Plasite li se,dobre konkurencije?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 32

Tema: Plasite li se,dobre konkurencije?

Ističe se joGooOOD (avatar)
    Učlanjen
    02.08.2004.
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano Plasite li se,dobre konkurencije?

kako stojite ka takvom izazovu ili vam to daje zar dokazivati se i videti ko je bolji(u nekoj vashoj omiljenoj oblasti)

Veoma poznat Tinar (avatar)
    Učlanjen
    24.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

Meni sigurno chini dobro. Imali smo neku debatu u shkoli na temu alkohola. Ja sam bila u grupi za to da alkohol nije shtetan i bila sam "vodja". Chinilo mi se da je devojka u drugoj grupi bila fenomenlano spremljena, josh plus sam imala tremu. Kada sam pochela da pricham, nisam bila neshto mnogo zapetljana ali sva sam se tresla- pobogu cela shkola me je gledala, bolje reci, buljila u mene. Kada je nasha grupa na kraju pobedila, mnogo dobro sam se dobro osecala i pochelo je da mi prija to "takmichenje". I u sportu, na fizichkom. Mislim da se ne plashim konkurencije. Videcemo kada dodje neshto ozbiljnije.

Veoma poznat LPhoklica (avatar)
    Učlanjen
    27.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    176

Podrazumevano

Uf, alkohol nije štetan?
    Tinar, u goroj grupi nisi mogla da budeš
    ali ok neću da navodim zašto, sad govorimo o konkurenciji...

Učlanjen
    24.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

Citat Original postavio LPhoklica
    Uf, alkohol nije štetan?
    Tinar, u goroj grupi nisi mogla da budeš
    ali ok neću da navodim zašto, sad govorimo o konkurenciji...
    Veruj mi, imali smo mnogoo dobre argumente. Da ti sad ne prezentiram svoju grupu... :wink:

Aktivan član kalliope (avatar)
    Učlanjen
    25.12.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

ako mi je stalo da pobedim u necemu sto volim potrudicu se i bicu najbolja, ma kakva konkurencija bila. :wink:
    ako nije, onda sve to nije vredno mojih zivaca...

Učlanjen
    27.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    176

Podrazumevano

Tinar, da ne napravimo neku veliku diskusuju o tome, želim da mi daš jedan (najbolji) argument na to zašto je alkohol dobar?

Učlanjen
    24.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

Tinar, da ne napravimo neku veliku diskusuju tome, želim da mi daš jedan (najbolji) argument na to zašto je alkohol dobar?
    Ako se alkohol konzumira u umerenim kolichinama (postoji mera za svakoga), svakodnevno, moze dovesti do mnogih zdravstvenih poboljshanja, kao: smanjenje krvnog pritiska, sprecavanje Alchajmerove bolesti kod starijih osoba...

Iskusan Кулиража (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano

Citat Original postavio Tinar
    Tinar, da ne napravimo neku veliku diskusuju tome, želim da mi daš jedan (najbolji) argument na to zašto je alkohol dobar?
    Ako se alkohol konzumira u umerenim kolichinama (postoji mera za svakoga), svakodnevno, moze dovesti do mnogih zdravstvenih poboljshanja, kao: smanjenje krvnog pritiska, sprecavanje Alchajmerove bolesti kod starijih osoba...
    Ali to u umerenim kolicinama kod vecine retko kad ostane na tome.
    Vecina zavrse kao hronicni alkoholicari koji se tresu k'o beeep mace kad su 5 sati trezni.
    Zatim da li je zdravo to koliko klinci i ovi malo stariji locu skoro svaki vikend po diskotekama, koliko je samo tuca izavzao alkohol.

bla, bla, bla na kraju dodjosmo do zakljucka (nemoj da se ko protivi 8) ) da alkoholna pica imaju i dobrih i losih strana.
    Tako da li zaokruziti ZA ili PROTIV, veoma je diskutabilno.

Elita wild_child (avatar)
    Učlanjen
    29.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1045

Podrazumevano

Ne plasim se konkurencije jer u oblastima u kojima sam najbolja ostajem najbolja
    Kako skromno.....ne smeta mi naravno ako je ta osoba zaista bolja od mene ali me jako nervira kada vidim da se ljudi odusevljavaju nekim ko to ne zasluzuje svojim talentom i postupcima.......tj ljudima koji su precenjeni....e to me bas nervira

Aktivan član winnetou (avatar)
    Učlanjen
    02.11.2004.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

uuu, obozavam takve debate.. mi smo u razredu tako radili na istoriji.. svi smo bili jednaki, nismo imali vodju, ali ja sam cesto pricala.. joooooj, sto to obozavam.. imam super moc da uverim ljude u nesto.. ali, samo ako je to nesto u sta sam jako ubedjena da je tacno.
    uglavnom, svi su mi govorili kad sam bila mala da budem advokat, ali ja to nisam nikad volela..
    ja super volim dobru konkurenciju.. recimo, imam jednog druga koji je jaaaaako pametan i briljira u skoro svakoj oblasti.. ponekad njega smatram za konkurenciju.. i bude mi super i ako on pobedi a i ako ne.. 8)

Učlanjen
    24.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

Meni takodje svi govore da idem na prava, kako imam dar za to... Ali ja necu. Mama, tata, deda, baba, tetka... svi su pravnici, ja necu!!!!

Iskusan chokolada (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano

Ne plasim se konkurencije!

Učlanjen
    29.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1045

Podrazumevano

Citat Original postavio winnetou
    uuu, obozavam takve debate.. mi smo u razredu tako radili na istoriji.. svi smo bili jednaki, nismo imali vodju, ali ja sam cesto pricala.. joooooj, sto to obozavam.. imam super moc da uverim ljude u nesto.. ali, samo ako je to nesto u sta sam jako ubedjena da je tacno.
    uglavnom, svi su mi govorili kad sam bila mala da budem advokat, ali ja to nisam nikad volela..
    ja super volim dobru konkurenciju.. recimo, imam jednog druga koji je jaaaaako pametan i briljira u skoro svakoj oblasti.. ponekad njega smatram za konkurenciju.. i bude mi super i ako on pobedi a i ako ne.. 8)

Da nisi mozda blizanac u horoskopu

Veoma poznat Master_Chief (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

Podrazumevano

Konkurencije uvek ima,ali se ja licno nesto ne isticem odnosno ne volim da se trkam sa drugima,a kad to radim onda nikad ne mislim ono: "Ma nema on pojma lako cu ja njega/nju da pobedim" naprotiv uvek imam u misli tu mogucnost da izgubim ali zato dostojanstveno izgubim i nema problema.
    Ne,ne plasim se konkurencije,jedino kad bi bilo za zivot ili smrt e onda sam u stanju sve da uradim...

Elita Profimare (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    273

Podrazumevano

Obozavam konkurenciju i nje nikad dosta... Mnogo volim da se takmicim i najbolje je kad izgubim on nekog boljeg pa onda dobijem zelju i podstrek da budem bolji od njega(mada ne volim da gubim 8) )

Učlanjen
    27.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    176

Podrazumevano

Uh, uh plašim se konkurencije sva drhtim...

Učlanjen
    02.11.2004.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Citat Original postavio wild_child
    Citat Original postavio winnetou

Da nisi mozda blizanac u horoskopu
    jesam, jesam

Učlanjen
    29.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1045

Podrazumevano

Pa blizanac blizanca uvek prepozna

Učlanjen
    02.11.2004.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

pa da

Početnik
    Učlanjen
    08.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

zavisi od osobe.iskompleksiranima,samo je jos gore.neke stimulise,neke plasi.mene stimulise.i trebalo bi svakog da stimulise.treba da dovedemo sebe do te mere da smo uvek dobri u necemu ne moramo biti najbolji

Domaćin Moon Child (avatar)
    Učlanjen
    12.09.2004.
    Reputaciona moć
    90

Podrazumevano

dobra konkurenicija(koja stimulise)je odlicna,ali moj problem je sto ako jednom ne uspem vise ne smem ni da pokusam...

Aktivan član miss (avatar)
    Učlanjen
    17.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

Citat Original postavio Tinar
    Meni takodje svi govore da idem na prava, kako imam dar za to... Ali ja necu. Mama, tata, deda, baba, tetka... svi su pravnici, ja necu!!!!
    meni govore da sam rodjena za marketing...uvek uspem da ubedim ljude u ispravnost svoje odluke 8)

Aktivan član miss (avatar)
    Učlanjen
    17.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

konkurencije se ne plasim,i ako je nemam uvek se trudim da je stvotim...ne znam...mozda je to neki complex ili nesto,ali ja stalno moram da se takmicim (makar nesvesno) i da pokusavam da budem najbolja...(naravno u oblastima koje me zanimaju...a to nisu latinski,istorija,mata etc) :wink:

Učlanjen
    24.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

Citat Original postavio miss
    konkurencije se ne plasim,i ako je nemam uvek se trudim da je stvotim...ne znam...mozda je to neki complex ili nesto,ali ja stalno moram da se takmicim (makar nesvesno) i da pokusavam da budem najbolja...(naravno u oblastima koje me zanimaju...a to nisu latinski,istorija,mata etc) :wink:
    I ja imam isti trip. To mi je genetski, na caleta. Imam trip u shkoli, na chasu, poshto najbrze pishem, da uvek pogledam kad je ko zavrshio i da govorim dalje. Trkanje. I na fizichkom se dosta takmichim.

Domaćin Moon Child (avatar)
    Učlanjen
    12.09.2004.
    Reputaciona moć
    90

Podrazumevano

e,i ja imam taj trip za pisanje!

Slične teme

1. Da li se plasite...
    Autor Slatka90 u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 542
    Poslednja poruka: 13.06.2008., 03:01
  2. Ima li konkurencije u Socijaliznu i Komunizmu??
    Autor Macro_ek u forumu Jezik
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 09.07.2004., 17:07

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •