Recimo da zelim jednu Lavicu...
Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Recimo da zelim jednu Lavicu...

Aktivan član Unknown Entity (avatar)
    Učlanjen
    06.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    113

Podrazumevano Recimo da zelim jednu Lavicu...

i recimo da zelim da joj to pokazem. Kako?
    (nemojte da mi kopirate tekst sa nekih tamo sajtova, iskustva me zanimaju) blizanci-jarac

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Iz iskustva: moraš joj pokazati MATERIJALNO! Žalosno, ali istinito...

Ako već nisi materijalno obezbeđen, pomoći ći i LASKANJE do besvesti!!!
    Zapamti jedno - one su okrenute sebi, bitan im je prestiž, uobražene i sl.

Želim ti sreću, ali i jake nerve i dooooosta strpljenja!

P.S. Možda ču ovim navući gnev Lavica na sebe, ali šta sad...

Ističe se
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

nije zalosno.. i blizanci su materijalisti.. opushteno nacice se, ako se chovek razume u pozar i gashenje istog...

Učlanjen
    06.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    113

Podrazumevano

ma mene smaraju i pare a i to laskanje do besvesti a i ovo sam pitao pre par dana.u medju vremenu su se neke stvari izmenile tj.moje misljenje o njoj ali hvala svejedno.u prevodu skapirao sam sta mi ne treba

izgleda shashavo ali...

Početnik
    Učlanjen
    13.02.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Nevena*

Hha,ha to je tacno sto ste rekli.Ja sam Lavica,ali i ono sto je bitno kod nje je i sta je u podznaku.Tacno je da su uobrazene,gorde pune sampouzdanja,vole pohvale i td. ali i podznak ima cak i vece znacenje od znaka,jer podznak je prva kuca u horoskopu i oznacava kako doticnu osobu drugi vide.To je i podznak ustvari,ja sam RAK u podznaku ali neznam sta mi to znaci,ali meni su pare bitne tacni,ali nisu jedina stvar u zivotu.SRECNO sa tom LAVICOM... 8)

Domaćin Nestasna Ameba (avatar)
    Učlanjen
    12.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    98

Podrazumevano

Dodala bih još, na ovo Nevenino, i to da proveriš Veneru i Mesec u natalnoj karti dotične dame :wink:
    Što se materijalnog tiče, dok je udvaranje u toku, mislim da je dovoljna romantika, ali romantika u ogromantnim količinama i da sve bude upereno na njenu veličanstvenu ličnost. Tretiraj je kao princezu, neka ne zna šta ju je snašlo Veruj mi, isplatiće se. Slučala sam šta mi govore drugarice Lavice o raznim momcima koji su im se udvarali.
    Tebi kao Blizancu, kojem (uverena sam ) ne nedostaje originalnosti i humora, sigurno ne bi trebalo da bude teško da osvojiš Lavicu.
    Ali, zapamti, njoj ćeš morati iz dana u dan da dokazuješ svoju naklonost, da ne kažem, jednog dana i svoju ljubav.
    SREĆNO!

Zainteresovan član TheLoner (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2005.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano Re: Nevena*

Citat Original postavio Nevena*
    Hha,ha to je tacno sto ste rekli.Ja sam Lavica,ali i ono sto je bitno kod nje je i sta je u podznaku.Tacno je da su uobrazene,gorde pune sampouzdanja,vole pohvale i td. ali i podznak ima cak i vece znacenje od znaka,jer podznak je prva kuca u horoskopu i oznacava kako doticnu osobu drugi vide.To je i podznak ustvari,ja sam RAK u podznaku ali neznam sta mi to znaci,ali meni su pare bitne tacni,ali nisu jedina stvar u zivotu.SRECNO sa tom LAVICOM... 8)
    Heh, eto lepo receno iz prve ruke. Ne daj boze da je i lavica u podnzaku.... to je SMRTONOSNA kombinacija... to nije zena, nije ni covek, to je onda zivotinja! (pricam iz licnog iskustva, i to ne 1x, ne 2x, nego TRI PUTA!).

Zainteresovan član TheLoner (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2005.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

Citat Original postavio ArionZeleni
    u medju vremenu su se neke stvari izmenile tj.moje misljenje o njoj ali hvala svejedno.u prevodu skapirao sam sta mi ne treba

izgleda shashavo ali...
    skapirao sam sta mi ne treba

Welcome to the club

Učlanjen
    06.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    113

Podrazumevano

a inace moja keva je dupli lav tako da mi je poznato o cemu pricas

Aktivan član
    Učlanjen
    17.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano Re: Recimo da zelim jednu Lavicu...

(nemojte da mi kopirate tekst sa nekih tamo sajtova, iskustva me zanimaju) blizanci-jarac
    Nekad bas i ne volim sto sam taj znak...malo je onih koji mogu u korak sa nama...manite se ljudi tih gluposti oko materijalnih prednosti to ne igra nimalo ulogu...imam s godinama neko iskustvo pa znam da me je vise odusevio sastanak na klupi u parku sa kesom kokica sa divnim stvorenjem nego boravak u luksuznom hotelu na obali mora sa nedozrelim slabicem...zene lavice traze paznju mnogo mnogo paznje divljenja i ljubavi...spremne su da desetostruko vrate...na zalost to mnogi kasno vide...sta su izgubili...zato ako nadjes lavicu cuvaj je ko oci u glavi bices srecan covek...dajem rec da je tako :wink:

Domaćin Nestasna Ameba (avatar)
    Učlanjen
    12.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    98

Citat Original postavio ariela
    Nekad bas i ne volim sto sam taj znak...malo je onih koji mogu u korak sa nama...manite se ljudi tih gluposti oko materijalnih prednosti to ne igra nimalo ulogu...imam s godinama neko iskustvo pa znam da me je vise odusevio sastanak na klupi u parku sa kesom kokica sa divnim stvorenjem nego boravak u luksuznom hotelu na obali mora sa nedozrelim slabicem...zene lavice traze paznju mnogo mnogo paznje divljenja i ljubavi...spremne su da desetostruko vrate...na zalost to mnogi kasno vide...sta su izgubili...zato ako nadjes lavicu cuvaj je ko oci u glavi bices srecan covek...dajem rec da je tako :wink:
    Pa, to i ja pričam.
    Inače, moja majka je Lav :wink:

Elita
    Učlanjen
    10.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    202

Podrazumevano

i ja sam lav-dupli.i volim glamur.al to ne mora da bude hotel sa *****.moj muzic mi je jednom pozvonio na vrata stana.dok sam stigla da otvorim on je zapalio a mene je cekao cvet u saksiji i bombonjera.i to je nesto suuuuper.

Zainteresovan član avonkaanana (avatar)
    Učlanjen
    04.05.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    23

Podrazumevano Re: Nevena*

Citat Original postavio TheLoner Pogledaj poruku
    Heh, eto lepo receno iz prve ruke. Ne daj boze da je i lavica u podnzaku.... to je SMRTONOSNA kombinacija... to nije zena, nije ni covek, to je onda zivotinja! (pricam iz licnog iskustva, i to ne 1x, ne 2x, nego TRI PUTA!).
    Pozdrav od duple lavice

Domaćin Миша (avatar)
    Učlanjen
    15.09.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    201

Заправо, убитачна комбинација би била подзнак лав са сунцем у водолији (изгон, још ако закачи VI кућу...).

Лавице, ммм... може да добије термин за пробу, ако је венера при крају рака.
    Натал: http://af.cpptea.com/astrofox.php?openchart=1

And don't be such a preposterously petulant persnicket!

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •