Preporuci dokumentarac

Free Solo (2018)
4 sata penjanja vertikalno bez uzeta, gledam i ne verujem kako ne padne
moj mozak moze da prihvati tako nesto samo ako su sakrili uzad ili su spojili snimke iz vise prethodnih parcijalnih penjanja
neverovatno izgleda u svakom slucaju, ne mogu ni zamisliti koliko volje i posvecenosti je potrebno da se tako nesto izvede
 
Leaving Neverland (2019) 4+/ 5
Поштујем све што је Џексон направио по питању музике али евидентно након свега да је био добро поремећен, интелигентни педофил предатор који је годинама злостављао клинце од 7-11 година.Морам признати да сам 4 сата документарца буквално погледао у цугу и да ми се концепт свиђа.
Укратко: проклетство и похлепа родитеља плус свеприсутна ванземаљско-ненормална жеља за холивудском славом доведе до тога да се питате колико кошта један млади живот?!
ПС. Не чуди што је звезда филма "Сам у кући" Macaulay Culkin данас једна пропала и празна љуштура јер никада није признао злостављање од стране Џексона иако је евидентно да је лагао због њега само да МЏ не лежи творзије.
macaulay-culkin.jpg
 
Poslednja izmena:
https://www.thesun.co.uk/news/8611560/michael-jackson-fans-wade-robson-james-safechuck-lying-abuse/
definitivno je MJ ponasanje bilo cudno, da odrastao covek uziva u drustvu decaka a ne zena
s druge strane, ako je neko osobenjak i voli (ljubi) samo zivotinje, on nece biti optuzen da ima seks s njima
osim price ove dvojice, nismo culi druge dokaze. zato pomalo neubedljivo deluje dokumentarac. u 4 sata je mnogo vise materijala moglo da stane.

Чекај онда ниси гледала документарац, ова два лика су за њега лагала у два судска процеса, тј постоје два друга дјечака која су га оптужили за сексуално злостављање али се одбрана темељила да је то само покушај извлачења пара.Сваки пут је ослобођен управо због свједочења ова два дјечака у његову корист и малца из филма сам у кући.Али их је гризла савјест до те мјере да су оба пала у тешку депресију поготово када су добили своји дјецу.Психа је чудо.Углавном то је најмање 4 дјечака а видјећемо како вријеме буде одмицало ко зна шта ће се све још открити јер су многи ћутали због себе и страха,то је посао за психологе и психијатре.Џексон је у једном тренутку био мулти милионер који је могао буквално све, да ти загорча живот у року од секунд.
 
Poslednja izmena:
gledala sam, da li si ti pogledao klip iz linka? :) ne deluju bas iskreno dok se u pauzi izmedju ozbiljnog pitanja i odgovora smese ispod obrva jedan drugom. inace zasto je rec ove dvojice jaca od neke druge dvojice? frustrirajuce je da nisu imali nikakve dokaze, ili je MJ jednostavno podplatio citav sud, novca je sigurno imao za tako nesto
 
gledala sam, da li si ti pogledao klip iz linka? :) ne deluju bas iskreno dok se u pauzi izmedju ozbiljnog pitanja i odgovora smese ispod obrva jedan drugom. inace zasto je rec ove dvojice jaca od neke druge dvojice? frustrirajuce je da nisu imali nikakve dokaze, ili je MJ jednostavno podplatio citav sud, novca je sigurno imao za tako nesto

Пази ја заиста поштујем све што је Џексон направио у музици, он је дефинитивно краљ попа али то аутоматски не значи да је добар човјек и да није настран.Уосталом какве доказе можеш имати за сексуално злостављање осим личног свједочења које је описано у детаље.Превише је свједока, родитељи, браћа, данашње жене, та два дјечака која су га тужила, чистачица која је чистила кућу, сама чињеница да је свако мало имао "омиљеног" дјечака који би ишао сњим по турнејама, дакле предатор педофил али много богат,познат и много цењен у друштву 90-их, уопште дакле није упитно да су спавали сњим у истом кревету данима, мјесецима, годинама.Зар мислиш да је то нормално?Родитељи су криви јер су због поклона, путовања,пара (чак им је купио кућу) , заборавили да заправо није нормално да дјечак од 7 година спава у соби код Џексона а не преко пута код мајке.Шатро гледали цртане филмове???Јел вјерујеш у то?
Ја не сумњам да је то истина једино ми је одвратна похлепа родитеља.То су клинци који су мање више обожавали кул Џексона и после свега када те култ сексуално злоставља постанеш изгубљен у времену и простору.Постанеш оштећен у глави и то документарац јасно жели да нагласи.Дјечак прича да је буквално био заљубљен у њега и тек када су добили своју дјецу пали су у депру.Тачно се види јасно да су прошли сеансе код психијатра и да немају разлоге да лажу.
 

Back
Top