pomoc....
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 64

Tema: pomoc....

Početnik
    Učlanjen
    02.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano pomoc....

e ljudi zanima me da li je po vama moguce da ako ostanete u nekoj kres konbinaciji sa bivshim dechkom (sa kojim ste bili vishe od godinu dana) moze doci do ponovnog pomirenja...
    Unapred hvala.

Početnik
    Učlanjen
    20.09.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: pomoc....

Citat Original postavio ne razumem...
    e ljudi zanima me da li je po vama moguce da ako ostanete u nekoj kres konbinaciji sa bivshim dechkom (sa kojim ste bili vishe od godinu dana) moze doci do ponovnog pomirenja...
    Unapred hvala.
    U kom smislu pomirenja? Jedan drugom da potpisete da ste u vezi?
    Meni je to jadno i sama sebi bih se gadila da odradujem sex, eto samo da bi bili u nekom kontaktu sa tim nekim bivsim.
    Konkretno - mislim da Ne.

Početnik
    Učlanjen
    02.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

pa ne znam mi smo nekako glupo raskinuli...i odmah posle toga smo ostali tako...a to je bilo nedavno...i ne znam...ja nekako verujem da cemo se pomiriti...

Početnik
    Učlanjen
    02.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

a da mi smo u kontaktu i ovako...ne samo sex nego mi chesto bez veze poshalje poruku ili me zovne da vidi shta radim, kako sam...

Iskusan vecavestica (avatar)
    Učlanjen
    14.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    114

Podrazumevano

a da mi smo u kontaktu i ovako...ne samo sex nego mi chesto bez veze poshalje poruku ili me zovne da vidi shta radim, kako sam...
    ako ti odgovara-sto da ne.
    pa sada sta ce se desiti pusti vreme da pokaze.
    i samo da znas da tu nista nije jadno.
    uzivaj i srecno. :wink:

Početnik
    Učlanjen
    28.10.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Hmmm .....pa malo je glupo da te savetujem sta da radis svakako ces postupiti po svome, ali ja licno sam probala tako nesto sa ex tipom i svaki put kada bih spavala sa njim osetila bih se jako prljavo...verovatno zbog toga sto sam znala da nema sanse za pomirenje i sto sam znala da me zove samo zato da bi se kresnuli,(a ja sam ga "kao" jos uvek volela i htela da se pomirimo). Ali to je bilo jakooo davno, sto ne mora da znaci da je i tvoja situacija takva. Srecno! 8)

Početnik
    Učlanjen
    20.09.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Imas moje izvinjenje. Shvatila sam da se sve svodi na kako ti napisa kres kombinaciju, ili kako god (zaboravih).. Ako tu ima jos gomila sitnica koje On radi eto tek tako, a ne da bi inicirao sex (a i to kako mozes znati? Mozda samo tvrdi pazar?) I sad posto je odjednom ispalo da i posmatrac sa strane ima previse pitanja, mozda ipak da pustis da se to desava pa ces vec videti gde vodi. Mozda je i on zbunjen, nije siguran sta hoce a sta ne.. Ako ispadne da se sve svede na goli sex, bez sitnih i krupnih paznjica sa njegove strane - moj savet batali ipak

Iskusan inspirion (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2004.
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano

Pa tucaj se sa njim ako ti odgovora.Ali te sigurno iskoriscava.Da je on pravi muskarac,on bi odbio.
    Nije on dete pa da ne zna da se pomiri sa tobom.
    Bas si senzibilna.

Početnik
    Učlanjen
    02.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ma zbunjena ne znam shta da mislim...tako je chudan...a shto da ne lepo meni lepo njemu, vreme ce pokazati shta ce biti

Početnik
    Učlanjen
    02.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Samanth@
    Hmmm .....pa malo je glupo da te savetujem sta da radis svakako ces postupiti po svome, ali ja licno sam probala tako nesto sa ex tipom i svaki put kada bih spavala sa njim osetila bih se jako prljavo...verovatno zbog toga sto sam znala da nema sanse za pomirenje i sto sam znala da me zove samo zato da bi se kresnuli,(a ja sam ga "kao" jos uvek volela i htela da se pomirimo). Ali to je bilo jakooo davno, sto ne mora da znaci da je i tvoja situacija takva. Srecno! 8)
    I jel se zavrshilo tako shto je nashao devojku...ja se osecam super nekako posle i imam neki osecaj da cemo zavrshiti zajedno... hvala

Početnik
    Učlanjen
    02.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ovde gde je zvezdica treba da pishe BITI

Zainteresovan član
    Učlanjen
    19.03.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Ne znam ,ja se nikada nisam vracala bivsima.Ako nije samo kres kombinacija,nego te zivka mozda ima sanse.Sama ces odluciti da li je vredno cekanja.

Buduća legenda Hellen (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Podrazumevano

Citat Original postavio inspirion
    Pa tucaj se sa njim ako ti odgovora.Ali te sigurno iskoriscava.Da je on pravi muskarac,on bi odbio.
    Bas si senzibilna.
    Зашто се, кад је секс у питању, увек поставља тако као да ''мушкарац искоришћава жену''?! Као да она не зна шта ради и зашто то ради, и као да она нема никакво задовољство у сексу, него само допушта да буде искоришћена за туђе уживање?!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    19.03.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Meni ne izgleda da ona ne zna sta radi Ne misle svi,da ako zena pristane na sex bez obaveza da je tip iskoriscava.

Početnik
    Učlanjen
    02.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ma znam ja shta radim...uzivam u sexu i dobro pitam se hocemo li se pomiriti...

Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Podrazumevano

Питај њега.

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Unapred hvala.
    Zasto da ne... ljudi mogu da se menjaju.

Početnik
    Učlanjen
    20.09.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

A da ja tebe nesto pitam - Sta ocekujes da se promeni kad (ako) se "pomirite"? Meni sad uopste nije jasno na sta ti konkretno mislis kad to napises :? :wink:

SINDI
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Hellen
    Bas si senzibilna.
    Зашто се, кад је секс у питању, увек поставља тако као да ''мушкарац искоришћава жену''?! Као да она не зна шта ради и зашто то ради, и као да она нема никакво задовољство у сексу, него само допушта да буде искоришћена за туђе уживање?!!
    eto, ti bi bas volela da te iskoristi jedan mladjahni apolon? :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.06.2004.
    Reputaciona moć
    52

Unapred hvala.
    Ja bas imam u svom okruzenju isti takav primer, i da - pomirili su se i vencali su se. Naravno, nista ne mora da znaci, ali moguce je.

Elita
    Učlanjen
    10.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    202

Podrazumevano

moj muz je imao taj odnos sa bivsom devojkom i njemu je tako bilo zgodno da se ne bi mlatio oko neke nove...a i ona je imala iste motive.posle sam naisla ja pa su prestali(bar ja tako mislim)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.06.2004.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Pazi ako tebi odgovara samo sex,sto da ne?Ali ako mislis da se pomirite,zar ne mislis da treba o tome da popricate?Zanima me koliko ste dugo u toj semi(sex varjanti)?Ne znam ni sama,ali gledaj ovako:zar si ti jedina devojka sa koju bi mogao da povali kad hoce?Mislim oni imaju uvek "neke tamo" za takve varjante(iz iskustva).Zar ga dovoljno ne poznajes da znas sta misli(mislim godinu dana nije malo da nekog koliko-toliko upoznas)?

Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Podrazumevano

Citat Original postavio SINDI
    Citat Original postavio Hellen
    Bas si senzibilna.
    eto, ti bi bas volela da te iskoristi jedan mladjahni apolon? :wink:
    Хе, хе...само ћу се загонетно насмешити!

Početnik
    Učlanjen
    02.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

On se jako chudno ponasha...Ja sam vec prichala sa njim i bio je kao u fazonu ne,nece da se pomiri, ali s druge strane ponasha se kao da zeli da bude sa mnom...sav je u fazonu ja tebe volim i jao shto si ti slatka i dobra, ali je neshto razocharan u mene pa je kao zato raskinuo...ja ne znam shta da uradim...mislim ok je ovako, ali je lepshe da smo zajedno...mada se nekad ponasha kao da jesmo zajedno i trudi se da mi pomogne kad mi neshto zatreba, da mi bude u blizini (sticajem okolnosti vidjamo se chesto ovako, a onda se ne odvaja od mene i stalno se trudi kao neshto da me pomazi po glavi ili poljubi u chelo, obraz ili me zagrli...i i dalje mi tepa) i ponekad chini neke slatke sitnice...a u prvo vreme me zvao kad se napije i onda se otvori...i dan danas kaze ponekad ma tebe cu da zenim...pre par dana me zvao chisto da izadjemo da se zezamo i to na mesto gde je njegovo drushtvo, ja nisam jer sam imala neshto drugo u planu, onda me kritikuje shto ga nisam zvala sa mnom na dochek ili zbog tako nekih gluposti...posle sexa josh dugo ostanem kod njega, mazi me, pazi onako slatko pricha, pa onda se josh malo zezamo i odveze me kuci da se ne cimam po prevozu. I onda je zakljuchim iz ovoga svega da mozda zeli da se pomiri...ali kad ga pitam on se nasmeshi, ma ne zna on shta hoce.......A da inache to sve traje oko mesec, dva, a pochelo je odmah nakon raskida...UH shto sam zbunjena....

Početnik
    Učlanjen
    02.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

a da nisam jedina koju tako moze da ima, ali jesam jedina sa kojom on zeli...

Slične teme

1. POMOC! Potrebne slike igracha Crwene Zvezde .POMOC
    Autor Interista u forumu Fudbal
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 20.03.2007., 16:40
  2. !! POMOC !! Dodatna antena za mobilni telefon !! POMOC !!
    Autor ludak1985 u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 27.08.2005., 00:10
  3. pomoc pomoc yahoo mail i krstarica pricaonica
    Autor copex u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 10.11.2004., 23:46

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku