Metro kartice-sa ili bez PDV-a ?

Moras imati firmu , radnju ili slicno ( ili biti clan nekog udruzenja,sindikata ), odnosno da dobijes od poslodavca, kao radnik . Broj kartica po pravnom subjektu je veoma ogranicen ( nekoliko komada ). Kao fizicko lice ne mozes dobiti karticu.
 
Metro... Mislim da će mi asocijacija na to uvek biti skandal kad pre par dana nisu hteli da puste roditelje koji imaju dete invalida, samo zato što je to dete invalid u kolicima. Posle su im se izvinjavali preko novina, nisu imali mud@ da to urade lično.
KUPUJTE DOMAĆE, kad moram da se derem...
 
Ja bio u metrou pre neki dan i razocarao se.
Osim hrane i pica sve im je skuplje nego u gradu. Tek po neka stvar koja je na akciskom snizenju je jeftinija. A i kvalitet robe im nije nesto uglavnom su to neke fus marke tipa cia tronic (madjarska EI Nis) i tako te.

Pozdrav
 
xpajamacax:
a zna li neko da li vazi madjarska kartica ?

Koliko znam vazi.
Medjutim to su jedni hostapleri bio sam jednom i popiz..o zato sto ne primaju kartice vec samo zivu lovu. Trebalo bi pitati Dinkica kad juri ove nase da primaju kartice ( a kaze kako je to ustvari isto sto i kes ) zasto onda nejuri i ove svabe. Bas bi voleo da cujem njegovo objasnjenje.
 
sonjabg:
Nemoj da lupas,dosta stvari je jeftinije,dobro sam proucila sta nude jer sam bila nekoliko puta,s obzirom da mi je relativno blizu.(a i super tipovi tamo rade,narocito jedan plavooki...)

Hajde nabroji šta je to izuzetno jevtinije nego u gradu osim ono što je baš na promociji i to ne uvek, ja primetio samo gorenje var za zamrzivač, i smrznute šljive i to za dinar manje....
A da i neki auto delovi.....
I to verovatno zato što neznam prava mesta gde to da nadjem.....
Ostalo sve imam jevtinije možda za malo ali ipak jevtinije.....
 

Back
Top