Baba zabusava
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Baba zabusava

Muka
    Guest

Podrazumevano Baba zabusava

Studentkinja sam i stanujem kod jedne takozvane dobre bakice koja mi za dva fiksna poziva nedeljno naplacuje 500 dinara mesecno. A racune krije kao zmija noge. Mogu li ja nekako da vidim listu poziva. u posti mi ne daju jer nije na moje ime. Moliv Vas pomozite.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Pazi, možeš ti i sa dva poziva mesečno da nakarikaš toliki račun. Nisi rekla koga zoveš i koliko traju ti razgovori. Pogledaj račun i broj impulsa.
    Svoj listing možeš da vidiš i na internetu, tako što ćeš na telekomovom sajtu uputiti zahtev. Oni će ti poslati LIB poštom, e onda ćeš morati da budeš hitra i spretna devojčica crvenkapa i da od bake izvučeš taj broj. Posle ti je lako popuniš upitnik i da imaš pristup mesečnom listingu.
    Ovo važi samo ako si na digitalnoj centrali.

A da, ako ti je već mnogo da daš 500 dindži za dva razgovora nedeljno, kupi mobilni, proćićeš jevtinije, ali siguran sam da ti to i sama znaš.

Srećna Nova godina!

Primećen član
    Učlanjen
    09.05.2003.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

još bolje možeš da prodješ sa Halo karticom...
    a listing verovatno nećeš ni dobiti...

Zainteresovan član hauba (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Citat Original postavio kiborg
    Pazi, možeš ti i sa dva poziva mesečno da nakarikaš toliki račun. Nisi rekla koga zoveš i koliko traju ti razgovori. Pogledaj račun i broj impulsa.
    Svoj listing možeš da vidiš i na internetu, tako što ćeš na telekomovom sajtu uputiti zahtev. Oni će ti poslati LIB poštom, e onda ćeš morati da budeš hitra i spretna devojčica crvenkapa i da od bake izvučeš taj broj. Posle ti je lako popuniš upitnik i da imaš pristup mesečnom listingu.
    Ovo važi samo ako si na digitalnoj centrali.

Da bi popunila zahtev za LIB treba ti jedan racun kako bi sa njega ukucala sifru korisnika. Tako da bi ja ipak uzeo halo karticu.

Obećava mariolina (avatar)
    Učlanjen
    11.08.2004.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano ali

lib mozes da trazis ali ne vide se zadnje tri cifre na listingu preko neta i ne redi ako nije digitalna centrala

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •