A STA KAZETE ZA KOMBINACIJU OVAN I DEVICA ?
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: A STA KAZETE ZA KOMBINACIJU OVAN I DEVICA ?

Početnik
    Učlanjen
    04.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano A STA KAZETE ZA KOMBINACIJU OVAN I DEVICA ?

Vec je bilo tema i tema slicnih, :wink:
    ali mene jako zanima vase iskustvo, narocito ako je on OVAN , a ona DEVICA

SINDI
    Guest

Podrazumevano

puj, puj...
    drugovi-najbolji...
    nista drugo nisam ni probala...bilo bi mrtvih glava
    btw, ja sam devica

Ističe se
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

pa ono... zemlja jedina gasi vatru al... se i ona sasushi... paaaa.... ako imash zivaca i muda, go on.. ne ochekuj rame za plakanje, sa njima je ili-ili, ako si srecna slavice te ako si slaba gurnuce te dublje... kao prijatelji su super, kao partneri najbolji ali nije svako sposoban da ih isprati... ako je ozbiljna veza u pitanju surovi su i slabo tolerantni ali su na isto spremni i od suprotne strane...

Obećava
    Učlanjen
    15.12.2004.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

I ja sam devica i znam da me ovnovi jakoooo privlace. Odlican sex, ali na duze staze jako, jako tesko.

Početnik
    Učlanjen
    04.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Hvala vam !!!
    ja upravo zapocinjem cini mi se burnu vezu sa jednim ovnom.Dugo smo se muvali i izgleda da je ovo ono sto se ne propusta ( bez obzira na okolnosti).
    Inace , nikad do sad nisam bila sa ovnom.... :wink:

Početnik
    Učlanjen
    04.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio aanjaa
    Hvala vam !!!
    ja upravo zapocinjem cini mi se burnu vezu sa jednim ovnom.Dugo smo se muvali i izgleda da je ovo ono sto se ne propusta ( bez obzira na okolnosti).
    I meneeee !!!!

Primećen član maliPrinc (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

Dve devojke sa kojima sam imao duge veze su bile ovnovi u horoskopu
    (a ja devica).. Sve je moguce.

Aktivan član nsbee (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

OVAN -- DEVICA

U astroloskom opisu, ovo su dva znaka kod kojih preovladjuju velike razlike i zbog toga nije nikakvo cudo sto jedno u drugo gledate veoma nepoverljivo ili sa neskrivenim podozrenjem. Ipak, ne treba zaboraviti da Ovan otvoreno izrazava ono sto misli i oseca, a Devica je veliki majstor taktiziranja i upravo zbog svojih mentalnih sposobnosti lako uspeva da zbuni i nadmudri, ili da zavara jednog Ovna.

Kombinacija ova dva znaka se obicno predlaze za druzenje ili poslovnu saradnju i to samo pod uslovom da postoje odredjene modifikacije u smislu uzajamne tolerancije. Na zalost, ljubavni odnos je nesto redji i onda kada postoji, cesce se desava izmedju muskarca Ovna i zene Device. Obrnuta kombinacija je zaista izuzetno retka i ona se ne preporucuje.

Naravno, ukoliko postoji ljubavna romansa izmedu zene Device i muskarca Ovna, Devica je ta koja u svom partneru pronalazi zastitnicku ulogu i narocito uziva u saznanju da postoje neke nove i veoma uzbudljive zabave. Odnosno, postoje zabave o kojima ona nije ni sanjala, a Ovan je taj koji otkriva da zivot ima i onu lepsu stranu koja podrazumeva zajednicku radost, prijatna iznenadjenja i emotivni zanos.

Nasuprot tome, Ovan u svom partneru pronalazi vernost i dobija ogromnu psiholosku podrsku. Uostalom, ta podrska i emotivno potkrepljenje mu pomazu da pravilno artikulise, odnosno izrazi svoju stvaralacku energiju.

Problemi koji muce Devicu su impulsivnost, neverstvo i neozbiljnost jednog Ovna. Svakako da postoje i problemi koje Ovan ne moze da podnese kod svog partnera, a to su sitnicavost, preterana urednost, hipohondricnost, tvrdicluk i suvise strogi ili ozbiljni stavovi. Na kraju, sami sebi odgovorite na pitanje: da li zaista postoji odgovarajuci nacin da se pomire i premoste Vase velike razlike?

Učlanjen
    04.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

Nasla sam odlican astro sajt, pogotovo je interesantan uporedni horoskop. Uglavnom ne verujem u ovakve stvari sem u neke opste karakteristike, ali kada smo decko i ja procitali nas naporedni, nismo mogli da verujemo...
    Probajte www.astrolook.com

Učlanjen
    04.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

Citat Original postavio aanjaa
    Hvala vam !!!
    I ja sam sa jednim ovnom (bez dvosmislenosti, pleeeeease), tako da znam o cemu pricas :wink:

Početnik
    Učlanjen
    04.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

super je astrolook ! Hvala

Slične teme

1. sta kazete na ovu kombinaciju
    Autor provincijalka80 u forumu Astrologija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 13.01.2004., 01:11