HELP!!!!!!
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: HELP!!!!!!

Početnik
    Učlanjen
    05.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano HELP!!!!!!

POMAGAJTE LJUDI.....
    Zakacio sam nesto na netu i nemam pojma sta. Ljudi koje poznajem i koji se bolje od mene razumeju u racunare svi su se predali. Isprobao sam sve zive antiviruse koje sam imao (Mcafee, Kaspersky, Avast...) i anti trojance (Ad-Aware, Scan Spyware, CWShredder, Spyhunter, Spybot itd) i nista. Jedino mi Ad-Awere stalno javlja sledece:
    Ad-Aware SE Scanning Result, 05. 01. 05 12:52:13
    »»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» »»»»»»»»»»»»»»
    Vendor Type Category Object Comment
    Windows RegData Vulnerability HKEY_CLASSES_ROOT:exefile\shell\open\command"" () Possible virus infection, executable file extension compromised
    Windows RegData Vulnerability HKEY_CLASSES_ROOT:regfile\shell\open\command"" () Possible virus infection, REG file extension compromised
    Windows RegData Vulnerability HKEY_CLASSES_ROOT:scrfile\shell\open\command"" ("%1" %*) Possible virus infection, SCR file extension compromised

Ad-aware ne moze ovo da resi jer svaki sledeci put kad ga startujem javlja isto ili eventualno samo prve dve linije.
    A sta se u stvari dogadja. Sve ikonice na Desktopu su mi neaktivne, svi EXE fajlovi takodje. Neki program mogu da otvorim tako sto pronadjem neki fajl npr. u Wordu otvorim ga i onda Word radi. I to je tako sa svim programima ukljucujuci i Control Panel. Druga mogucnost kako mogu da startujem neki program je preko Start/Run pa tu upisem ili nadjem odgovarajuci exe fajl i onda hoce da radi.
    Osim toga kad god startujem Internet Explorer automatski me odvrde na adresu: http://auto.search.msn.com/response.asp?MT=Internet+Explorer&srch=3&prov=&utf8
    i obavezno bude Cannot find server. Posle toga kad ukucam neku drugu adresu bez problema je odradi. Nikako ne prihvata izmenu u Home page u Internet options. A takodje Internet explorer nece da radi sa dva i vise prozora (oni se otvore ali nece da se ucitaju)
    Sve sto znam sam pokusao i nisam uspeo da se resim ove bede.
    POMAGAJTE

Ističe se
    Učlanjen
    06.11.2003.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Volim ovakve nazive topic-a....

STOP REPRESIJI NAD NAVIJACIMA

Zrtva represije

Početnik
    Učlanjen
    05.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

hvala bas si mi pomogao

Primećen član
    Učlanjen
    13.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Ja sam isto saglasan sa tobom da ti je pomoć potrebna.

Ističe se
    Učlanjen
    30.06.2004.
    Reputaciona moć
    79

Podrazumevano

milsila sam da se obratim za pomoc virus u pitanju ....ali kad sam videla kako proso covek ...neka fala :wink:

Ističe se
    Učlanjen
    06.11.2003.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Neki puta je najlakse uraditi bek-up svega potrebnog, formatirati disk i sve jovo nanovo...

STOP REPRESIJI NAD NAVIJACIMA

Zrtva represije

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Posto vidim da nece niko pametniji od mene da pokusam da ti pomognem...

Pitanje da li si preskenirao svim tim u SAFE MODE opciji...

Pokusaj prvo da iskljucis SYSTEM RESTORE, pa zatim ides u SAFE MODE i skeniraj i trazi...

Dalje ako vec imas kljuceve tog nekog virusa, pokusaj da ih uklonis rucno iz registrija...

Za pocetak nek bude to, pa javi sta si uradio da bi neko mozda dao bolji odgovor od ovog... Srecno..

Primećen član
    Učlanjen
    13.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Mnogo je jednostavnoje da ponovo instaliraš OS ponovo nego da brišeš virus i naknadno ubacuješ delove koje ti je oštetio.
    A da si u naslovu naveo bar deo problema ranije bi dobio i odgovore a na samo puko zaj*.
    Probaj da ukucaš u pretragu POMOĆ ili HELP pa da vidiš što ih ima

Primećen član
    Učlanjen
    13.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Citat Original postavio avesic
    milsila sam da se obratim za pomoc virus u pitanju ....ali kad sam videla kako proso covek ...neka fala :wink:
    Pa ako znaš da je virus obriši ga u SAFE MODU i gotovo dali ti je sada lakše

Zainteresovan član DR83 (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

WWW.MYCITY.CO.YU
    postavi tamo problem i neko ce ti ga resiti.Ili bar pokusati

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu