Renault Clio

Dizne! Ako nazad kad mu das gas baca crni dim znaj da su dizne pri kraju i da ces morati da se izujes oko 300 eura za komad pa to puta 4 i lako dodjes do 1200 plus ruke majstora da ti to zameni!
I trap mu je slaba tacka ali tu su delovi povoljniji i to dosta.
Proveri da nije bio van tj. teretni auto jer ih jako puno ima sa povoljnom cenom a sve radi toga.
 
A ako je bio Van prenosio je teret, pa je raskantan ili?

Bas sam gledao jednog, baca crni dim, kolega bio samnom, samo rekao - bezi od ovog sto dalje. A kaze presao je 80 000 km. Kaze kolega - DA , ali 280 000


strasno sta sve ljudi prodaju!
 
Ima i firminih jako dobrih automobila koje je vozio jedan vozac i pri tom nije divljak ali takvi su retki. Ja sam mao Clio van sa pravih 48000 km i prodao ga i sad se zena vec dve godine vozi bez ijedne greske.
Pravilo je da nema pravila a dokaz je da x automobila sa vracenom kilometrazom mogu da rade besprekorno i da sluze vlasnika godinama bez kvarova ali treba naleteti na takav primerak koji ,u svakom slucaju,nece kostati kao najveci krs.
Pre neki dan dodje jedan kolega i dovodi kupca za jedan moj auto i kad ovaj upita koliko je presao ja rekoh da ima originalnih 200k km a on se zapanjio i kao nece sa tom kilometrazom. Ja sam mu samo rekao da moze da ima i 100k km i da on to nece moci da proveri-ako ce mu biti lakse!:)
I tu pada ona prica u sunovrat kako ljudi hoce da vide pravu km i da bi radije uzeli takav auto nego ovaj gde je spustano!
Jednostavno narod zeli da zivi u nadi da je kupio extra auto za malo para koji kisu nije video!:hahaha:
 
Pa cekaj,kakvih ovaca???
Jel ja nisam hteo da igram posteno? Mozda sam hteo nekog da prevarim?
SAMI sebe pravite ovcama jer hocete nemoguce! U tome je problem a kad bi radili ono sto govorite to bi bila skroz drugacija prica i ne bi bilo toliko ovaca!
 
Ako ga kupis, tebi je ta radnja gratis ;), nema potrebe da pitas za cenu.

Ma, sitno nesto, 10,20,30 eura,zavisi od marke, ali naspram cene, isplati se za bilo koji auto, zar ne?
 
Šta je tu strašno.Računaj sam .2002 god .puta 10 god starosti po 20,000 km godišnje i vidi normalno da taj auto ima preko 200.000 a možda i više.Ili voliš da te neko laže i kaže 100.ooo km prošo vozila moja baba .U Nemačkoj npr. i babe prolaze po 20 -30 hiljada godišnje.
 
Ja sam prateci forume i razgovore, zakljucio da je bolje ici na benzinca, kad govorimo o polovnjaku. Ne mislim samo na Reno, nego uopsteno. Manje potencijalnih stvari za kvarenje, manje glavobolje. A taj Clio i da uzmes nekog benzinca 1.2 ili 1.4, nece ni oni mnogo trositi. Ako prelazis do 10.000km godisnje, nema potrebe juriti za dizelom.
 
Ja sam prateci forume i razgovore, zakljucio da je bolje ici na benzinca, kad govorimo o polovnjaku. Ne mislim samo na Reno, nego uopsteno. Manje potencijalnih stvari za kvarenje, manje glavobolje. A taj Clio i da uzmes nekog benzinca 1.2 ili 1.4, nece ni oni mnogo trositi. Ako prelazis do 10.000km godisnje, nema potrebe juriti za dizelom.

Uh, nemam ja pare da sipam u benzinca, vozio sam ga 10 godina. Nijedan Clio benzinac ne trosi ispod 7 litara, to ko prica da trosi, to su lazi.
Kupio sam vec 1.5 dCi pre 2 dana, prva potrosnja na 100 km iznosi 3,7 litara. Ja sam prezadovoljan. E sad me interesuju cesti kvarovi ili tako neke stvari na koje bih trebao da obratim paznju...
 

Back
Top