Renault Clio

Super su mi te price kako Punto dizlo ide 200 i to :lol:

Mislim da sam pricao vec, kako se jedan kleo da je svoju Corsu 1.2 vozio 185 "i bilo jos mesta da potone noga". Reko ok, eno mi Golf II GT u dvoristu, njemu je max po fabrickim podacima oko 175, baci neku kintu na haubu i idemo da ih opletemo negde. Znas kako se menja prica iz momenta :lol:
 
Super su mi te price kako Punto dizlo ide 200 i to :lol:

Mislim da sam pricao vec, kako se jedan kleo da je svoju Corsu 1.2 vozio 185 "i bilo jos mesta da potone noga". Reko ok, eno mi Golf II GT u dvoristu, njemu je max po fabrickim podacima oko 175, baci neku kintu na haubu i idemo da ih opletemo negde. Znas kako se menja prica iz momenta :lol:

Nije brate to nista cudno , mnogo je lako na forumu ovde da lupetaju gluposti i da se *urce i izmisljaju Andersonove bajke o tome kako automobili zapremine motora 1.2 , 1.4... 1.5 i povrh svega eto i za taj dizel koji konstantno furaju ,govore o tome kako ti automobili dostizu astronomske brzine

Meni je to zalosno sto citam i kojekakve prijave na racun starijih automobila za koje se zna kakvog su kvaliteta bili , i koliko su istrajni....

ali to su ljudi koji veruju u to sto pricaju , ... *** , lagati sebe je ozbiljna stvar.
 
ja ga krstim ti ga kunes :D
ja svojim RODJENIM ocima video da ide iznad crtice od 190...znaci milimetar,dva mu fali do 200,ali je toliko brzo isao a put je mnogo dobar pa nisam dobro video...al 193,4,5 na sat je isao al sigurno!!!
 
[Ne_Vazim_Se];17255681:

Sad sam pogledao, taj Punto fabricki ide 170km/h, a ovo na snimku je najverovatnije cipovan neki, koji lako moze da se digne na 120-130 konja, a znam da su ljudi dizali i na vise, ali mislim da za vise ipak treba i turbina druga ili tako nesto. I jos jednom, cajger je cajger, a realnost je GPS :)
 
Sad sam pogledao, taj Punto fabricki ide 170km/h, a ovo na snimku je najverovatnije cipovan neki, koji lako moze da se digne na 120-130 konja, a znam da su ljudi dizali i na vise, ali mislim da za vise ipak treba i turbina druga ili tako nesto. I jos jednom, cajger je cajger, a realnost je GPS :)

Pa naravno da je chipovan valjda pishe i u opisu klipa... a ako ne pishe evo ja cu ti kazem chipovan je :lol: ... al' kakve to veze ima?

Mislim ako bi ti neko rekao "imam punta dizela koji moze da ide dvesta" taj podrazumeva da ga je chipovao i da je to 200 200 po cajgeru. :)

Isto ko shto sam ja rekao da moja talija moze 200... moze al po cajgeru, a u realnosti znam ja da je to nekih 185 tipa... :)
 
A zasto i dalje pricamo o tome, zasto je toliko bitno da auto moze da ide 200? Ja volim da nagazim, ali to je previse da bi bilo nesto sto se praktikuje kao redovna voznja. Narocito po nasim putevima, a u to ukljucujem i nas auto put.
 
Potpuno te razumem... ni sam ne znam... mislim stvarno da l' je bitno ide li 150 ili 200... da stvarno chemu takve diskusije :lol: ... a za ovo drugo se tek slazem, nije 200 za nash auto-put nikako... pa mislim shta reci kad vozish vozish kad ono na sred autoputa rupa. :eek:

... a juche nije bila tu mamicu joj namazanu. :hahaha1:

100 je sasvim dovoljno za nashe puteve.
 
Imam clia 1.5 dci 2002 i negde vuce fals vazduh, a sva creva su ispravna. fals se vidi na dovovdnom crevu iz rezervoara do filtera pa dalje, a kad ima vise goriva nista.
Da li je imao neko slicnu situaciju i sta je uradio:sad2::dontunderstand:
 
Ma clio sa 1.5 dci leti..vozio sam se u cliu, bilo je nas cetvorica unutra i bas je lagano i ubrzavao, i uzbrdice mu niju bile neki problem, iako je bio pun..
sd da li ide 160, 180 ili 200 apsolutno je nebitno..
 
Auuuu pa koliko ce onda da ide Twingo 1,5 Dci 2008 koji sam uzeo?
Pa ona Astra Turbo sto sam je imao je ocigledno cista glupost jer je dobro isla ali malo brze a trosila je 15-16l dok za Twingo pise da u gradu trosi 5,2 a na otvorenom 3,7L!:D
 
Ne znam stvarno koliko ide Twingo, probaj ga pa ces videti. Meni djavo nije dao mira i probao sam.... 190 ide bez problema, probao sam i danas 180, al nisam terao dalje. Ko ne veruje
mogu da postavim sliku, slikao sam na 170 i 4000 obrtaja, posle sam se malo ukakio pa uhvatio volan sa 2 ruke...
A sto se brda tice, auto isto vuce i na ravnom i u brdu, mala je razlika. Ja ne mogu da verujem! Prezadovoljan sam! Na 1600 Km potrosnja je 5,1 l ! kompletno mesane voznje, mada je 70% bio grad! ! 2 puta sam isao u BG i to je to od otvorenog puta.
 
Ne znam stvarno koliko ide Twingo, probaj ga pa ces videti. Meni djavo nije dao mira i probao sam.... 190 ide bez problema, probao sam i danas 180, al nisam terao dalje. Ko ne veruje
mogu da postavim sliku, slikao sam na 170 i 4000 obrtaja, posle sam se malo ukakio pa uhvatio volan sa 2 ruke...
A sto se brda tice, auto isto vuce i na ravnom i u brdu, mala je razlika. Ja ne mogu da verujem! Prezadovoljan sam! Na 1600 Km potrosnja je 5,1 l ! kompletno mesane voznje, mada je 70% bio grad! ! 2 puta sam isao u BG i to je to od otvorenog puta.


Kako 170 na 4 hiljade, a može i 190? Zar mu na 4 hiljade nije kraj, msm, ipak je on dizel? U kojoj brzini?
 

Back
Top