Potreban savet

  • Začetnik teme Zabrinuta_mama
  • Datum pokretanja
Z

Zabrinuta_mama

Gost
Imam problem i treba mi savet. Naime, saznala sam da je moj maloletni sin (17 godina) stupio u vezu sa svojom mladom profesorkom matematike i da odrzava seksualne odnose sa njom. Kome da se obratim ?
 
Strpite se godinu dana ( to brzo prodje ) i kad on napuni 18 moze i da je ozeni ( ako se bas toliko vole ;-) ) bar cete imati neku protekciju preko snajke :-))

Eh da sam i ja imao neku takvu profesorku umesto onih baba....

Nema razloga za paniku ( bar sad dok traje ), sin vam nije TOLIKO maloletan, a i bolje da sexualno vaspitanje uci od starije zenske osobe.

Kad prodje vreme i on sazre te izgubi interesovanje za nju ona ce da pukne i mozda da pravi probleme ali ko joj je kriv sto su joj hormoni takvi ...mozda ce do tada i ona da sazri
 
probajte da se strpite, to je samo njegov hir. Najbolje je da sa najblizim clanom porodice prica o tome i da se napokom urazumi. Verujte mi PROCE GA!! Najpotrebnije mu je strpljenje sa vase strane i sam ce doci pameti. Pozdrav!
 
nista nemoj da radis na brzinu, ako imas neko musko(al nikako iz kuce) tipa prijatelj ili brat, koji je idol tvom sinu, nek izadju na pice i vise kroz salu da mu skrene paznju, neces nista postici nerviranjem, a vremenom ce to proci! Mozda malo i lupi glavu o zid, al bolje tako nego da dizes frku, samo ces ga ubaciti u nepotrebnu guzvu, ne treba mu to u ovom periodu. Pa ne moze matorka da bude zadovoljna detetom vise od mesec dva, a on kad vec ima tu sudbinu nek se uci, bar ce matora znati kako da se zastiti, ne da vezba na nekoj devojcici pa da tek bude belaja!
Dont worry!
 

Back
Top