Dmaci bendovi

kiza

Početnik
Poruka
17
Da li mislite da metal ima buducnost kod nas odnosno kod vas jer je kod nas u RS ocajna situacija ,a vidim i vi malo spominjete domace bendove da li neko slusa:SACRAMENTAL BLOOD, AMON DIN, INTERFECTOR. ZATIM VILAJET ,TORNADO .
 
kiza:
Da li mislite da metal ima buducnost kod nas odnosno kod vas jer je kod nas u RS ocajna situacija ,a vidim i vi malo spominjete domace bendove da li neko slusa:SACRAMENTAL BLOOD, AMON DIN, INTERFECTOR. ZATIM VILAJET ,TORNADO .

ma ovde je sve puklo sto se tice rock'n'rolla, i to jos odaaavno.
 
Keeper:
Firmas:
Puklo??????Momak gde ti zivis?U Diznilendu,kad ne znas da najbolji rock i punk rock izlazi iz Srbije,Hrvatske itd.

ne znam ja ko je ovde ispao iz Diznilenda :lol:
ajd ne budi smesan :wink:
Pa sad. . . Nije da je 100% najbolji ali dobar je. A sto se tice nase scene pa ona nije umrla. I dalje postoje DOBRI bendovi. Samo sto se vise nevrti na TV kao pre ali to neznaci da je rtva. Ona postoji.
Tako da si ispao iz Diznilenda :)
 
Iggy:
Stvarno su najbolji!!!Kako mozete porediti strano djubre sa nasom najkvalitetnijom produkcijom,najskupljom opremom i najvecim izborom bendova.Svih 20 domacih bendova sjajno sviraju!

Nasi kad radi radi ono sto oni hoce i radi to jer ONI hoce, a tom zbog svog tog izbora bendova cesto nije slucaj to da rade i cesto su pod pritiscima svojih diskografskih kuca i sl. Zato su nasi bolji. A kakvu ces opremu imati zavisi jako puno ali presudno je KAKO rukujes sa tom opremom.
Dzaba tebi nov Fender, Tama, Ibanez, Marsal i sva ostala prateca i neprateca oprema ako ti neznas da sviras i sl.
 
Iggy:
Jos je gore kada ne znas da sviras i imas ocajnu opremu.E tako nastaje nas rock&roll!
Ti se bas ubijas da ides na koncerte. . .
Imas ti i nase koji ZNAJU da sviraju ali ih nevidjas na TV pa onda nemozes da znas za njih. Tako da ti je bolje da cutis. Ima kod nas dobrih bendova, ima, ali ih ti izgleda trazis na pogresnom mestu.
 
TV ne gledam,a mogu da stavim kittu na panj da sam bio na vise koncerata od tebe,to mi je posao.Idem i na koncerte bendova koje volim,i na one koje mrzim,tako da mislim da o tome znam malo vise od tebe!
 
Iggy:
TV ne gledam,a mogu da stavim kittu na panj da sam bio na vise koncerata od tebe,to mi je posao.Idem i na koncerte bendova koje volim,i na one koje mrzim,tako da mislim da o tome znam malo vise od tebe!
Pa ako ti je toliko stalo da se resis svog aparata za mokrenje onda ga i stavi. Bas me zanima da li si isao prosle nedelje u Pancevo? :roll:
 
Pa nisam pobegao od tebe,samo ne zelim da pricam sa covekom koji zna mnogo manje od mene,ne zeli da saslusa,i ubedjen je da je najpametniji.kada se popravis,rado cu razgovarati sa tobom.Bice mi zadovoljstvo.Do tada....Pozdrav!
 
Iggy:
Pa nisam pobegao od tebe,samo ne zelim da pricam sa covekom koji zna mnogo manje od mene,ne zeli da saslusa,i ubedjen je da je najpametniji.kada se popravis,rado cu razgovarati sa tobom.Bice mi zadovoljstvo.Do tada....Pozdrav!

Gde sam naisao da necu da slusam? Rekao sam ti da cutis jer pises gluposti o tome da kod nas nema dobrih bendova. Ima dobrih bendova i tekako ima!!! Ali ti ocigledno neides na njihove koncerte pa onda i neznas za njih.
 

Back
Top