U vezi posla
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: U vezi posla

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano U vezi posla

Da li neko zna kada se otvori prodavnica recimo butik primer, sta se placa osim ono penziono da se uplacuje za 2 osobe valjda da li se placa nesto posebno drzavi neki porez i tako to slicno cuo sam da se placa oko 200e za neki porez ako imas radnju da li je to tacno znaci osim struje, komunalija itd. sta se jos placa ako imas radnju... Moze i opsirno ako neko zna da objasni.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    28.11.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Burazeru ako oces butik da otvaras moras da imas dubok dzep i da ti nije zao sto si se otvorio je ti se to ne isplacuje odmah,a ima trista sranja da placas!Prvo-gde ti je taj butik-placas lokal,pa onda razni porezi,gomila sranja!Bolje otvori perionicu ili farmu nojeva,to ti je sljaka

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Citat Original postavio Weeky
    Burazeru ako oces butik da otvaras moras da imas dubok dzep i da ti nije zao sto si se otvorio je ti se to ne isplacuje odmah,a ima trista * da placas!Prvo-gde ti je taj butik-placas lokal,pa onda razni porezi,gomila *!Bolje otvori perionicu ili farmu nojeva,to ti je sljaka
    Stani bre covece prvo nepada mi na pamet da otvaram butik... ja sam dao samo primer ako malo bolje procitas pise "primer". Drugo lokal nije moja briga a to nisam ni pitao... Usvakom slucaju hvala na savetu.
    Moje pitanje koliko se placa u novcu znaci koliko evra se daje za porez i ako ima nekakve takse i to a butik moze da bude samo primer da neko ne kaze pa nije isto za ovo i za ono kada otvoris, znaci moze li neko konkretno da kaze odprilike toliko i toliko evra za mesec dana ako imas butik se daje za porez i takse i tako neznam jos sta se placa

Elita 0077 (avatar)
    Učlanjen
    01.06.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    402

Podrazumevano

Odeš u poresko odeljenje svoje opštine i oni ti sve kažu.
    Zavisi sa kojom školskom spremom prijavljuješ radnike.

Slične teme

1. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 17.10.2008., 15:00
  2. jedno pitanje u vezi posla
    Autor koroman u forumu Preduzetništvo i radni odnosi
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 03.04.2007., 23:35
  3. Pitanje u vezi posla
    Autor Genije u forumu Preduzetništvo i radni odnosi
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 17.11.2005., 13:32

Pravila za slanje poruka