APEL NASEM NARODU DA SE NE GLASA ZA SNS, SPO, DSS, DS

Lamb

Primećen član
Poruka
868
Ukoliko te stranke pobede zahvaljujuci nasim glasovima na izborima, Srbija ce se STVARNO rasparcati.

MOLIM VAS RADI NASEG SRPSTVA I BUDUCNOSTI NE GLASAJTE ZA NJIH

+ SPS, LDP, NS, G17+

Ovo je preozbiljno, MOLIM VAS POTRUDITE SE DA SHVATITE, jer ce mnoge stranke priznati Kosovo da bi Srbija usla u EU.


NE kazem da treba da glasate za SRS ali kad je Seselju bilo omoguceno da dodje na vlast i pokaze sta zna?!!!
NIKAD!! JER MU OVE BAGRE I MAFIJASI TO NE DOZVOLJAVAJU, ZATO GA JOS JADNOG DRZE U HAGU!!

IMATE I ANTIPOLITICARSKU PARTIJU ZA GLASANJE

NE GLUPIRAJTE SE
 
Poslednja izmena:
Naravno da necu da glasam za njih. Ja sam vise pro-ruski orijentisan. Posto bi me mnogi pljunuli sada (ima i takvih), razmisljao sam zasto mnogi kad nas ne vole Ruse. Pa prosto, nisu nas jos uvek tukli onako posteno. Da nas muski izbombarduju, onako ruski. Pa bi ih verovatno vise voleli, kao sto sada vole Amere.

A šta ako ne volimo ni Ruse ni Amere? :think:
 
Ukoliko te stranke pobede zahvaljujuci nasim glasovima na izborima, Srbija ce se STVARNO rasparcati.

MOLIM VAS RADI NASEG SRPSTVA I BUDUCNOSTI NE GLASAJTE ZA NJIH

+ LDP, NS

Ovo je preozbiljno, MOLIM VAS POTRUDITE SE DA SHVATITE, jer ce mnoge stranke priznati Kosovo da bi Srbija usla u EU

Za srpstvo me boli kita,kao i za Kosovo i EU i Rusiju i USA... i sve one koji mi nisu najbliža porodica ili prijatelji.
Ali ipak ću te poslušati i neću glasati ni za jedne navedene. Niti ijedne druge,uopšte ne želim ni da znam gde mi je biračko mesto.
 
Ukoliko te stranke pobede zahvaljujuci nasim glasovima na izborima, Srbija ce se STVARNO rasparcati.

MOLIM VAS RADI NASEG SRPSTVA I BUDUCNOSTI NE GLASAJTE ZA NJIH

+ LDP, NS

Ovo je preozbiljno, MOLIM VAS POTRUDITE SE DA SHVATITE, jer ce mnoge stranke priznati Kosovo da bi Srbija usla u EU

Тако је. Али, ни поред тога неће Србија постати члан злочиначке Уније, него се планира даља разградња. У сваком случају, остане ли овакав систем - по жељи ЕУро мафије, банкрот је неминовност и распад земље ће бити по аутоматизму, без да се ико може бунити. Систем ће опстати ако поменуте партије дођу до власти.

Међутим, Бог све води. Ништа се не догађа без Његове дозволе и координације. Правац кретања је чистка од жеља ка наставку ЕУро окупације. Да ли ће се та чистка десити преко још јаче (војне)окупације, још веће беде, поделе државе и на неки пети начин - није толико важно. Оно што јесте важно, да сваки појединац ради на својој самосталности, да обезбеди изворе основних потребштина независно од државног и мафијашког система и неће имати великих проблема, ма каква чиста настала.
 
Poslednja izmena:
Ukoliko te stranke pobede zahvaljujuci nasim glasovima na izborima, Srbija ce se STVARNO rasparcati.

MOLIM VAS RADI NASEG SRPSTVA I BUDUCNOSTI NE GLASAJTE ZA NJIH

+ LDP, NS

Ovo je preozbiljno, MOLIM VAS POTRUDITE SE DA SHVATITE, jer ce mnoge stranke priznati Kosovo da bi Srbija usla u EU

U pravu si, ali narod je marva, na čije rasuđivanje ne možeš računati.Pregrdna je to stoka ...
 
Poslednja izmena:

Back
Top