video snimci CANONA A 75

akvarijuss

Početnik
Poruka
4
Svima koji zele da mi pomognu se zahvaljujem, radi se o sledecem. Trebao sam danas da kupim canon A75 jer mi odgovara po svim njegovim karakteristikama, pa me jos jedno interesuje. Jel on ne moze da snima video snimke duze od 3 minuta bez obzira sto bih uzeo karticu od 128 mg ili 256. Da li mu je snimanje ograniceno vremenski i ako jeste, mogu li ponovo da nastavim snimanje posle 3 minuta,znaci snimim jednu partiju pa opet nastavim ili ne mogu vise...?
 
akvarijuss:
Svima koji zele da mi pomognu se zahvaljujem, radi se o sledecem. Trebao sam danas da kupim canon A75 jer mi odgovara po svim njegovim karakteristikama, pa me jos jedno interesuje. Jel on ne moze da snima video snimke duze od 3 minuta bez obzira sto bih uzeo karticu od 128 mg ili 256. Da li mu je snimanje ograniceno vremenski i ako jeste, mogu li ponovo da nastavim snimanje posle 3 minuta,znaci snimim jednu partiju pa opet nastavim ili ne mogu vise...?

imam A60 i evo ukljuchio sam ga da snima.. ima unutra 128 RAMa... chek jo$ minut..
ih.. nece duze od 3 min po klipu, ali moze$ da snima$ dok ne napuni$ memoriju... 320x240 od 3 minuta pojede do 16MB RAMa.. znachi oko pola sata materijala

 
Ovako,imam ja Canon A75 i mogu ti reci sledece:
Video zapis traje maksimum 30 sekundi,veoma je dobrog kvaliteta.Ukoliko zelis da produzis trajanje video zapisa na duze od 30 sec,morao bi da flash-ujes fotoaparat,sto ti ja iskreno ne bih preporucio iz dva razloga,prvi-mozes da ga trajno unistis ukoliko ne uspe operacija a drugi-gubis pravo na garanciju u tom slucaju.
 

Back
Top