Renault Clio

Lepo mu pise fabricki da je vmax 185km/h, to zvuci realno. Znaci, cajger ga na tu brzinu laze nekih 15km/h i trebalo mu je vise od mojih prognoziranih pola minuta da stigne do tih realnih 185.
 
Ide ljudi megan opusteno 200 sta vam je, vozio sam se "X" puta. To je 1.5 dCI samo cipovan na 105 konja. Probao sam Clia, 160 ide opusteno i jos ima mesta za gas, nisam ga probao da nautoputu, ali cu probati u skorije vreme da vidim sta kaze.
 
Ide ljudi megan opusteno 200 sta vam je, vozio sam se "X" puta. To je 1.5 dCI samo cipovan na 105 konja. Probao sam Clia, 160 ide opusteno i jos ima mesta za gas, nisam ga probao da nautoputu, ali cu probati u skorije vreme da vidim sta kaze.

Samo ga ti piči ubrzo će da ti ode dozvola, počeli naglo da snimaju na auto putu.
 
Evo verzije sa 85ks koja na satu pokazuje 190 km/h sto znaci da realno iliti po GPS-u ide 180 a mozda i koji km manje tako da onaj sa 65 ks moze realno da ide oko 160 jer na satu pokazuje 170 km/h.
Moj drugar je tako menjao pinjon na menjacu i pokazivao mu je dosta vise nego sto je to stvarno bilo a bilo je nemoguce da auto sa 90 ks ide 220 i kad sam ga ja jednom otresao sa mojim autom koji je imao 130 ks i koji je maksimalno mogao da ide 208(digitalna tabla) onda vise nije nista mogao da kaze.
Ne znam zasto neko pati od toga i laze koliko mu ide auto kad se zna koliko koji moze da ide!
 
Evo verzije sa 85ks koja na satu pokazuje 190 km/h sto znaci da realno iliti po GPS-u ide 180 a mozda i koji km manje tako da onaj sa 65 ks moze realno da ide oko 160 jer na satu pokazuje 170 km/h.
Moj drugar je tako menjao pinjon na menjacu i pokazivao mu je dosta vise nego sto je to stvarno bilo a bilo je nemoguce da auto sa 90 ks ide 220 i kad sam ga ja jednom otresao sa mojim autom koji je imao 130 ks i koji je maksimalno mogao da ide 208(digitalna tabla) onda vise nije nista mogao da kaze.
Ne znam zasto neko pati od toga i laze koliko mu ide auto kad se zna koliko koji moze da ide!

Znaci, pri maksimalnoj brzini kod Renoa cajger laze za 15km/h, posto za taj od 80ks pise fabricki 175km/h max.
 
sto se tice toga za KEKS...verujte mi...terajte scenica do 100 i nesto i megana do 190...e to je SUBJEKTIVNI osecaj da dodje do 200 dok kazes KEKS...jer realno dok kazes KEKS ne moze ni r8 da dodje do 100...OBJEKTIVNO GLEDANO... :)
dal je cipovan nem pojma al znam da kad smo se trkali sa nekim crnimi stilom bio je prvi megan pa malo iza njega stilo....pa mnoooogo iza stila sam bio ja sa senikom :D
ne moze baba senik da izvuce pa da ga guras...
al 200 na sat moze da izvuce pa smem u bilo sta da se kladim jer sam gledaooo!! :D
e imam ja gps u seniku...sad me bas zanima postavicu i videcu kolika je razlika...
ugl javljam :P
 

Back
Top