Pomoć oko izbora dečijih igara

Komshinica

Primećen član
Poruka
723
Molim vas da mi pomognete da svom sinu od 9 godina pronađem igrice za njegov uzrast.
Naime, u nedostatku ovih, on igra igre za odrasle, uglavnom "ubilačke" koje veoma loše na njega utiču.
Neke koje bih želela da mu nabavim (po njegovim željama) su:
-Drajver 2
-Hari Poter 3
-Krok 2 i
-Spyro (Spajro, ne znam kako se piše).
Zahvaljujem svima unapred.
:lol:
 
Drajver 2 - stara igra, loša grafika (mislim za današnje standarde), ne radi pod XP-om (barem ne kod mene).... ali mnogo zabavna. Ipak razmisli o ovome.
Hari Poter 3 - nisam upućen koji je treći deo, ali ako je to u pitanju "Prisoner of Azkaban" nema razloga zašto mu to nebi uzela. Vrlo prikladna mlađem uzrastu.
Krok 2 - nisam čuo za ovo
Spyro - Koliko sam upućen ovo ne postoji na PC-u. Inače ima više nastavaka, a najnoviji je "A Hero's Tail". Totalni promašaj od igre.
 
I ja imam 2 klinca doduse malo mladja, ali nebitno.Imam dosta igrica za decu tog uzrasta evo ti nekih: Tarzan ,Donald Duck (Paja patak),Dusko dugousko - odlicne ,Zapper, Hugo 3D,Hugo bukkazoom,Asterix i Obelix, Hercules itd.,itd...
Javi se na mail milantaa@yahoo.com
 
Ja sam odrastao uz Pirates! (u bukvalnom smislu te reci...ee lepo mi bese detinjstvo), a posto je sad izasao rimejk istoimene igre to bih ti preporucio.
Ima nasilja, ali sve deluje kao komedija i vise je smesno nego nasilno.
Inace Driver II ne moze na XP, moze na 98....a prokleta trojka nikad da izadje.
Hari Poter je manje vise glupost i pre bih rekao da je za retardiranu decu ili za decu do dve godine (skoci tamo, mlatni stapom 'vamo...pritiskaj sledecim redom dugmice bla, bla, bla ni trunke mozga covek da upotrebi).
Onda moze da proba da igra Zoo Tycoon, veoma zanimljiva igra.
Ako se setim jos necega javicu
 
pa da, ima tih dosta! LEGO RACES, ROLLER COASTER TYCOON (i skoro sve igre tipa TYCOON), ima još i dosta sporstskih, ako ga to zanima (FIFA, PRO EVOLUTION SOCCER, NBA, NHL....), kakav SONIC ili SUPER MARIO se moze naci za PC. i ove gore nabrojane su dobre. NEED FOR SPEED serial je povoljan... a i DRIVER 2 je moguče u XPima igrat, ja sam uspio nekako, ali ima tu nekog podesavanja... i THE SIMS, SIM CITY 3000 i 4000... neznam više, a ako zatreba, mogu se pozanimat, tako nemam pametnijeg posla :roll:
 
Svima mnogo hvala. :lol:
Znaš šta igra? Counter Strike, Wulfenštajn (to sam mu već odavno oduzela), GTA Vice city, Deer hunter, Dracula - toliko sam zapamtila.
milantaa, hvala. Javljam se priv.
Kuliraža, hvala. :lol:
Znate šta? Ja sam samo oprezna. Imam i stariju decu od njega, znam šta su igrice. Lično sam jedno vreme mnogo igrala Globetrotter, oduševljavala sam se tom igricom. Inače, ja ni TV ne gledam mnogo, kompjuter mi uglavnom služi da na njemu radim nešto korisno. Ipak, razumem pojam igrica, ali svog sina uglavnom teram napolje da juri za loptom i da trenira i sl. A volim i što igra igrice. Samo, vodim računa o tome šta radi, koliko i kako radi.
Aj da vas ne davim više.
Mislim da ste mi već mnogo pomogli.
 
Scar Face:
pa da, ima tih dosta! LEGO RACES, ROLLER COASTER TYCOON (i skoro sve igre tipa TYCOON), ima još i dosta sporstskih, ako ga to zanima (FIFA, PRO EVOLUTION SOCCER, NBA, NHL....), kakav SONIC ili SUPER MARIO se moze naci za PC. i ove gore nabrojane su dobre. NEED FOR SPEED serial je povoljan... a i DRIVER 2 je moguče u XPima igrat, ja sam uspio nekako, ali ima tu nekog podesavanja... i THE SIMS, SIM CITY 3000 i 4000... neznam više, a ako zatreba, mogu se pozanimat, tako nemam pametnijeg posla :roll:
Ooo, hvala najlepše!
Kakav asortiman! :D
 
Scar Face:
ovo je vise iz sale nego ozbiljno :oops: ....ustvari, ovo je samo sala.... nek proba koju HC pucacinu kao DOOM, HALF LIFE ili PAINKILLER... mozda bi ga malo isprepadalo :twisted: , pa bi prestao igrati taj zanr igara, barem dok malo ne poraste :lol:
Trebalo bi nešto da znam o tome, da bih razumela tvoju šalu. Ali, ja nemam pojma o čemu ti pišeš. Bar će se nasmejati oni koji znaju, a ja: kao u vicevima o pandurima, smejaću se za nekoliko godina. Možda. :?
 
Komshinica:
Scar Face:
ovo je vise iz sale nego ozbiljno :oops: ....ustvari, ovo je samo sala.... nek proba koju HC pucacinu kao DOOM, HALF LIFE ili PAINKILLER... mozda bi ga malo isprepadalo :twisted: , pa bi prestao igrati taj zanr igara, barem dok malo ne poraste :lol:
Trebalo bi nešto da znam o tome, da bih razumela tvoju šalu. Ali, ja nemam pojma o čemu ti pišeš. Bar će se nasmejati oni koji znaju, a ja: kao u vicevima o pandurima, smejaću se za nekoliko godina. Možda. :?
Znaš čovek je potpuno u pravu. Daj sinu igru kao što je Silent Hill, pa će ubuduće u širokom luku zaobilaziti takve i slične igre. :lol:

Inače malo sam prelistavao neke starije časopise od proteklih par godina, pa sam našao par zanimljivih naslova:

The Nations, The Settlers IV, Neighbours from hell, Cultures 2, Pink Panter: Pinkadelic Pursuit, Island Xtreme stuns, Colin McRae Rally 2 (dvojka zato zbog mnogo lakšeg upravljanja i zanimljivosti), Worms blast, Sheep dog 'n wolf (posebno preporučujem!), Lego Racers 2, The Simpsons: Hit & Run, Stupid Invaders, The Road to El Dorado (isto posebno preporučujem!), Toy Story 2, Wanted: Wild West Adventure (samo neznam jel je ovo još izašlo)

Ima tu zanimljivih stvari za malog...
 
a za igre imaš one TORRENT variante, nije bas legalno, al ****** :D
za to ti treba programcic kao AZUREUS ili PTC. nadjes torrent na netu, i otvoris ga sa tim programom. samo problem je u tome, sto treba bit ljudi, koji imaju te igre....... zbog toga nekad tesko dodjes do nekih igara (niko jih ne dijeli), i dosta puta vrlo sporo prenosi igre.
 

Back
Top