koliko djubre mozete da budete?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

tija

Primećen član
Poruka
833
ovo pitanje se odnosi na sve, jer ja sam nocas iznenadila samu sebe. Radi se o mom bivsem decku, ja nisam tip koji se sveti, da se razumemo, ali kada mi neko dodje na zicer :twisted: hm, sa zadovoljstvom ga docekam. ali da ga do te mere napalim, ispolivam vodom , upropastim sve kombinacije koje je pravio na zurci, i to naravno suptilno dam do znanja da je moje maslo, i onda se on istripuje da mi je do bola stalo do njega , i zalepi se za mene ko taksena marka, jer imamo mnogo toga od uspomena koje on zeli oziveti , bar za jedno vece, i onda ga ja onako lepo opustim, pa dobro isprozivam, a te prozivke su tipa onog sto ni jedno normalno musko mi ne bi tolerisalo, on cuti ko cka, pa se naljuti, a ja posle se opet bacim u akciju, pa ga omeksam, slihtam se, pa onda on nesretan pokusa da me zezne sa nekim smesnim forama , ali moj djavolski mozak, ne da mira, pa radi sto na sat, pa mu sve nesretne zezancije vratim duplom merom i na kraju , da vas preterano ne smaram, ja razvezem drustvo za koje sam bila zaduzena i posle toga parkiram isprem kuce, ulazim unutra, konektujem se na net, jer od silnog uzbudjenja ne mogu da spavam, cujem psi laju, neko lupa na kapiju, moj burazer , koji u ovo vreme krece na posao, svraca do mene i kaze mi da je neko na kapiji, a ja mu odgovaram, ko god da je , reci mu da se gubi. Znam da je nesrecnik , ispred moje kapije, i znam da ce me zvati u nedelju i u ponedeljak, ali ja mu se necu javiti. Sutka.
I sad ce neko pomisliti kakva je to moc z a j e b a ti bivseg, da mu se stvori konfuzija, i vozati ga ko majmuna, ali ja se u ovom trenutku grozno osecam. bas grozno, jer moja priroda nije takva u principu, ali eto veceras iznenadih samu sebe, i napravih pakao decku, jeste on bio kriv pre godinu dana, ali ipak ja nisam osoba koja voli osvete, ali prosto veceras nisam mogla da se kontrolisem, i verujem da je to bila zelja da mu pokazem, za sta sam sposobna i sta sam mogla da mu uradim i ranije dok smo bili u vezi , samo da sam htela, ali nisam, prepustila sam se iskrenim osecanjima i prepustila sam mu se, a on na to nije adekvatno odgovorio, i jos crnje veceras je krenuo nesto da me proziva, i najcrnji djavoli su se u meni probudili, i ja resih da mu zagorcam zivot.


MOJE PITANJE ZA SVE, DA LI VAS JE NEKO IKAD TOLIKO ISPROVOCIRAO, I PROBUDIO NAJCRNJE DJAVOLE, DA STE SE U JEDNOM TRENUTKU PRETVORILI U NESTO STO INACE NISTE, I PONELI TAKO DA STE DOTICNU OSOBU UKOPALI BAR DVA METARA ISPOD ZEMLJE. I KAKO STE SE POSLE TOGA OSECALI?
Ja na zalosto moram priznati, da je ovo dokaz da nisam ravodusna prem tom decku, i da i dalje nesto osecam prema njemu, jer mrznja je takodje neki vid osecanja, a ravnodusnost osecate kada zaista nekog prebolite.
 
MOJE PITANJE ZA SVE, DA LI VAS JE NEKO IKAD TOLIKO ISPROVOCIRAO, I PROBUDIO NAJCRNJE DJAVOLE, DA STE SE U JEDNOM TRENUTKU PRETVORILI U NESTO STO INACE NISTE, I PONELI TAKO DA STE DOTICNU OSOBU UKOPALI BAR DVA METARA ISPOD ZEMLJE. I KAKO STE SE POSLE TOGA OSECALI?

pa sta si mu pa uradila.. cimala ga a on glup pa popustio... mslim je l si ga zezala pred drugarima meni ovo zvuci da je islo nasamo? dozvolio je. sta si uradila osim sto si rasterala te zene. a kako se on ponasao pre tih zena prema tebi.. i jos mu treba jaka mama da joj se vraca na stan... btw glupavo je da se kajesh za bilosta

a sta su ti rekli drugari.. sa zurke

a je l bi ti opet bila s njim ili nesto
 
Anonymous:
MOJE PITANJE ZA SVE, DA LI VAS JE NEKO IKAD TOLIKO ISPROVOCIRAO, I PROBUDIO NAJCRNJE DJAVOLE, DA STE SE U JEDNOM TRENUTKU PRETVORILI U NESTO STO INACE NISTE, I PONELI TAKO DA STE DOTICNU OSOBU UKOPALI BAR DVA METARA ISPOD ZEMLJE. I KAKO STE SE POSLE TOGA OSECALI?

pa sta si mu pa uradila.. cimala ga a on glup pa popustio... mslim je l si ga zezala pred drugarima meni ovo zvuci da je islo nasamo? dozvolio je. sta si uradila osim sto si rasterala te zene. a kako se on ponasao pre tih zena prema tebi.. i jos mu treba jaka mama da joj se vraca na stan... btw glupavo je da se kajesh za bilosta

a sta su ti rekli drugari.. sa zurke

a je l bi ti opet bila s njim ili nesto


ma ne mogu reci da se kajem , ono bas, nego samo se malo lose osecam, ali nadam se da ce proci. Kako glup odgovor. :roll: , moj glup osecaj potice od toga sto sam shvatila da jos nisam potpuno ravnodusna prema njemu. Bilo bi super da jesam.
inace moji napadi su bili kombinovani, malo pred drustvom, malo nasamo, a da li bih bila opet sa njim, naravno da NE, ali eto moram da priznam da bas nisam ravnodusna prema njemu, sto dokazuje moja akcija veceras, a drugari sa zurke, pa moram da napomenem da su to moji prijatelji koji me poznaju preko deset godina, i koji su naslutili kako se osecam pa su mi zdruzeno malo pripomogli oko svega :twisted: .

Ljudska priroda je cudo, i volela bih da cujem ostale, i tebe draga/i moj/a, da li si ti nekada bio/la isprovociran/a do te mere da ucinis nesto slicno meni, i koliko los/a mozes biti u takvim situacijama.
 
kada neko zasluzi, i treba ga pokopati. ne pred drugima nego da se postidi pred samim sobom. bez sazaljenja. naravno, nikad bez jakog razloga. ako vec dodje do komunikacije na takav nacin, ne biraju se sredstva. na napad se odgovara dokle god ima snage.
da, bila sam takva.i sigurno cu biti opet ako budem izazvana i direktno ugrozena.
 
Nije ni meni u prirodi ali desavalo mi se da postupim isto kao i ti... I znam da cu opet to raditi... Ima par osoba, koje cu godinama cekati dok mi ne dodju tako na nisan, da ih bas mogu duboko zakopati...
Jednog sam tako cekala i docekala... Mislim, mogla sam mu se i ranije svetiti, ali ne tako uspjesno, ne s tolikim efektom...
Elem, bila sam svjesna da duboko u sebi jos nesto osjecam prema njemu, cim zelim osvetu, ali nisam ni htjela da razmisljam o tome... A nakon sto sam se osvetila, e tad sam postala i ravnodusna prema njemu...
Moj ego je najzad bio zadovoljen...
Tako ce biti i sa ovim koje osveta tek ceka... :wink:
I, ma kako mozda bezosjecajno bilo, nije mi ih nimalo zao... Kao da su oni mene zalili...
Da dodam i ovo, najvise volim kada nakon rastanka, ma kakav on bio i ma ko bio kriv za njega, ne osjecam poriv za osvetom, vec samo ravnodusnost...
Ali, ne moze uvijek tako biti...
 
Ma ne, ideja uvek ima :D
Jednostavno, ljudska ingenioznost nikad dostize svoj vrhunac kad treba povrediti bliznjeg svoga :twisted:
Nekako ne mogu da se otmem utisku da su bad girls mnooogo zivlje i zanimljivije od svojih dobronamernih sestara.
Ko zna zasto je to dobro :wink:
 
mora da si ovan horoskopski...svejedno, u afektu je sve mogutje, ali nije i opravdano ,niti oprostivo...takodje problem je u tome shto ne znash shta hotjesh,jer da znash,shta god da uradish ne bi se kajala...kajanje je glupe,ne za savesne...savest je motj,ne slabost....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top