Group sex

Phantom Loard

Početnik
Poruka
1
Znam da je na forumu vec bilo reci o grupnom sexsu.Medjutim ja i devojka imamo sexs u 4 sa jos jednim parom i super nam je.Tako da bih zeleo da cujem vasa iskustva i misljenja.Mozda je neko zainteresovan da nam se pridruzi?
 
Phantom Loard:
Znam da je na forumu vec bilo reci o grupnom sexsu.Medjutim ja i devojka imamo sexs u 4 sa jos jednim parom i super nam je.Tako da bih zeleo da cujem vasa iskustva i misljenja.Mozda je neko zainteresovan da nam se pridruzi?
ja vise ne smem nista na tu temu da kazem, jer ce se inspirion odmah iznervirati, i poceti sa odbranom prava na dozivotni celibat uz danonocnu molitvu, strogi post i prociscenje uma i pobedom nad Necastivim koji hoce da zaposedne nase telo i um i posalje nas pravo u Inferno
 
galathea:
ja vise ne smem nista na tu temu da kazem, jer ce se inspirion odmah iznervirati, i poceti sa odbranom prava na dozivotni celibat uz danonocnu molitvu, strogi post i prociscenje uma i pobedom nad Necastivim koji hoce da zaposedne nase telo i um i posalje nas pravo u Inferno
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ja se izvinjavam, ali smesno mi je! :lol:
 
Phantom Loard:
Znam da je na forumu vec bilo reci o grupnom sexsu.Medjutim ja i devojka imamo sexs u 4 sa jos jednim parom i super nam je.Tako da bih zeleo da cujem vasa iskustva i misljenja.Mozda je neko zainteresovan da nam se pridruzi?

*******, moje iskustvo je ograniceno na trojkama. :oops:
 
galathea:
Phantom Loard:
Znam da je na forumu vec bilo reci o grupnom sexsu.Medjutim ja i devojka imamo sexs u 4 sa jos jednim parom i super nam je.Tako da bih zeleo da cujem vasa iskustva i misljenja.Mozda je neko zainteresovan da nam se pridruzi?
ja vise ne smem nista na tu temu da kazem, jer ce se inspirion odmah iznervirati, i poceti sa odbranom prava na dozivotni celibat uz danonocnu molitvu, strogi post i prociscenje uma i pobedom nad Necastivim koji hoce da zaposedne nase telo i um i posalje nas pravo u Inferno

E ovo je vec ozbiljan napad na moju licnost.

:cry: :cry: :cry:

To ne propagiram,vec sam ti rekao da si droljetina.A sad stojim iza toga i mozes kukakti u p.p. koliko oces,necu ti se izvinuti.
 
Phantom Loard:
Znam da je na forumu vec bilo reci o grupnom sexsu.Medjutim ja i devojka imamo sexs u 4 sa jos jednim parom i super nam je.Tako da bih zeleo da cujem vasa iskustva i misljenja.Mozda je neko zainteresovan da nam se pridruzi?


Сад ће вероватно да ти преселе ову тему на други подфорум...
 
Ja sam ZA. Grupni sex je fenomenalna stvar. Napolju je MNOGo razvijeniji (naravno) nego kod nas i na mnogo visem MENTALNOM nivou. Postoje na stotine klubova u svim razvijenijim zemljama. Bio sam u Kanadi, Americi, Francuskoj, Spaniji, Holandiji, Italiji i mogu vam reci da je stvarno izuzetno. Radi se o nacinu zivota i razmisljanja. Odlazili smo preko 10god. dok sam ziveo napolju. Upoznao sam na stotine parova i pricao sa njima o svemu i svacemu. Kada par nije ljubomoran, kada znaju sta zele i hoce, kada imaju svoja pravila kojih se PRIDRZAVAJU, tvrdim da nema kompletnije vaceri i zabave za jedan par od odlaska u neki elitni klub. Na jednom mestu imas i vrhunsku klopu i vrhunsko pice i muziku i igru i nova poznanstva i SEX. Sve u jednoj veceri. Ima li icega kompletnijeg kada ides sa tom namerom???
Kao sto rekoh isli smo MNOGO puta i uvek se super proveli a da nikada nismo zamenili partnere (to je bilo nase pravilo)
 
Slobodan41:
Kao sto rekoh isli smo MNOGO puta i uvek se super proveli a da nikada nismo zamenili partnere (to je bilo nase pravilo)
Da li bi mogao da mi pojasnis ovaj citat? Ako sam dobro razumeo, imali ste grupni sex, bez menjanja partnera. Kolike su grupe bile? Po dva coveka?
 
Ja bih ti predlozio da se potrudite da prisirite vidike i steknete neka lepa i interesantna - fenomenalna - iskustva na polju prosirenja vidika u tom pravcu uvodjenjem neceg novog nekim novim. Iz iskustva predlazem uz izvinjenje i objasnjenjem da nije napad na licnost, no podela iskustva i podrska ka istom u cilju poboljsanja vasih uzitaka.
 
He, he...Uvek se nadje neko "pametn". Jedna grupa se (na primer) sastojala od 190 PAROVA. To je bilo u najekskluzivnijem i najboljem swing klubu u Evropi koji se nalazi izmedju Amsterdama i Roterdama. Ucestvovati u grupnom sexsu NE podrazumeva i menjanje partnera vec NA PRIMER moze biti i vodjenje ljubavi u grupi (gledati i biti gledan). Mozes dopustiti da te neko samo dira i nista vise.......Ukljuci malo mastu pa ces videti koliko daleko mozes otici............................ iznenadjen, aaaa.
 
MalaBgd:
Mi to ovde nekako odmah vezujemo za trojke i cetvorke... da svi budu zadovoljni :roll: 8)
Vidim mala. Steta sto nema vise naputovanih. Svasta se moze videti i doziveti. Ima i kod nas interesovanja za te stvari ali nema ko da ulozi novac i zapocne taj biznis. Ko to bude prvi uradio :D :D :D :D :D sve do banke...
 
Slobodan41:
He, he...Uvek se nadje neko "pametn". Jedna grupa se (na primer) sastojala od 190 PAROVA. To je bilo u najekskluzivnijem i najboljem swing klubu u Evropi koji se nalazi izmedju Amsterdama i Roterdama. Ucestvovati u grupnom sexsu NE podrazumeva i menjanje partnera vec NA PRIMER moze biti i vodjenje ljubavi u grupi (gledati i biti gledan). Mozes dopustiti da te neko samo dira i nista vise.......Ukljuci malo mastu pa ces videti koliko daleko mozes otici............................ iznenadjen, aaaa.
Nisam mnogo "pametn", ali jesam iznanadjen... Ne poznajem dovoljno terminologiju, pa sam mislio da swingeri razmenjuju partnere. Takodje sam mislio, da je diranje neka vrsta seksa. Za gledanje sam mislio, da se naziva voajerizam... U svakom slucaju, hvala na objasnjenju!
 

Back
Top