Joškini Komunisti pozvali 20. marta na miting podrške Gadafiju i Libiji

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
814260plakat_gadafi_mali.jpg


Bilo bi lepo da se skupi bar par stotina ljudi.
 
nema veze shto su se jednom sreli, ako su se uopshte sreli tj ako ta fotka nije nekakva montazha drugova iz komiteta, ne bi me iznenadilo, al ne radi se u libiji o sukobu komunizma i kapitalizma, vec o obichnoj makljazhi za resurse sa elementima verskog fundamentalizma.
dakle joshka igra prljavo, prisvaja tudje uspehe

Па присетио се како је његов деда ћопави исто то радио 27.марта.........
 
Па присетио се како је његов деда ћопави исто то радио 27.марта.........

to je isto tachno, moj stariji kum mi je prichao da su njih u shkoli za vreme sfrj uchili iz istorije da su komunisti organizovali demonstracije 27. marta 1941., a svi znamo da ih tada nije bilo par desetina u celoj jugi jer su bili zabranjeni. i sad zamisli, sa takvim obrazovanjem odesh posle negde na zapad i shokira te neki englez kad ti kazhe da je britanska tajna sluzhba u stvari organizovala pobunu 27. marta 1941. znachi ono, sjebe ti koncepciju u startu, brukaaa
 
Poslednja izmena:
:dash::dash::dash:...... даклеМ комуњаре опет покушавају да се увуку у нешто са чиме немају никакве везе НЕ БИ ЛИ СЕ НЕКАКО "ИСТАКЛИ" СМРАДОВИ.......

..da nas uvuku .:cool:

nema veze shto su se jednom sreli, ako su se uopshte sreli tj ako ta fotka nije nekakva montazha drugova iz komiteta, ne bi me iznenadilo, al ne radi se u libiji o sukobu komunizma i kapitalizma, vec o obichnoj makljazhi za resurse sa elementima verskog fundamentalizma.
dakle joshka igra prljavo, prisvaja tudje uspehe

:cool:

Ma, opet idemo uz dlaku rogatom, o tome se radi.
 

Back
Top