Visa Medicinska?

zemunka

Početnik
Poruka
3
:?: Zanima me misljenje studenata vise medicinske, kakve su moje sanse kao ucenici srednje graficke da upisem visu medicinsku za fizioterapeuta?
:P Ali iskrena procena!
 
Poslednja izmena od moderatora:
JAKO VELIKA KONKURENCIJA SU LJUDI IZ SREDNJE SKOLE ZA FIZIOTERAPEUTE IZ DELIGRADSKE .90%SKOLE UPISUJE VISU,A VECINA IMA VRLO DOBAR I ODLICAN PROSEK.MALI BROJ LJUDI UPADA NA BUDZET,VECINA JE NA SAMOFINANSIRANJU.AKO TO VOLIS POKUSAJ STO DA NE[/b]
 
zna li neko sta se polaze za prijemni: bios za srednju medicinsku ili za gimnaziju (pm smer)? ovi u skoli kazu za med, al svi ostali da je za gimn, pa sam u dilemi... i zna li bre neko nesto vise o smeru za babice, koliko li primaju na budzet? i postoji li neka zbirka pitanja za prijemni, informator... bilo sta, kad izlazi?
 
zna li neko sta se polaze za prijemni: bios za srednju medicinsku ili za gimnaziju (pm smer)? ovi u skoli kazu za med, al svi ostali da je za gimn, pa sam u dilemi... i zna li bre neko nesto vise o smeru za babice, koliko li primaju na budzet? i postoji li neka zbirka pitanja za prijemni, informator... bilo sta, kad izlazi?

Biologija se polaze po programu sa srednju medicinsku.Do prosle godine je bila zbirka sa 700-800 pitnja iz biosa kiju naucis za prijemni,ali mislim da su od ove godine izbacili tu zbirku i da se sada uci sve iz knjiga.,ali nisam siguran.
 

Back
Top