ti niko nije odgovorio na poruku!!!Pg ti je relativno mali grad ali sa velikim brojem lokala koji nude ne tako dobru zabavu, čak ponekad ni prosjek!!!!Čini mi se da je zima mnogo aktivnija nego ljeto zbog toga što svi odpale na more pa ova čeljad što ostanu u Pg nemaju đe izać!!!Evo čula sam da se Berta otvorila!!!to ti je šatro diskoteka u kojoj se skupi obično dobra ekipa i koja radi dokle ima ljudi a to ti je 3-4!!Imaš Siti koji je ljetos razvaljivao od posla, a zimi i nije nešto pošto milion ljudi u ne tako velikom prostoru bez ventilacije ne zvuči tako primamljibvo (a i muziku su promijenili, tako da nema više dobrog starog Sitija)Još par lokala među kojima je svakako Planet!!!!I to ti je to!!!
    e bas si izabrala najbolje/koliko godina imas/ovakva mjesta su za curkice,klinke,i one male sponzoruse

Guest

Podrazumevano

BUDVA KOTOR PETROVAC...

Slične teme

1. Mesta za izlazak u Kruševcu
    Autor 2good4cyber u forumu Centralna Srbija
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 29.08.2009., 02:35
  2. Mesta za izlazak
    Autor honey_88 u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 53
    Poslednja poruka: 05.11.2005., 15:52