Koliko je vazno

u bre kako to mene nervira, pochne krevet da shkripi i ja se sva smorim, mrzim komshije :!: josh su neke ribice ispod mene pa su sve u fazonu hihihi hahhaha ZDRAaaaVO, kad ih sretnem :? bash me nervira to shripanje kreveta :!: :evil:
zhiveli podovi, zidovi, stolice i ostale stvari shto ne shkripe :!:
 
I nije bitno da li vas neko od komshija chuje ili ne.
Bitno je da je vama lepo dok to "javno" radite.
Ja sam probao i sa otvorenim prozorom i sa zatvorenim
Sa tihom muzikom i glasnom (jako),a probao sam i kombinovano pa mi niko nije nishta rekao.Ali komshije dve zgrade dalje su probali sa otvorenim prozorom bez muzike u 03.00h ujutro pa su dobili:
"AJDE SVRSITE VEC JEDNOM PA DA SPAVAMO!"
Bar su sutra imali o chemu da prichaju :lol:
 
raindog:
u bre kako to mene nervira, pochne krevet da shkripi i ja se sva smorim, mrzim komshije :!: josh su neke ribice ispod mene pa su sve u fazonu hihihi hahhaha ZDRAaaaVO, kad ih sretnem :? bash me nervira to shripanje kreveta :!: :evil:
zhiveli podovi, zidovi, stolice i ostale stvari shto ne shkripe :!:
Ih, pa mogu samo da ti zavide 8)
 
mackica ns:
raindog:
u bre kako to mene nervira, pochne krevet da shkripi i ja se sva smorim, mrzim komshije :!: josh su neke ribice ispod mene pa su sve u fazonu hihihi hahhaha ZDRAaaaVO, kad ih sretnem :? bash me nervira to shripanje kreveta :!: :evil:
zhiveli podovi, zidovi, stolice i ostale stvari shto ne shkripe :!:
Ih, pa mogu samo da ti zavide 8)

Ma da, mackice - one ti samo zavide... a ono "Zdravo" sa otegnutim samoglasnicima ustvari znaci "sto nas malo ne pozoves". Prema tome, opusteno i neka skripi. Znas kako ide ona pesmica:

Sve sto leti, neka leti
I treba da leti
Sve sto skripi, neka skripi,
I treba da skripi.

:D
 
ma meni je najgore sto iako zivim sama u stanu, zidovi su tako tanki da cujem komsiju iznad kako hrce

mislim, sta je on sve mogao cuti dok sam vodila ljubav to ne znam, ali ono sto mene cudi je zasto su muskarci tako strasno tihi tokom vodjenja ljubavi

moj nikada nista nije govorio

jel su svi tako tihi kao ribice?
 
dallekkoo:
ma meni je najgore sto iako zivim sama u stanu, zidovi su tako tanki da cujem komsiju iznad kako hrce

mislim, sta je on sve mogao cuti dok sam vodila ljubav to ne znam, ali ono sto mene cudi je zasto su muskarci tako strasno tihi tokom vodjenja ljubavi
moj nikada nista nije govorio

jel su svi tako tihi kao ribice?

А ти то закључујеш на основу ЈЕДНОГ мушкарца? :roll:
 

Back
Top