Posao
Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: Posao

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano Posao

Ljudi predlozite mi nesto pametno da otvorim neku radnju, prodavnicu nesto sto dobro ide, da ne puknem za tri cetiri meseca. Sta se danas dobro prodaje a da nemoras bas mnogo da ulozis u to recimo 500 do 1000 evrica za pocetak??

Elita bundeva (avatar)
    Učlanjen
    10.07.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    1470

Podrazumevano

el moze jedan predlog da puknes za sest meseci :? :wink:

Elita 0077 (avatar)
    Učlanjen
    01.06.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    402

Podrazumevano Re: Posao

Citat Original postavio clan
    Ljudi predlozite mi nesto pametno da otvorim neku radnju, prodavnicu nesto sto dobro ide, da ne puknem za tri cetiri meseca. Sta se danas dobro prodaje a da nemoras bas mnogo da ulozis u to recimo 500 do 1000 evrica za pocetak??
    Čuvaj parice..sačekaj polovinu februara pa onda se javi.

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio bundeva
    el moze jedan predlog da puknes za sest meseci :? :wink:
    je l mogu ja da ga cujem
    i zasto pola februara
    ne znam meni nista ne treba..ako otvorish pekaru potrudi se da bude nekih nestandardnijih stvari.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano Re: Posao

Citat Original postavio 0077
    Čuvaj parice..sačekaj polovinu februara pa onda se javi.
    Zasto sta se desava polovinom februara?

Elita 0077 (avatar)
    Učlanjen
    01.06.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    402

Podrazumevano

Znaš ti šta je najskuplje u svakom poslu???

Poznat krvolok (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    132

Podrazumevano

Polovinom februara " voćka " Jagodica " SILAZI " sa dijete, pa ima promet pekare da se poveća PETSTO POSTO !!!

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ma ne ocu da budem zgodna za tebe na dijeti sam dok ne zavladam potpuno

Aktivan član slatko volim :)) (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

znas sta bi ti bilo najunosnije : da otvoris market, prodavnicu ili pekaru u ulici Teodora Drajzera na Dedinju-iznad Topcidera!!! ulica je ogromna, tu je IV gimnazija, kasarna (gde su oni jadni vojnici izginuli) i bolnica za lecenje zavisnosti, a nigde prodavnice NEMA, na toliki narod!!! Ili ispred IV gimnazije trafiku/pekaru/sendvice- brzo bi postao milioner...

Ističe se Cekam kuma (avatar)
    Učlanjen
    29.07.2004.
    Reputaciona moć
    76

Podrazumevano

Prvo se malo vozas bajsom sa novcanicom od 20 $ u dzepu, a onda se uclanis u masonsku lozu.
    Kao sav normalan svet. I sve ti daju, ko na tacni, a ti njima samo....... 8)

iluzionista
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio slatko volim :))
    znas sta bi ti bilo najunosnije : da otvoris market, prodavnicu ili pekaru u ulici Teodora Drajzera na Dedinju-iznad Topcidera!!! ulica je ogromna, tu je IV gimnazija, kasarna (gde su oni jadni vojnici izginuli) i bolnica za lecenje zavisnosti, a nigde prodavnice NEMA, na toliki narod!!! Ili ispred IV gimnazije trafiku/pekaru/sendvice- brzo bi postao milioner...
    Kako nema... Ima na vrhu Teodora Drajzera. A blizu je i C market. Nije valjda da te mrzi da skoknes 500m? A pored Pinka ima jos jedna.

Iskusan HeBePoBaTaH_ (avatar)
    Učlanjen
    14.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Podrazumevano

To je meni palo na pamet imao sam neka posla tamo pre godinu dana, a u blizini postoji samo jedna mala uvučena prodavnica. Nigde ne možes ni cigarete da kupiš. Postoji samo jedan problem, u tom kraju nema šanse da dobiješ dozvolu za otvaranje bilo kog objekta. Bolja ideja je da kupi udzericu, kojih ima bar desetak u okolnim ulicama, ili još bolje, da smuva stanarku, nadživi je, i problem je rešen.

Učlanjen
    07.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Citat Original postavio iluzionista
    Kako nema... Ima na vrhu Teodora Drajzera. A blizu je i C market. Nije valjda da te mrzi da skoknes 500m? A pored Pinka ima jos jedna.

ja ne zivim tu, hvala Bogu!!
    Pa znas sta, ta ulica je kilometarska, a gde je c market?! skroz gore kod Pinka!!
    A ulica prepuna penzionera!! Kako oni jadni mucenici koji su skroz dole kod Topcidera kupuju, nije mi jasno...Dok se popnes gore do Pinka, ispustis dusu

Učlanjen
    07.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

[quote="HeBePoBaTaH_"]
    znas sta bi ti bilo najunosnije : da otvoris market, prodavnicu ili pekaru u ulici Teodora Drajzera na To je meni palo na pamet imao sam neka posla tamo pre godinu dana, a u blizini postoji samo jedna mala uvučena prodavnica. Nigde ne možes ni cigarete da kupiš. Postoji samo jedan problem, u tom kraju nema šanse da dobiješ dozvolu za otvaranje bilo kog objekta. Bolja ideja je da kupi udzericu, kojih ima bar desetak u okolnim ulicama, ili još bolje, da smuva stanarku, nadživi je, i problem je rešen.

i ja sam isla sa drugaricom kod druga u kasarnu u Drajzerovoj, htele smo da mu kupimo nesto od klope, a prodavnice nigde :?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Znam jednu devoku sa 800e otvorila butik pre 2 godine sada normalno ima robu vise vrednosti ali tako je pocela i radi i danas nebih da dam 3000e ili vise za nesto i da vrisnem za te pare... Prvo bih probao da li ima vajde...
    Ma dobro ajde da ostavimo lovu na stranu sta dobro ide sta se dobro prodaje po vama? Mobilni telefoni, kompjuteri... sta ce doziveti expanziju u prodaji?

iluzionista
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio iluzionista

ja ne zivim tu, hvala Bogu!!
    Pa znas sta, ta ulica je kilometarska, a gde je c market?! skroz gore kod Pinka!!
    A ulica prepuna penzionera!! Kako oni jadni mucenici koji su skroz dole kod Topcidera kupuju, nije mi jasno...Dok se popnes gore do Pinka, ispustis dusu
    Bila je tamo svojevremeno jedna Pekabeta... Pri sredini ulice. Ako se ja dobro secam. Bar je bila kad sam ja isao u osnovnu...

Kako je tek onima u Uzickoj. Tamo nema ni jedna prodavnica. Ali, oni bar imaju dobra kola i milione dinara (dolara, evra - sta vec). 8)

Iskusan HeBePoBaTaH_ (avatar)
    Učlanjen
    14.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Podrazumevano

Znam jednu devoku sa 800e otvorila butik pre 2 godine sada normalno ima robu vise vrednosti ali tako je pocela i radi i danas nebih da dam 3000e ili vise za nesto i da vrisnem za te pare... Prvo bih probao da li ima vajde...
    Ma dobro ajde da ostavimo lovu na stranu sta dobro ide sta se dobro prodaje po vama? Mobilni telefoni, kompjuteri... sta ce doziveti expanziju u prodaji?
    Mnogo ti je mali input.
    :wink:
    Ekspanziju u Srbiji, imaju tradicionalno - pekare i kafane.
    Ma, otvori ti lepo striptiz bar i uzivaj

Veoma poznat snaja88 (avatar)
    Učlanjen
    12.06.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    166

Podrazumevano

Ma ipak je najbolje nesto za hranu ispred sk0le. Kolaci,pice,bureci....

Aktivan član kalliope (avatar)
    Učlanjen
    25.12.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Citat Original postavio snaja88
    Ma ipak je najbolje nesto za hranu ispred sk0le. Kolaci,pice,bureci....
    ili, uz jaku vezu, u skoli.
    ovi moji nesrecnici sve pare trose u skolskom kiosku,l i knjizari(knjizara=nema veze s imenom, najvise se pazare sokovi, cipsevi)

Slične teme

1. posao koloportera
    Autor kacamak u forumu Preduzetništvo i radni odnosi
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 27.09.2009., 01:05
  2. posao u USA
    Autor brln u forumu Severna i Јužna Amerika
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 25.10.2004., 14:58

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor