video snimci CANONA A 75
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: video snimci CANONA A 75

Početnik
    Učlanjen
    09.12.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano video snimci CANONA A 75

Svima koji zele da mi pomognu se zahvaljujem, radi se o sledecem. Trebao sam danas da kupim canon A75 jer mi odgovara po svim njegovim karakteristikama, pa me jos jedno interesuje. Jel on ne moze da snima video snimke duze od 3 minuta bez obzira sto bih uzeo karticu od 128 mg ili 256. Da li mu je snimanje ograniceno vremenski i ako jeste, mogu li ponovo da nastavim snimanje posle 3 minuta,znaci snimim jednu partiju pa opet nastavim ili ne mogu vise...?

Poznat cLick - OR - Die (avatar)
    Učlanjen
    20.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: video snimci CANONA A 75

Citat Original postavio akvarijuss
    Svima koji zele da mi pomognu se zahvaljujem, radi se o sledecem. Trebao sam danas da kupim canon A75 jer mi odgovara po svim njegovim karakteristikama, pa me jos jedno interesuje. Jel on ne moze da snima video snimke duze od 3 minuta bez obzira sto bih uzeo karticu od 128 mg ili 256. Da li mu je snimanje ograniceno vremenski i ako jeste, mogu li ponovo da nastavim snimanje posle 3 minuta,znaci snimim jednu partiju pa opet nastavim ili ne mogu vise...?
    imam A60 i evo ukljuchio sam ga da snima.. ima unutra 128 RAMa... chek jo$ minut..
    ih.. nece duze od 3 min po klipu, ali moze$ da snima$ dok ne napuni$ memoriju... 320x240 od 3 minuta pojede do 16MB RAMa.. znachi oko pola sata materijala

Zainteresovan član Slikar (avatar)
    Učlanjen
    14.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano HP 945

Da li je slicno i sa HP 945?

Početnik
    Učlanjen
    21.07.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ovako,imam ja Canon A75 i mogu ti reci sledece:
    Video zapis traje maksimum 30 sekundi,veoma je dobrog kvaliteta.Ukoliko zelis da produzis trajanje video zapisa na duze od 30 sec,morao bi da flash-ujes fotoaparat,sto ti ja iskreno ne bih preporucio iz dva razloga,prvi-mozes da ga trajno unistis ukoliko ne uspe operacija a drugi-gubis pravo na garanciju u tom slucaju.

Slične teme

1. Realni aikido video snimci
    Autor jovan9 u forumu Ostali sportovi
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 26.01.2007., 19:14
  2. Heroji iz Republike Srpske (raritetni video snimci rata)
    Autor RatkoMladicJunior u forumu Politika
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 04.02.2006., 19:01

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •