glupo pitanje na koje ipak nemam odgovor

ariela

Aktivan član
Poruka
1.483
E sto kazu mislis da si sve doziveo i video a opet se nesto desi pa vidis da nisi...Dugo bi se pisalo da ispricam izvesni dogadjaj p cu samo ukratko da pitam...kad nastaje osvescenje muskarca kad razum prevlada srce i kad pocinje strah od ozbiljnog vezivanja...i na kraju zasto se to nece i ne sme a dotad se zena uzdize do neba dotad se Bogu zahvaljuje sto je poslao da on najzad bude srecan i dotad se ponasa i prica kao da je najsrecniji na svetu...racunajuci da sam sve fore i cake pohvatala da me tesko sta moze iznenaditi taj odgovor nisam jos nikad dobila...
 
Pitanje nije glupo, ali su odgovori razni... i najčešće glupi. Sama kažeš da si svašta doživjela, a i ja sam malo prelistao tvoje postove, prije nego što ću ti odgovoriti, pa vidim da znaš ponešto... Dakle, sve ono što ti zamisliš kao odgovor, odgovor može da bude. Ponekad čak i kombinacija razloga... Nemoj da lupaš glavu. Ni ja ne razumijem žene, pa ih prihvatam.
 
chemical ali:
Pitanje nije glupo, ali su odgovori razni... i najčešće glupi. Sama kažeš da si svašta doživjela, a i ja sam malo prelistao tvoje postove, prije nego što ću ti odgovoriti, pa vidim da znaš ponešto... Dakle, sve ono što ti zamisliš kao odgovor, odgovor može da bude. Ponekad čak i kombinacija razloga... Nemoj da lupaš glavu. Ni ja ne razumijem žene, pa ih prihvatam.
Hvala tebi na razumevanju i ovom malom ali jednostavnom odgovoru...cini mi se da je problem upravo u tome sto znam svasta pa dolazi do panike...necu da lupam glavu ja se u forumu lepo zabavljam a pitanja su ponekad i za moje poznanice koje tkodje imaju slicne dileme...volim jednostavno da cujem razmisljanja drugih ljudi...
 
ariela:
chemical ali:
Pitanje nije glupo, ali su odgovori razni... i najčešće glupi. Sama kažeš da si svašta doživjela, a i ja sam malo prelistao tvoje postove, prije nego što ću ti odgovoriti, pa vidim da znaš ponešto... Dakle, sve ono što ti zamisliš kao odgovor, odgovor može da bude. Ponekad čak i kombinacija razloga... Nemoj da lupaš glavu. Ni ja ne razumijem žene, pa ih prihvatam.
Hvala tebi na razumevanju i ovom malom ali jednostavnom odgovoru...cini mi se da je problem upravo u tome sto znam svasta pa dolazi do panike...necu da lupam glavu ja se u forumu lepo zabavljam a pitanja su ponekad i za moje poznanice koje tkodje imaju slicne dileme...volim jednostavno da cujem razmisljanja drugih ljudi...

A da ti malo dodješ na intimiziranje sa zrelijim muškarcem , a ne da se ubijaš pitanjem zašto je Drina kriva....
Kad budeš zaplovila Savom , možda ti se više ne bude išlo na Drinu.....Pa ti ni pitanje kako to da je Sava prava neće puno značiti.....
 
chemical ali:
Pitanje nije glupo, ali su odgovori razni... i najčešće glupi. Sama kažeš da si svašta doživjela, a i ja sam malo prelistao tvoje postove, prije nego što ću ti odgovoriti, pa vidim da znaš ponešto... Dakle, sve ono što ti zamisliš kao odgovor, odgovor može da bude. Ponekad čak i kombinacija razloga... Nemoj da lupaš glavu. Ni ja ne razumijem žene, pa ih prihvatam.
Wow... :shock:
:wink:
 
ariela:
E sto kazu mislis da si sve doziveo i video a opet se nesto desi pa vidis da nisi...Dugo bi se pisalo da ispricam izvesni dogadjaj p cu samo ukratko da pitam...kad nastaje osvescenje muskarca kad razum prevlada srce i kad pocinje strah od ozbiljnog vezivanja...i na kraju zasto se to nece i ne sme a dotad se zena uzdize do neba dotad se Bogu zahvaljuje sto je poslao da on najzad bude srecan i dotad se ponasa i prica kao da je najsrecniji na svetu...racunajuci da sam sve fore i cake pohvatala da me tesko sta moze iznenaditi taj odgovor nisam jos nikad dobila...
Ovo mi pitanje deluje kao da si se pre njega dobro isplakala... :shock:
 
ariela:
E sto kazu mislis da si sve doziveo i video a opet se nesto desi pa vidis da nisi...Dugo bi se pisalo da ispricam izvesni dogadjaj p cu samo ukratko da pitam...kad nastaje osvescenje muskarca kad razum prevlada srce i kad pocinje strah od ozbiljnog vezivanja...i na kraju zasto se to nece i ne sme a dotad se zena uzdize do neba dotad se Bogu zahvaljuje sto je poslao da on najzad bude srecan i dotad se ponasa i prica kao da je najsrecniji na svetu...racunajuci da sam sve fore i cake pohvatala da me tesko sta moze iznenaditi taj odgovor nisam jos nikad dobila...
problem svih nas je u tome sto smo toliko mali ,a toliko stvari ima da se dozivi da to i ne slutimo.cim te iznenadi neka stvar znaci da jos ne znas sve ,a strasno je i to sto zivot brzo proleti.sputavaju nas neki kodeksi koje je neko rekao da to tako treba.primer koji ja uvek kazem je taj da ko kaze da se u zivotu samo jednom stvarno zaljubis......
 
Lexa:
ariela:
E sto kazu mislis da si sve doziveo i video a opet se nesto desi pa vidis da nisi...Dugo bi se pisalo da ispricam izvesni dogadjaj p cu samo ukratko da pitam...kad nastaje osvescenje muskarca kad razum prevlada srce i kad pocinje strah od ozbiljnog vezivanja...i na kraju zasto se to nece i ne sme a dotad se zena uzdize do neba dotad se Bogu zahvaljuje sto je poslao da on najzad bude srecan i dotad se ponasa i prica kao da je najsrecniji na svetu...racunajuci da sam sve fore i cake pohvatala da me tesko sta moze iznenaditi taj odgovor nisam jos nikad dobila...
Ovo mi pitanje deluje kao da si se pre njega dobro isplakala... :shock:
I onda posle par meseci kad naiđeš na muškarca koji ne pati od tripova nećeš mu verovati i plašićeš se zadubljivanja :roll:
Nerviram se.....
 
Pa meni to bas i nije stvar koja se vezuje samo za muskarce.Ja bih o tome nevezano za pol.

I meni je bilo tesko kada sam bila u situaciji da se mnogo vezem za nekoga...kad sam "hodala po ivici", kako ja kazem...i pravila sam nesvesno razna sranya kad sam bila preblizu nekoga da bih zahladila taj odnos,nisam imala herca da predjem neke granice...nije to razum nego STRAH...samo to tada nisam kapirala...

A opet sa druge strane, bilo je i takvih situacija kada jednostavno nisam htela da se neko preterano veze za mene jer mi to nije odgovaralo...pa sam ga malo ohladila...nije nikakav strah bio u pitanju, jednostavno manjak emocija sa moje strane...sto kaze Jagoda smorila se...
 
Soulraver:
Zamisli da si musko zezas se muvas ribe pijes pusis
izlazis... smeker onako svetski. A onda jednog trenutka se zaljubis i sve je jos lepse ali je teze
i shvatis da je kraj odnosno sad oko necega treba da se trudis. To ti je bum za ego tipa VELIKI JA.
Odlicno receno...a sta se desava kad je muskarac tek razveden...zasto odmah panika da ce napraviti novu gresku iako je osoba sve ono sto je trazio al nije imao srece prvi put? Ili je to konacna sloboda pa mu ne pada na pamet uopste ni da misli jel ima neku dobru priliku i hoce li je izgubiti? Mrzim uzasno kad cujem nekog poznanika ili bilo kog lika kako kaze negde nekad...Eh gde mi bese pamet...koliko je mene ta zena volela i koliko bi me usrecila...obicno je jako kasno...Ima i ona lepa balada od Dzeja Al ni ja nisam svetac vec obican slepac kad kraj oba oka nisam video da si ti samo ti sunce ljubavi... :( Uh al sam se sad raspilavila :cry: Ajd ladite me mnogo filozofiram...
 

Back
Top