IZGLED NIJE BITAN??!!

bane_BG

Početnik
Poruka
38
Zasto neki pripadnici(zabrinjavajuci broj) oba pola imaju obicaj da se tu i tamo oseru(da izvinete) kako im izgled potencijalnog partnera nije "presudan"?
Ja mislim da je izgled ustvari prva na listi bitnih stvari,sto naravno ne znaci da je jedini vazan,a takodje sam misljenja da taj izlizani termin pojedincima sluzi za nesto sto sarmom ne uspevaju da izdejstvuju...(kraj kojih smo se krokodila budili...).
U moru lavirinata i taktickih zamisli ova mi izgleda vec nekako jadno...
 
TW-U, TOO-W, POW POW (the vibe)

ma da, sve je u paketu,
kada ona lici na raketu

tako da je pozelim u letu,
i da je imam ja ubacim u petu.

[choirs] one time, one time...

ona je avion,
ona je kamion,
ona je, ona je
zenska za milion

[choirs] two times, two times

njnena lepota ume da zaslepi,
od ludosti za njom, sva moja odeca poleti

njena lepota mi je bitna,
ali samo da ona nije sitna
i da nije mala,
kako bi u moje veliko
gangsta srce stala

POW, POWOWOW, POW, POWOWOW POW

Parental Advisory Explicit Lyrics
 
...paaa dooobro
bitan je ali ne i presudan (kako ofucana fraza)
zar nije bitnije da li vas napali...
ponekad moze vise da vas napali neko ko ne izgleda ne znam kako nego neko ko je (devojka) BOBMETINA... ali hladna ili nezanimljiva...
zar ne?
 
Pera_Zdera:
Druga na listi. Lepota je zbir fizicke i psihicke lepote. Sve u paketu ako mene pitas. :wink:

E, to. ;) Isfolirana sisata plavusha (mada volim plavushe 8) ) mozhe da me zainteresuje samo na par sekundi dok ne ustanovim njenu glupost i foliranciju. A, recimo neka duhovita i inteligentna slatkica moze da mi zadrzi paznju mesecima. ;)
 
Meni je izgled bitan, ali mi je bitnije kakva je osoba pod broj jedan, pa tek onda izgled. Ne bih mogla da budem sa nekim ko je super ovako kao covek a ne lici ninasta, jer me apsolutno ne bi privlacio, niti sa nekim ko je ultra mega lepotan a nikakav kao covek iliti totalni bolid.
Dakle:
1.karakter, pamet, osobine
+
2.lepota
 
Momak je upoznao dvije djevojke...
Jedna od njih bila je onako ljepuskasta, nista posebno... Ali, kakav je pogled imala... Kao da je strast isijavala iz ociju...
Druga, lijepa i zgodna kao boginja... Sa kraljevskim drzanjem...
Dopale su mu se obje, svaka na svoj nacin, a i on njima...
Malo je oklijevao koju da izabere... Ipak, ljepota druge djevojke je prevagnula...
Kad je doslo do sexa, imao je sta i da vidi... Bila je "drvena" kao lutka, potpuno neosjetljiva lezala je na krevetu kao prostac... Poslije tog prvog puta, vise na nju nije mogao ni da mu se digne...
Odustao je od veze s njom, zaleci sto nije odabrao onu "ljepuskastu", duboko svjestan da bi mu s njom bilo mnogo bolje... I trajnije...
Ali, vec je bilo kasno za popravak...
 
jeste, istina je da muskarac mora da me privlaci a nije vazno cime, dal pogledom, dal gOOzom :mrgreen: ili mozda "pametnom" recenicom, nebitno... a dali njegov izgled ispunjava normative "lepog" opste populacije - e to me zabole 8)
 
blondi:
jeste, istina je da muskarac mora da me privlaci a nije vazno cime, dal pogledom, dal gOOzom :mrgreen: ili mozda "pametnom" recenicom, nebitno... a dali njegov izgled ispunjava normative "lepog" opste populacije - e to me zabole 8)
Bravo Blondi.To je ono o chemu sam i ja rekao rech dve.Bitno je da medju nama postoji varnica,a shta ce posle biti reci ce vreme.
 
Da izgled nije veoma bitan Kvazimodo bi maznuo onu cigancicu.
Meni licno nije odlucujuci faktor ali moram primetiti bar nesto sto me fizicki privlaci,
osim toga da mi se dusha te osobe svidja... da bi pozeleo da budem sa njom.
 
Mosquito011:
blondi:
jeste, istina je da muskarac mora da me privlaci a nije vazno cime, dal pogledom, dal gOOzom :mrgreen: ili mozda "pametnom" recenicom, nebitno... a dali njegov izgled ispunjava normative "lepog" opste populacije - e to me zabole 8)
Bravo Blondi.To je ono o chemu sam i ja rekao rech dve.Bitno je da medju nama postoji varnica,a shta ce posle biti reci ce vreme.
Vi ste upravo potvrdili ono sto sam i ja rekao,samo drugim recima...Blondi,nemamo svi isti ukus i ne znam ko je pominjao normative lepog opste populacije (kakav tezak termin),ali mi se u sustini svi ovde slazemo...ili,meni je bitno sto je vama bitno...
 
Gazdarica:
Momak je upoznao dvije djevojke...
Jedna od njih bila je onako ljepuskasta, nista posebno... Ali, kakav je pogled imala... Kao da je strast isijavala iz ociju...
Druga, lijepa i zgodna kao boginja... Sa kraljevskim drzanjem...
Dopale su mu se obje, svaka na svoj nacin, a i on njima...
Malo je oklijevao koju da izabere... Ipak, ljepota druge djevojke je prevagnula...
Kad je doslo do sexa, imao je sta i da vidi... Bila je "drvena" kao lutka, potpuno neosjetljiva lezala je na krevetu kao prostac... Poslije tog prvog puta, vise na nju nije mogao ni da mu se digne...
Odustao je od veze s njom, zaleci sto nije odabrao onu "ljepuskastu", duboko svjestan da bi mu s njom bilo mnogo bolje... I trajnije...
Ali, vec je bilo kasno za popravak...

Bas o tome sam pisao iznad. ;)
 
Pravo pitnje bi zapravo bilo - sta je lepota, cime covek privlaci druge ljude.
Naravno da je bitan fizicki izgled. Presudan... Mozda. Ali - treba razlikovati praznu lepotu koja potice od povrsnog izgleda i vrsnu lepotu koja jeste spoj unutrasnjeg i spoljasnjeg.
Unutrasnja lepota ume nadjacati fizicku i postati lepsa od nje cak i za oko.
 
Snezna_kraljica:
Pravo pitnje bi zapravo bilo - sta je lepota, cime covek privlaci druge ljude.
Naravno da je bitan fizicki izgled. Presudan... Mozda. Ali - treba razlikovati praznu lepotu koja potice od povrsnog izgleda i vrsnu lepotu koja jeste spoj unutrasnjeg i spoljasnjeg.
Unutrasnja lepota ume nadjacati fizicku i postati lepsa od nje cak i za oko.
ajde?
 
Kao što bi dobri čika iz crtaća rekao: "Bla bla bla samo brbljaš i ne slušaš!"
Dajte ljudi, sve je to relativno. Izgled je bitan,naravno. Ko će mi od vas reći da se pali na neku osobu koja ni rođenoj majci nije lepa?
Opet, sa druge strane, bitno je sta vam ta osoba pruža! :D Zar ne? :lol:
 
iluzionista:
Pera_Zdera:
Druga na listi. Lepota je zbir fizicke i psihicke lepote. Sve u paketu ako mene pitas. :wink:

E, to. ;) Isfolirana sisata plavusha (mada volim plavushe 8) ) mozhe da me zainteresuje samo na par sekundi dok ne ustanovim njenu glupost i foliranciju. A, recimo neka duhovita i inteligentna slatkica moze da mi zadrzi paznju mesecima. ;)

Pilence moje! :wink:
 
bundeva:
naravoucenije: kad si u prilici da biras izmedju dve ribe-mazni ruzniju
8)
ISPRAVKA:
prvo tu lepšu..tek da ti ne bude žao..nikad se ne zna...

A sad ozbiljno,
Lepota jeste važna ali važniji su mi oni leptirići u stomaku kad zalepršaju..
Žene ne treba deliti na lepe i ružne.
Sve su lepe,jer su žene.
Neka su nam žive izdrave. 8)
 

Back
Top