Zasto bezite od NEVINIH devojaka?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

heli84

Zainteresovan član
Poruka
488
Ne znam dali je bila ova tema,ali me interesuje ZASTO MUSKI DEO POPULACIJE BEZI CIM MU DEVOJKA SAOPSTI DA JE NEVINA?
Moram priznati da mi ovo pretstavlja VEEEELIKI problem.Zamolila bih vas momci ako mozete da mi pomognete,tj.da mi objasnite ZASTO JE TO TAKO? :(
Moje misljenje je da se ja "hvatam" samo za KUKAVICE?
DA LI SAM U PRAVU?
Molim vas za iskren odgovor
Unapred zahvalna
Puna vas voli i ljubi vasa Usamljena mala
ZELIM VAM SRECNE PREDSTOJECE PRAZNIKE
Otisla sam....
 
nije da oni beze, nego im nekako nije uopste stalo do tebe.
nemoj da im kazes da si nevina, sto moraju da znaju...i problem resen :)
samo insistiraj na dugoj predigri i oralnom seksu, da bi stigla da se ovlazis dole. to je jako bitno prvi put da umanji bol.
ja sam svoj prvi seks imala u 26-oj godini i bilo je prelepo i carobno. i ne, nije pobega od mene kada je cuo. bilo mu je drago i bio je presrecan.
nisam bila prava kojoj je skinuo nevinost.
jedino se malo plasio da li me boli ili slicno. ali svrsio je i taj put a i svaki sledeci u meni :)
prema tome i njemu je bilo lepo...
 
Daleko, nemoj odmah da se narogušiš, molim te...
Ja te shvatam ozbiljno i pročitao sam neke tvoje postove (ličnu kartu i sl.). To što ti radiš i želiš, nije pametno... Takođe, da li misliš da si kompetentna, da bilo kome daješ savjete?
To bi bilo, kao da ja odem na lov i ribolov, da pametujem, a lovio sam samo jednom... I to dinamitom!
 
Pera_Zdera:
Ima to sve i svoj jing i svoj jang. I dobru i losu stranu. No dugacka je to filozofija.
Ali u principu sve kad se sabere i oduzme to je ipak + :wink:
opet ti sa filozofijom!O,Boze

za malu:Daj to ti se samo cini,nemoj da dozvolis da ti to bude ne daj Boze neki kompleks ili da se osecas glupo zbog toga-to ti je jedan veliki + ako mene pitas,a svi oni koji su se zbog toga uplasili,u tvari su hteli samo kres varjantu sa tobom ,pa im je bila velika odgovornost da ti skinu djanu,ali do not worry,sve u svoje vreme.Naicice i neki slatkis koji ce znati da te ceni na pravi nacin.Mani sve budale
Pozdrav
 
Usamljena mala:
Ne znam dali je bila ova tema,ali me interesuje ZASTO MUSKI DEO POPULACIJE BEZI CIM MU DEVOJKA SAOPSTI DA JE NEVINA?
Moram priznati da mi ovo pretstavlja VEEEELIKI problem.Zamolila bih vas momci ako mozete da mi pomognete,tj.da mi objasnite ZASTO JE TO TAKO? :(
Moje misljenje je da se ja "hvatam" samo za KUKAVICE?
DA LI SAM U PRAVU?
Molim vas za iskren odgovor
Unapred zahvalna
Puna vas voli i ljubi vasa Usamljena mala
ZELIM VAM SRECNE PREDSTOJECE PRAZNIKE
Otisla sam....

Bolje bi bilo da nisi postavila ovo pitanje, ovi s kompleksima su jedva docekali da ti odgovore! :roll:
Nemoj time da se opterecijes! Ne vidim zasto bi kome smetalo da li si nevina ili ne.
 
Kathrin:
za malu:Daj to ti se samo cini,nemoj da dozvolis da ti to bude ne daj Boze neki kompleks ili da se osecas glupo zbog toga-to ti je jedan veliki + ako mene pitas,a svi oni koji su se zbog toga uplasili,u tvari su hteli samo kres varjantu sa tobom ,pa im je bila velika odgovornost da ti skinu djanu,ali do not worry,sve u svoje vreme.Naicice i neki slatkis koji ce znati da te ceni na pravi nacin.
Pa kad ti se otseku pocetak i kraj (glava i noge) sustina ti je dobra.
 
Pera_Zdera:
Kathrin:
za malu:Daj to ti se samo cini,nemoj da dozvolis da ti to bude ne daj Boze neki kompleks ili da se osecas glupo zbog toga-to ti je jedan veliki + ako mene pitas,a svi oni koji su se zbog toga uplasili,u tvari su hteli samo kres varjantu sa tobom ,pa im je bila velika odgovornost da ti skinu djanu,ali do not worry,sve u svoje vreme.Naicice i neki slatkis koji ce znati da te ceni na pravi nacin.
Pa kad ti se otseku pocetak i kraj (glava i noge) sustina ti je dobra.
:roll:
 
Minusevi:
- zestoko psihicko smaranje pre prvog sexa.
- zestoko psihicko smaranje za svaku novu stvar u sexu, koja je za nju naravno odvratna, cudna pa cak i nenormalna
- OBAVEZAN neki odredjen vremenski period u vezi sa tom osobom, jer nju kresnuti par puta nju da boli(najocekivanija varijanta) i onda je ostaviti bi za nju bila sexualna smrt na duuuugi vremenski period, pa cak i psihicke posledice.
- Neiskistvo u sexu - "drvenost"

Plusevi:
+ Takve osobe su uglavnom psihicki jako dobre osobe, neiskvarene i sa njim je lako uspostaviti psihicki link, emotivne su
+ Takve osobe ne lazu i ne varaju.
+ Ciste su, bez ikakvih bojazni se sa njima moze voditi ljubav
+ Psihicki imperativ - Biti prvi - ego napumpan
+ Potencijal za ozbiljnu vezu veci nego sa onima "u prometu"
+ Sladje koke imaju :oops:

Ipak vise + eva nego - eva.
Ako sam nesto izostavio slobodno dodajte.
 
Ne slazem se sa Perom Zderom... ne stoje ni plusici, ni minusici
:)
to je sve toliko individualno, glupo je i neozbiljno o tome ovako pricati...
ali ono sto je sigurno je da je prvo seksualno iskustvo itekako bitno, a da se u njega ne ulazi zbog plusa ili minusa :!:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top