Druga strana medalje

Kash

Početnik
Poruka
10
On je čovek koji ima dve majke, dva oca, dvoje dece, stan na dva nivoa, dva automobila, dva posla i dve žene – suprugu i ljubavnicu. Na prvi pogled, reklo bi se da je čovek uspešan, jer sve ima, u svemu napreduje, umnožava svoja bogatstva i uživa u životu.
Da li medalja ima i drugu stranu?
 
Kash:
Sve je to lepo do trenutka kada se pogleda u ogledalo i kaže sebi: „Ni u čemu nisi sebe dao u potpunosti. Koga ti to u stvari zezaš? Ženu, devojku ili sebe? I dokle?“ :?
E, da ne bi dve tashte ne bi On ni stao pred ogledalo :wink:
To ja zovem svashtarenjem. Klackaju se dok ne blupnu i ugruvaju guzicu i onda? Onda obicno oduvaju prasinu i krenu dalje u potragu i to im je putanja, cini mi se.. Takav neko jednostavno ne ume da da sebe nekom skroz i vecito je nezadovoljan. Eto :!:
 
Kash:
On je čovek koji ima dve majke, dva oca, dvoje dece, stan na dva nivoa, dva automobila, dva posla i dve žene – suprugu i ljubavnicu. Na prvi pogled, reklo bi se da je čovek uspešan, jer sve ima, u svemu napreduje, umnožava svoja bogatstva i uživa u životu.
Da li medalja ima i drugu stranu?
pa mora da plati dupli porez,dva pms-a mesecno,duplo pokloni za praznike,aaaaaaa,ja bih vec pobegla
 
Kash:
On je čovek koji ima dve majke, dva oca, dvoje dece, stan na dva nivoa, dva automobila, dva posla i dve žene – suprugu i ljubavnicu. Na prvi pogled, reklo bi se da je čovek uspešan, jer sve ima, u svemu napreduje, umnožava svoja bogatstva i uživa u životu.
Da li medalja ima i drugu stranu?
a jesi ti ljubavnica ili supruga?
 
A mozda se ovde moze primeniti onaj fazon o komputerasima:
Pitali net-freaka sta bi vise voleo da ima: dobru zenu ili dobru ljubavnicu, a on dgovori:obe.
-Zasto obe?
-Zena misli da sam kod ljubavnice, ona misli da sam sa zenom, a ja se nakacim na internet i surfujem.
 

Back
Top