Николић и Алигрудић: СНС и ДСС ПРОТИВ НАТО, СРБИЈА ПАРТНЕР РУСИЈЕ

gost 186118

Veoma poznat
Poruka
10.118
Nikolić: Srbija je veza Rusije i EU

Izvor: Tanjug

Beograd -- Lider SNS Tomislav Nikolić izjavio da je ruski premijer Vladimir Putin parlamentarcima preneo da će Srbija kao član EU biti najbolja veza između Rusije i EU.

Kolona automobila s ruskim premijerom stiže u centar Beograda (Bill Silcock)Nikolić je izjavio da je Vladimir Putin rekao da je Rusija protiv proširenja granica NATO-a.

Putin je srpskim parlamentarcima, prema rečima šefa SNS, otvoreno govorio o ekonomskoj saradnji i o tome da Rusija misli da bi Srbija kao član EU bila najbolja veza između EU I Rusije.

Nikolić je novinarima preneo da im je Putin rekao da će Rusija voditi računa o svojoj bezbednosti, kao I da je protiv proširenja granica NATO-a.

“Putin je rekao i da mi sami biramo svoj put, ali da će Rusija uvek otvoreno da nam kaže šta misli o tome”, rekao je Nikolić i dodao da je ruskom premijeru preneo da SNS želi da Srbija uđe u EU, ali ne i u NATO.

Nikolić je dodao da je Putinu preneo i stav naprednjaka da Rusija treba da ostane partner Srbije i u budućnosti.

Danas smo imali čast i zadovoljstvo da ugostimo Putina. Imali smo priliku da mu iznesemo stavove o nekim pitanjima koja se tiču Srbije i dobili smo od njega odgovore kojima su neki zadovoljni, a neki ne”, rekao je lider SNS.

Šef poslaničkog kluba Demokratske stranke Srbije Miloš Aligrudić izjavio je da je ruski premijer Vladimir Putin u razgovoru sa šefovima poslaničkih klubova rekao da je na srpskom narodu da odluči o eventualnom ulasku u NATO, ali da je to apsolutno protiv interesa Rusije.

Aligrudić je rekao da je Putinu preneo da je većina građana Srbije protiv ulaska u NATO i da se mu se zahvalio za podršku Rusije oko Kosova.

http://www.hranazasve.com/info/vesti/index.php?yyyy=2011&mm=03&dd=23&nav_category=11&nav_id=501360
 
Назире се проруска коaлиција ДСС и СНС :ok: :ok: :ok:

'Ел сам ти рекла Шоми. ;)

Још ће они да се шамарају по медијима, али...коалиција постизборна је веома вероватна.
 
verujem da se aligrudić po povratku kući, uveče, pred spavanje, ushićeno samozadovoljavao flašom vodke sve dahćuću put-in..put-in..put it IN..!

ПУТИН је једини политичар на свету који има мОда да јасно и гласно, искрено и тачно САОПШТИ ЈАВНОСТИ ОНО ШТО СВАКИ НОРМАЛАН ЧОВЕК МИСЛИ, једини који НЕ СЛУЖИ СТРАНИМ НЕГО ИНТЕРЕСИМА СВОЈЕ ЗЕМЉЕ -
В Е Л И Ч И Н А.

А ти као мали глодар који грицка свој комадић сира у својој "малој групи педера" и рупи само настави да цијучеш... ТВОЈЕ ЦИЈУКАЊЕ НЕЋЕ НИШТА ПРОМЕНИТИ...једино можеш да цркнеш од муке...

 
Видим СРС се искључује из приче.. Шта они као нису проруска партија... :-)
Наравно да јесу али је питање да ли је СРС спремна да превазиђе конфликт са СНС. Такође, поставља се питање и да ли СРС жели савез са ДСС.
 
не видим како би СНС и ДСС могли да се ускладе по питању ЕУ

то је једно од основних питања према којима се трасира пут државе
Вођењем онакве политике према ЕУ какву је водио Коштуница док је био Премијер. Дакле, одустало би се од политике "ЕУ нема алтернативу" али се не би унапред одбацио европски пут.
Дакле, иде се даље са еу интеграцијама, све док се и ако се не постави питање Косова и Метохије и НАТО-а...уколико буде великих притисака и условљавања, ове двије странке би вјероватно напустиле европски пут.
 
Вођењем онакве политике према ЕУ какву је водио Коштуница док је био Премијер. Дакле, одустало би се од политике "ЕУ нема алтернативу" али се не би унапред одбацио европски пут.
Дакле, иде се даље са еу интеграцијама, све док се и ако се не постави питање Косова и Метохије и НАТО-а...уколико буде великих притисака и условљавања, ове двије странке би вјероватно напустиле европски пут.

Нема ту ако. Европа је била поприлично јасна. Мислим да и ДСС, а и СНС не треба да заебавају народ већ лепо и јасно подвуку црту и заузму недвосмислен став.

А оно Коштуничино "Европа да, али са Косовом или без Косова" мислим да ни њему није јасна.
 
Nikolić: Srbija je veza Rusije i EU

Izvor: Tanjug

Beograd -- Lider SNS Tomislav Nikolić izjavio da je ruski premijer Vladimir Putin parlamentarcima preneo da će Srbija kao član EU biti najbolja veza između Rusije i EU.

Samo još da vidimo koji Tito će da je vodi kroz koridor između EU i Rusije...
 
Da i moram da budem postena i da ovo kazem - odusevljena sam sto je Nikolic pruzio javnu podrsku Kostunici, u vezi sa progonom DSS-a...to mu je najpametniji potez u zivotu (politickom zivotu).
Jedini nacin da verujem Nikolicu i da mu vecina naroda poveruje je - da konacno usaglasi svoje stavove sa DSS-om...i onda mozemo da imamo finu opoziciju za koju bih, eto i ja glasala.
Ovo je jedan Nikolicev pozitivan korak, ja ih ocekujem jos.
 
Нема ту ако. Европа је била поприлично јасна. Мислим да и ДСС, а и СНС не треба да заебавају народ већ лепо и јасно подвуку црту и заузму недвосмислен став.

А оно Коштуничино "Европа да, али са Косовом или без Косова" мислим да ни њему није јасна.
Мора тако јел ћемо другачије изгубити на изборима...народу сервирати причу "Русија и Европа", а када прођу избори окренути брод ка Русији и чекати први неповољан корак од стране ЕУ за прекид интеграционог процеса.
Иначе ће нас ДС-Г17-ЛСВ одувати на изборима јер је проверопско расположење међу грађанима Србије очигледно.
Политика је и КУРВАРСКА РАБОТА и вјештина могућег, па ако си у опозицији мора тако, прсвучеш се у финије европско одјело због бирача, мораш да украдеш ДС-у неких 10 % бирача, а када прођу избори онда водиш одговорну националну и државну политику.
Другачије заиста не може...јер да може ДС би до сада пао.
 
Da i moram da budem postena i da ovo kazem - odusevljena sam sto je Nikolic pruzio javnu podrsku Kostunici, u vezi sa progonom DSS-a...to mu je najpametniji potez u zivotu (politickom zivotu).
Jedini nacin da verujem Nikolicu i da mu vecina naroda poveruje je - da konacno usaglasi svoje stavove sa DSS-om...i onda mozemo da imamo finu opoziciju za koju bih, eto i ja glasala.
Ovo je jedan Nikolicev pozitivan korak, ja ih ocekujem jos.
Потпуно се слажем...мислим и да Москва ради на помирењу ових двеју странака.
Иначе, сагласан сам са тиме да треба да формулишу некакав заједнички програм прије избора (независно од тога што ће у двије предизборне колоне),
 

Back
Top