posoji li "ljubav za sva vremena" ?

2care2

Obećava
Poruka
97
nisam ja u fazonu juzno americkih serija...ali nesto me spopala misao... da se barem jednom u zivotu neraskidivo spojimo sa jednom osobom sa kojom ljubav jednostavno,ne moze da umre.Uvek ima specijalno mesto u srcu...Pa bih vas pitala ... postoji li to ili sam se ja nesto istripovala?
 
2care2:
nisam ja u fazonu juzno americkih serija...ali nesto me spopala misao... da se barem jednom u zivotu neraskidivo spojimo sa jednom osobom sa kojom ljubav jednostavno,ne moze da umre.Uvek ima specijalno mesto u srcu...Pa bih vas pitala ... postoji li to ili sam se ja nesto istripovala?

Postavljas pitanje koje se proteze toliko dugo koliko postoji i ljudska vrsta ja mislim. U covecijoj je prirodi da sanja tu neku vecnu ljubav, a ni sam nije sposoban da je ostvari. Ali se i dalje traga za tim mitom, jer sto se mene tice, vecna ljubav, onakva kakvu je ljudi zele, znaci puna strasti, zaljubljenih pogleda bez ikakvog hladjenja ne postoji.
E sad, drugo je ako ti pitas da li nekog mozemo imati u srcu zauvek pa cak i ako nismo sa njim jer je ta ljubav ostavila trag u nama. Na dobrom sam putu da to saznam.
 
Legenda kaže da je Bog, kada je stvarao svet - prepolovio jednu dušu, ostavio jednu polovinu ženi, a drugu muškarcu i poslao ih da se traže. Ako se dvoje ljudi sa polovinama iste duše nađu, nagrada im je da se prepoznaju. Ko se ne pronađe, naravno, ne može znati ni kakav je taj osećaj 'prepoznavanja', jer mora da je najmoćniji na svetu ako je to dovoljna nagrada.
To, je, naravno, samo legenda, i po njoj, to je jedina ta 'prava ljubav', ljubav bez sumnji, bez straha, bez bola...
A, postoji nekoliko ljudi koji će uvek zauzimati posebno mesto u mom srcu. I, kad prođe ljubav, i ako nikad ne dođe do 'takve' ljubavi, u mom srcu postoji rezervisano mesto za njih; koje nema nikakve veze sa tom i takvom 'večnom ljubavi', a koje nije manje, ili manje važno.
Da, jesam li rekla da je jedan od njih ovde među nama :) ?
 
naravno da postoji. je je osetim svaki put kada mi usne sretnu cokoladni preliv krofnica. ta ljubav raste sa svakim milimetrom koji moji zubi izvojevaju u probadanju mekog, vruceg testa krofnica. Vrhunac, te, posebne ljubavi se ovekovecava trenutcima kada se krofnica topi u mojim ustima i dok mi pruza neizmerno zadovoljstvo stimulisuci mi culo ukusa.
 
mackica ns:
Legenda kaže da je Bog, kada je stvarao svet - prepolovio jednu dušu, ostavio jednu polovinu ženi, a drugu muškarcu i poslao ih da se traže. Ako se dvoje ljudi sa polovinama iste duše nađu, nagrada im je da se prepoznaju. Ko se ne pronađe, naravno, ne može znati ni kakav je taj osećaj 'prepoznavanja', jer mora da je najmoćniji na svetu ako je to dovoljna nagrada.
To, je, naravno, samo legenda, i po njoj, to je jedina ta 'prava ljubav', ljubav bez sumnji, bez straha, bez bola...
A, postoji nekoliko ljudi koji će uvek zauzimati posebno mesto u mom srcu. I, kad prođe ljubav, i ako nikad ne dođe do 'takve' ljubavi, u mom srcu postoji rezervisano mesto za njih; koje nema nikakve veze sa tom i takvom 'večnom ljubavi', a koje nije manje, ili manje važno.
Da, jesam li rekla da je jedan od njih ovde među nama :) ?

:shock: Neverovatno! Baš danas sam razmišljala na tu temu, dok sam posmatrala jednog čoveka... Baš si me oraspoložila, thanks! :wink:
 
2care2:
nisam ja u fazonu juzno americkih serija...ali nesto me spopala misao... da se barem jednom u zivotu neraskidivo spojimo sa jednom osobom sa kojom ljubav jednostavno,ne moze da umre.Uvek ima specijalno mesto u srcu...Pa bih vas pitala ... postoji li to ili sam se ja nesto istripovala?

DA,TO JE MOGUCE DA DVOJE LJUDI SE VOLE CEO ZIVOT , BEZ OBZIRA NA OKOLNOSTI KOJE IH OMETAJU DA I FIZICKI BUDU SPOJENI :!:
 
sibirska:
mackica ns:
Legenda kaže da je Bog, kada je stvarao svet - prepolovio jednu dušu, ostavio jednu polovinu ženi, a drugu muškarcu i poslao ih da se traže. Ako se dvoje ljudi sa polovinama iste duše nađu, nagrada im je da se prepoznaju. Ko se ne pronađe, naravno, ne može znati ni kakav je taj osećaj 'prepoznavanja', jer mora da je najmoćniji na svetu ako je to dovoljna nagrada.
To, je, naravno, samo legenda, i po njoj, to je jedina ta 'prava ljubav', ljubav bez sumnji, bez straha, bez bola...
A, postoji nekoliko ljudi koji će uvek zauzimati posebno mesto u mom srcu. I, kad prođe ljubav, i ako nikad ne dođe do 'takve' ljubavi, u mom srcu postoji rezervisano mesto za njih; koje nema nikakve veze sa tom i takvom 'večnom ljubavi', a koje nije manje, ili manje važno.
Da, jesam li rekla da je jedan od njih ovde među nama :) ?

:shock: Neverovatno! Baš danas sam razmišljala na tu temu, dok sam posmatrala jednog čoveka... Baš si me oraspoložila, thanks! :wink:
a taj covek je bred pit?eh i ja sam imala slicne nedoumice :wink:
 
MONTE KRISTO:
2care2:
nisam ja u fazonu juzno americkih serija...ali nesto me spopala misao... da se barem jednom u zivotu neraskidivo spojimo sa jednom osobom sa kojom ljubav jednostavno,ne moze da umre.Uvek ima specijalno mesto u srcu...Pa bih vas pitala ... postoji li to ili sam se ja nesto istripovala?

DA,TO JE MOGUCE DA DVOJE LJUDI SE VOLE CEO ZIVOT , BEZ OBZIRA NA OKOLNOSTI KOJE IH OMETAJU DA I FIZICKI BUDU SPOJENI :!:

pogodio si upravo srz mog pitanja.Ali bih volela kada bi samo malo pojasnio svoj odgovor?
 
2care2:
nisam ja u fazonu juzno americkih serija...ali nesto me spopala misao... da se barem jednom u zivotu neraskidivo spojimo sa jednom osobom sa kojom ljubav jednostavno,ne moze da umre.Uvek ima specijalno mesto u srcu...Pa bih vas pitala ... postoji li to ili sam se ja nesto istripovala?

Љубав увек МОЖЕ да умре, али неће умрети само онда уколико су оба партнера свесна тога! Значи, ако обоје знају да ће љубав умрети уколико је стално, увек и изнова не буду заливали, плевили, окопавали, неговали, орезивали...Тек тако, свесним трудом и радом и свесним залагањем, љубав може да траје ''док нас смрт не растави''! Ако је пустите да траје сама од себе, она ће се угасити!
 
Hellen:
2care2:
nisam ja u fazonu juzno americkih serija...ali nesto me spopala misao... da se barem jednom u zivotu neraskidivo spojimo sa jednom osobom sa kojom ljubav jednostavno,ne moze da umre.Uvek ima specijalno mesto u srcu...Pa bih vas pitala ... postoji li to ili sam se ja nesto istripovala?

Љубав увек МОЖЕ да умре, али неће умрети само онда уколико су оба партнера свесна тога! Значи, ако обоје знају да ће љубав умрети уколико је стално, увек и изнова не буду заливали, плевили, окопавали, неговали, орезивали...Тек тако, свесним трудом и радом и свесним залагањем, љубав може да траје ''док нас смрт не растави''! Ако је пустите да траје сама од себе, она ће се угасити!

sto smo se i sami uverili... :?
 
..u zavisnosti kako joj pridjesh, koliko je ozbiljno shvatish, koliko si spreman da se zrvujesh i da zrtvujesh, da zastanesh, da pamtish, da priznash, da pruzish, da ne dash, da znash, da se ne kajesh i kad sagledash, da se ne plashish iako naziresh, da oslobadjash a ne sputavash, da ne lazesh iako ne mozesh... jer...
Ljubav je Zakon, Ljubav pod Voljom.
 
Hellen:
SINDI:
Julian_Duranona:
E, to je ono, sto sam ti pricao...
Mnogo smo ti, svi mi, sad pametni...

ma da...jbg

:( ...Баш нам и вреди та памет сада...
Jooooj, kuku nama troma...
5.gif
5.gif
5.gif
 
Julian_Duranona:
Hellen:
SINDI:
Julian_Duranona:
E, to je ono, sto sam ti pricao...
Mnogo smo ti, svi mi, sad pametni...

ma da...jbg

:( ...Баш нам и вреди та памет сада...
Jooooj, kuku nama troma...
5.gif
5.gif
5.gif

Знаш шта, Јулиане, Синди и ја ћемо се већ некако снаћи ако баш будемо морале, а теби шта Бог да... :?
 
Hellen:
Julian_Duranona:
Hellen:
SINDI:
Julian_Duranona:
E, to je ono, sto sam ti pricao...
Mnogo smo ti, svi mi, sad pametni...

ma da...jbg

:( ...Баш нам и вреди та памет сада...
Jooooj, kuku nama troma...
5.gif
5.gif
5.gif

Знаш шта, Јулиане, Синди и ја ћемо се већ некако снаћи ако баш будемо морале, а теби шта Бог да... :?

sta ti je bre, eno ga cure zovu na sex..javno :lol: :lol: :lol:
vise mu je problem kako da se odbrani :roll:
 

Back
Top