Predlozi i ideje za poboljšanje rada foruma

Napravite deo za Fantasy Role Playing igre.

http://en.wikipedia.org/wiki/Role-playing_game

Mislim da to kod nas nije dovoljno zastupljeno (mada ima ljudi koji se bave time), i da bi bilo lepo da se popularise na Krstarici. Samim tim bi imali i dosta stalnih clanova, koji bi tu stranicu posecivali.

EDIT: Dopuna, moglo bi se napraviti nesto tipa: Gejming odsek. Sto bi obuhvatalo gore napomenute Role Playing Igre (Dungeons and Dragons, Pathfinder, Shadowrun, Star Wars FRP ...), Karticne Igre (Magic The Gathering, Izvori Magije, Yu-gi-oh ...), Tablicne Igre (Talisman, Riziko, Dungeonquest, The Sorcerer's Cave ....), War gejming (Warhammer, Warmachine, Axis and Allies ...), ...
 
Poslednja izmena:
Napravite deo za Fantasy Role Playing igre.

http://en.wikipedia.org/wiki/Role-playing_game

Mislim da to kod nas nije dovoljno zastupljeno (mada ima ljudi koji se bave time), i da bi bilo lepo da se popularise na Krstarici. Samim tim bi imali i dosta stalnih clanova, koji bi tu stranicu posecivali.

EDIT: Dopuna, moglo bi se napraviti nesto tipa: Gejming odsek. Sto bi obuhvatalo gore napomenute Role Playing Igre (Dungeons and Dragons, Pathfinder, Shadowrun, Star Wars FRP ...), Karticne Igre (Magic The Gathering, Izvori Magije, Yu-gi-oh ...), Tablicne Igre (Talisman, Riziko, Dungeonquest, The Sorcerer's Cave ....), War gejming (Warhammer, Warmachine, Axis and Allies ...), ...

Misliš ceo podforum za FRP igre?
 
Obratiću se administraciji sa takvim predlogom. To je najviše što mogu da učinim...
Hvala ti. Ako nije problem, napomeni da je sirok pojam (tj role playing igre, wargaming, karticne igre, tablicne igre, itd ...). Moze biti plodan podforum i za ljude koji uzivaju u pisanju, jer role playing igre koriste settinge, za koje trebaju da se pisu price i zapleti. Mislim da bi bilo lepo da krstarica bude jedan od pionira na ovom polju kod nas. Takodje, ako bude trebalo pomoci oko bilo cega, tu sam.
 
Primetio sam ;) I kontaktirao administraciju u vezi s predlogom. Ja se nadam da će da prođe, jer takođe smatram da takav pdf ima perspektivu. A i znam o čemu se radi... pikao sam Warhammer svojevremeno. I D&D... Ali neku čudnu, alkoholičarsku verziju. :lol:
Hahaha, a ko nije? Ponekad :D

I ostaje nam samo da se nadamo podforumu. Kontam da moze barem deo ljudi privuci takvim igrama, jer kod nas nemaju niti lak pristup njima niti iko zna da im kaze sta je to. Koliko obicno ovakve stvari traju? Tj, za koliko vremena ce se znati sta bi od svega ovoga?
 
Poslednja izmena:
Pozdrav svima!

Svako ko ima neku ideju ili predlog za unapređenje neka je napiše a ja ću se već potruditi da svima izađem u susret. Takođe, za bilo kakav problem/želju/zahtev možete mi poslati PP.

p.s.

Žao mi je što ovde nisam naročito aktivan, trebalo bi malo više.... :mrgreen:

Dobar si,Paganko....!
Nećemo te menjati.
Smisli opet neku aktuelnu temu za "kilometarsku" polemiku !
 
... Konkurs za kratku sf,f,h priču? Nekad davno "Sirius" živeo od toga... & nagrada mož' da bude gorepomenuti bonbon pošto ljudi većma od svega vole da ih tapšu po plećima spisateljskim... Mož' i na klasičnu,aktuelnu, lokalnu,kontroverznu & sličnu tematiku... Koska samo da moderatora ne mrzi pošto će on najviše da nahebe u procesu.
 
... Konkurs za kratku sf,f,h priču? Nekad davno "Sirius" živeo od toga... & nagrada mož' da bude gorepomenuti bonbon pošto ljudi većma od svega vole da ih tapšu po plećima spisateljskim... Mož' i na klasičnu,aktuelnu, lokalnu,kontroverznu & sličnu tematiku... Koska samo da moderatora ne mrzi pošto će on najviše da nahebe u procesu.

Ideja je super i nemam ništa protiv. Otvorite temu i dogovorite se o pravilima, pa napred. Ako baš bude previše posla, ili ja ne budem imao vremena (a može da se desi), naimenovaćemo još jednog moderatora i rešen problem.
 
...što s' hitar, alal vera :) . Nego sam ja još svež povratnik ovdi - pa bi bilo lepo da se neki od "certified" izjasne. Ali bi ti mogao, za početak i ako te ne mrzi, da osmisliš " ground rules" npr. šta je " kratko" ( 50-100 rečenica); sa ili bez multi dodataka... Mis'im, ti najbolje znaš šta najpasuje za ovdi.
 
Ne, neću. Oni koji žele da učestvuju i doprinose treba da osmisle šta i kako. Ja ću biti tu samo da to sprovodim. (i pazim na spam i sl.) Eventuano napišem neku pričicu. Postavljač teme i inicijator treba da smisli to. A i pravo da ti kažem, ne znam. U suštini sve što ne narušava pravilnik je sasvim na mestu. ovaj forum ima dosta aktivnih korisnika koji se već solidno znaju i sam forum funcioniše na neki svoj način. Nikako ne želim da to narušavam zavođenjem neke "moje discipline"

Prema tome, ako želiš tako nešto, ja se slažem, a ti razmisli o pravilima. Eto, možeš sam smisliti osnovu i postaviti temu, a kako se bude razvijala tema, ja ću je dopunjavati novousvojenim....
 
Ne javlja mi se tab.... ;( Ja sam zamolio i objasnio, ali takva diskusija obično ide sporo. Posebno što administracija trenutno još uvek radi na osposobljavanju funkcija foruma pa za ove naše probleme nemaju baš vremena. Ja bih iskreno voleo FRP podforum, bilo bi tu što šta zanimljivo, a kontam i posećeno.
 

Back
Top