Znak sa kojim se najbolje VI sazete?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ovnovi se ne slazu sa vodolijama i to svi znaju, jbt... shta vishe dva razlichita sveta, mogu se podnositi ako su zvanichni i na uochljivoj distanci, svako zblizavanje je uglavnom veoma burno... vazduh raspaljuje vatru, a vatra je ipak vatra, jednostavno ce sagoreti sve oko sebe...
 
Margott:
ovnovi se ne slazu sa vodolijama i to svi znaju, jbt... shta vishe dva razlichita sveta, mogu se podnositi ako su zvanichni i na uochljivoj distanci, svako zblizavanje je uglavnom veoma burno... vazduh raspaljuje vatru, a vatra je ipak vatra, jednostavno ce sagoreti sve oko sebe...

Caos Margott,

Meni je tata Ovan,ja se sa njim super slazem!:)
Oket,nego sa kojim se ti licno najvise slaze znakovima?
 
Oliji:
Zenske osobe sa kojima se najbolje slazem su DEVICE,najbolji drug je JARAC,moj deckic je BLIZANAC!

A,kazu ovako da se Vodolije slazu sa -

-Ovan
-Blizanac
-Lav
-Vaga
-Strelac
-Vodolija

Pozdrav
Oliji :)
Okic, evo ja sam Vodolija, i krug mojih najblizih prijatelja je sledeci: osim jedne drugarice koja je Ovan, jedne koja je Bik i jednog druga koji je Skorpija, svi do jednog su Blizanci. Isti je slucaj bio i sa deckicima, uglavnom Blizanci, ali dvojica koja su... heh :lol: recimo ostavila dublji trag i kojih se "uvek rado secam" su Lavovi.
 
Chiara:
Oliji:
Zenske osobe sa kojima se najbolje slazem su DEVICE,najbolji drug je JARAC,moj deckic je BLIZANAC!

A,kazu ovako da se Vodolije slazu sa -

-Ovan
-Blizanac
-Lav
-Vaga
-Strelac
-Vodolija

Pozdrav
Oliji :)
Okic, evo ja sam Vodolija, i krug mojih najblizih prijatelja je sledeci: osim jedne drugarice koja je Ovan, jedne koja je Bik i jednog druga koji je Skorpija, svi do jednog su Blizanci. Isti je slucaj bio i sa deckicima, uglavnom Blizanci, ali dvojica koja su... heh :lol: recimo ostavila dublji trag i kojih se "uvek rado secam" su Lavovi.

:D :D :D

Pozdrav za tebe Chiara VODOLIJICE! :)
 
a ja se slazem sa svima...zaista...mogu da kazem koji znakovi mi ne prijaju,ali opet ne znaci da nemam izuzetke medju njima...

a i deckici->svaki bio razlicit znak...hehehe...

i kazu da se ovan pa zensko ne slaze sa bikom(a spomenuste i vodolije),a ja eto zivot zapocinjem sa bik-vodolija,a plus cesto su oni sa kojima sam se kao nesto muvala,bili vodolije,a to je valjda jer mi peta kuca obuhvata jarca i vodoliju,a i imam nekoliko planeta u vagi,a i sama sam ovan-devica sa mesecom u raku,pa se valjda nekako slazem sa sva cetiri elementa...
 
Ovnovi su ok... pomalo preteruju u prakticnosti :roll: , ali su u principu dobri.
Bas sam se udubila nesto u tu pricu oko slaganja i neslaganja... sve u svemu, sa svim znacima mogu kol`ko-tol`ko da nadjem zajednicki jezik (s nekima lakse, a s nekima bogami sa malo vise truda), ali Ribe i Rakove i to iskljucivo muske definitivno ne mogu da podnesem. Evo sad se najezim kad pomislim na neke likove :twisted: , bljaaak...

Pozdrav oliji :D
 
pa sto se tice muskaraca i ljubavi, u onoj temi sa kim se zenski bik slaze, vec ima, znaci skorpije, vage, ribe
A sto se zenskih prijateljstava tice, oko mene su sve same duple vage!!! I zakljucila sam da se sa njima najbolje slazem, mada, tu su i lavice i ovnovi i bikovi 8)
Muskarci priajtelji su uglavnom ribe i bikovi

Oni sa kojima se definitivno ne slazem su vodolije :(
trudim se, ali nije to to... :roll:
 
Mosquito011:
Za vodolije moze biti koban Strelac ali mislim da se i sa vagama slazu.
Strelac moze da isprati svaki hir vodolije pa chak i da raspiri plamen.
Vodolija zahteva slobodu,veliku autonomnost a i strelac isto.
Sa te tachke oni su prosto savrshen par.
POTVRDJUJEM ovo za strelceve!!!! :shock: Ja sam vodolija/vaga i sa gorepomenutima se prividno ne slazem lose ,ali na duze staze-UZAS. Ja se slazem odlicno sa Vagama , Blizancima ,Ovnovima (mada je to jedini znak koji moze da me natera da urlam na njih , inace sam stalozena dosta ) , Bikovi me jako fizicki privlace ...Ali mislim da najbolje funkcionisem sa drugim VODOLIJAMA
 
Skorpija/Riba sa Mesecom u Skorpiji

Sa retkim Ovnovima koje sam upoznala nisam mogla da nadjem zajednicku jezik, temperament nam je razlicit.Mada bi po karti trebalo da se uklopimo posto mi je ceo Ovan ukljesten u prvu.
Bikove obozavam...strast...
Blizanci za umereno druzenje, posto su uglavnom cirkuzanti:), ako preteramo sa vidjanjem pocinju da me nerviraju.
Sa Rakovima sam ok, dobro se kapiramo mada ako su bas tipicni nervira me ta njihova okrenutost domu i nezainteresovanost za bilo koga i bilo sta sem njihove porodice, kucice i kuvanja.
Lavovi mi se svide na prvi pogled ali ne i na drugi.Obicno se razocaravam u Lavove i to tako da se uvek pitam u cemu sam JA pogresila kad su se tako poneli.
Jaaaako volim Vage(valjda zbog stelijuma u Vagi,i jos veceg stelijuma u 7. kuci-(Ve u Vagi-prijateljice).
Odgovaraju mi naravno Skorpije.
Muski Strelcevi me privlace i gotivim ih ali me i najvise nerviraju(Ma0Ne u Sa, muskarac koji ne zna sta hoce).
Jarceve cenim.
Sa Ribama se dobro slazem i razumem ih ali ne volim sto sam ja Riba u podznaku i ne podnosim Ne onako kako je postavljen kod mene u karti.
Vodolije i Device sam slabo upoznavala.Device su mi uvek bile sarmantno stidljive na prvi pogled.Vodolije mi se ne svidjaju uopste.
 
Ej, da vam pravo i iskreno kazem, ne slazem se ni sa sobom.
A kada su u pitanju drugi, slažem se sa ljudima koji "vrše razmišljanje" (citat- Umpah Pah), sa ljudima koji imaju određeni duhovni nivo, stepen odgovornosti i svesti, širinu poimanja sveta oko sebe.
Mislim uprkos tome što verujem da je astrologija egzaktna nauka i imam određene osećaje prema ljudima, trudim se da se ne oslanjam previše na te podatke.
Eto, ja tako!
Pozdrav svima.
:lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top