Ludilo

Meni je sajt do yaya. Rekla sam, ne shvataju svi takav humor. Samo provalite FAQ. Ako mu poshaljete mail, odgovara 100%. Nema pametnija posla... :lol:
 
cLick - OR - Die:
Tinar:
Meni je sajt do yaya. Rekla sam, ne shvataju svi takav humor. Samo provalite FAQ. Ako mu poshaljete mail, odgovara 100%. Nema pametnija posla... :lol:

meni se vratio email... kazhe da ne postoji adresa... btw.. ko je baya koji je sastavljao one super bole$tine? :)
Neki lik, nemam pojma. Sigurno je skinuo mail jer ga ljudi smaraju. :D
 
Tinar:
cLick - OR - Die:
Tinar:
Neki lik, nemam pojma. Sigurno je skinuo mail jer ga ljudi smaraju. :D

Nema $anse da ga pi$u toliko da skine email! Ko jo$ chita faq! verovatno neka gre$ka, a mozda mu email nikada nije ni radio vec to sluzhi za zayebantziju :)
Pa rekoh ti da je meni odgovorio na pitanje. Ko zna...

fora je $to je meni server vratio email jer ta adresa ne postoji.. znachi nije mu stiglo pa mi on sad nije odgovorio? btw.. $ta si mu pisala?
 
do jaja
13.gif
 
cLick - OR - Die:
Tinar:
cLick - OR - Die:
Tinar:
Neki lik, nemam pojma. Sigurno je skinuo mail jer ga ljudi smaraju. :D

Nema $anse da ga pi$u toliko da skine email! Ko jo$ chita faq! verovatno neka gre$ka, a mozda mu email nikada nije ni radio vec to sluzhi za zayebantziju :)
Pa rekoh ti da je meni odgovorio na pitanje. Ko zna...

fora je $to je meni server vratio email jer ta adresa ne postoji.. znachi nije mu stiglo pa mi on sad nije odgovorio? btw.. $ta si mu pisala?
Ma zayebavala se zbog toga shto sam mu navukla ljude na sajt. Yebote, u januaru je doshlo oko 400 ljudi. ISkreno se zahvalio. :shock:
 

Back
Top