Mobilni telefoni

NOKIA 6610i (original)

Ono što je Mercedes u auto industriji, to je Nokia u mobilnoj telefoniji. Posebno mi je drag. Na panelu imam fotografiju svoje devojke, od koje sam dobio MT na poklon, pre desetak dana :wink:
 
Za rodjendan sam dobila Siemens CX65 i bas mi je super. Prvo sam imala Nokia 5110 (sad ima keva),pa onda Nokija 3110 (sad ima tada), onda je cale dobio Siemen A52 na poslu pa smo se zamenili. Da taj Siemen je visak,oce neko kupi? :lol:
 
Posedujem Sony Ericsson T68i vec vise od godinu dana, i nijednom mi nije otkazao poslusnost. Ustvari, u jednom periodu mu se skroz ispraznio imenik koji se kasnije misteriozno pojavio (bas kao sto je i nestao).
Mnogo mi se svidjaju ovi novi telefoni i voleo dih ovaj da promenim. Bacio sam oko na Sony Ericsson K500i.
 
Boomerang:
Posedujem Sony Ericsson T68i vec vise od godinu dana, i nijednom mi nije otkazao poslusnost. Ustvari, u jednom periodu mu se skroz ispraznio imenik koji se kasnije misteriozno pojavio (bas kao sto je i nestao).
Mnogo mi se svidjaju ovi novi telefoni i voleo dih ovaj da promenim. Bacio sam oko na Sony Ericsson K500i.
To sa imenikom se desava,a bolje kupi k700i 8)
 
HeBePoBaTaH_:
NOKIA 6610i (original)

Ono što je Mercedes u auto industriji, to je Nokia u mobilnoj telefoniji. Posebno mi je drag. Na panelu imam fotografiju svoje devojke, od koje sam dobio MT na poklon, pre desetak dana :wink:
Karakteristike slicne kao i kod drugih, ali cene: zbir svih drugih. :wink:
 
Weeky:
Boomerang:
Posedujem Sony Ericsson T68i vec vise od godinu dana, i nijednom mi nije otkazao poslusnost. Ustvari, u jednom periodu mu se skroz ispraznio imenik koji se kasnije misteriozno pojavio (bas kao sto je i nestao).
Mnogo mi se svidjaju ovi novi telefoni i voleo dih ovaj da promenim. Bacio sam oko na Sony Ericsson K500i.
To sa imenikom se desava,a bolje kupi k700i 8)

Hvala na savetu :D
 
Sonny Ericsson T310. Imam ga vec godinu dana i nijednom me nije izneverio. Mada mu je korisnicki interfejs u nekim oblastima funkcionisanja dosta lose odradjen (email klijent - prvenstveno)...

Ok telefonche po relativno niskoj ceni. ;) Mada, sada bi trebalo da je pala i cena T610, tako ako neko planira kupovinu novog fona, a ne daje mu se vise od 200e - moja preporuka. ;)
 
sale_73_8.jpg

sale_73_1.jpg

Odlican :wink:')
 
iluzionista:
Sonny Ericsson T310. Imam ga vec godinu dana i nijednom me nije izneverio. Mada mu je korisnicki interfejs u nekim oblastima funkcionisanja dosta lose odradjen (email klijent - prvenstveno)...

Ok telefonche po relativno niskoj ceni. ;) Mada, sada bi trebalo da je pala i cena T610, tako ako neko planira kupovinu novog fona, a ne daje mu se vise od 200e - moja preporuka. ;)
NIKAKO T610,bolje uzmite T630 za 10-20 evra vise,mnogo je bolji!
 
SonyEricsson K700i. Imao sam Samsung i mozda cu se nekada vratiti na tu marku, ali ne bih rekao. Siemens je njesra najvece, a prodaje se samo zato sto je jeftin. Nokia je nekada bila nesto, ali i njeno vreme prolazi...
 
Siemens C60 - siromasno telefonce, ali meni dovoljno. Ide mi malo na zivce sto niko nema usb da mi pozajmi, a ne daju mi se pare...i izuzetno me mrzi da zovem servis i sredjujem stvari oko grps-a i wap-a...
 
S obzirom da mobilni koristim samo i iskljucivo kao telefon, znaci ne treba mi ni kamera, ni gprs, ni nista od tih stvarcica, najvaznije mi je da baterija dugo drzi. Zato mi Nokia 1100 savrseno odgovara, zaboravim kad sam zadnji put punila bateriju.
 
MaryJane:
S obzirom da mobilni koristim samo i iskljucivo kao telefon, znaci ne treba mi ni kamera, ni gprs, ni nista od tih stvarcica, najvaznije mi je da baterija dugo drzi. Zato mi Nokia 1100 savrseno odgovara, zaboravim kad sam zadnji put punila bateriju.
Imao sam je i ja,jednom kad mi se pokvario fon.Nije losa ali nema mnogo opcija!
 
Buntovnik_Bez_Razloga:
Ja nemam mobilni.... :(

Ja sam ponosni vlasnik "Sony Ericsson - K 700 i" obiljnog... ovaj... mobiljnog teljefona! :D
Jel ima zainteresovanih za kupovinu istog?
Cena po dogovoru. Za cure važi popust od 10%, ali samo do 7. Marta! Od 8. Marta biće 20%. :wink:
Navali narode!!! :D
 

Back
Top