Kako zaustaviti "BELU KUGU"?
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 76

Tema: Kako zaustaviti "BELU KUGU"?

Početnik
    Učlanjen
    13.11.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Kako zaustaviti "BELU KUGU"?

Dame i gospodo!
    Problematiku znate, a rešenje?

Poznat krvolok (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    132

Podrazumevano

Uvozom RODA !!!

Zainteresovan član The Edge (avatar)
    Učlanjen
    13.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano Praktičan predlog

Sve one koji se prazne "na suvo" poslati u određenu ustanovu... em se zabavljaju, em rade nešto korisno...

Obećava
    Učlanjen
    16.09.2004.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano Re: Praktičan predlog

Citat Original postavio The Edge
    Sve one koji se prazne "na suvo" poslati u određenu ustanovu... em se zabavljaju, em rade nešto korisno...
    Aha i onda (p)ostanemo debilna nacija,al ti je resenje :?

Učlanjen
    13.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Citat Original postavio ZMAJOLA
    Razmislio sam i prihvatam tvoje gledište... neka selekcija bi morala da se obavi...
    Žiri bi bile isključivo ženske osobe... kad već neko mora da "isproba" robu... i ko se u to razume...
    Samo obostrano zadovoljstvo pravi kvalitetne bebe...
    Šta misliš, da li samo dobre treba XXX, da bi ih bilo više?

Obećava
    Učlanjen
    16.09.2004.
    Reputaciona moć
    49

Citat Original postavio ZMAJOLA
    Razmislio sam i prihvatam tvoje gledište... neka selekcija bi morala da se obavi...
    Žiri bi bile isključivo ženske osobe... kad već neko mora da "isproba" robu... i ko se u to razume...
    Samo obostrano zadovoljstvo pravi kvalitetne bebe...
    Šta misliš, da li samo dobre treba XXX, da bi ih bilo više?
    Ne znam,nisam jos pocela da pravim bebe,od genetike se secam samo poneceg,pitaj nekog strucnog,ali mislim da tu priroda da zadnju rec jos uvek,setih se sad Betovena,na primer,a i ovi malteri nadjose neku caku pa im se vise gotovo i ne radjaju retardi,mozda treba prepisati foru od njih

Početnik
    Učlanjen
    13.11.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Zar nije jedan od problema KARIJERIZAM, ne bih ovom prlikom da vređam lepši pol, ali veliki problem je nastao kada su i žene počele da "trče" za karijerom. Pa onda kreće priča: sačekajmo sada, treba da dobijem unapređenje i tako u nedogled!
    O ti lepa Blondi, što mi preseli temu? Da je bilo dovoljno ljubavi i sexa ova tema ne bi imala potrebe ni da postoji!

Buduća legenda Hellen (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Podrazumevano

Citat Original postavio Tragač
    Zar nije jedan od problema KARIJERIZAM, ne bih ovom prlikom da vređam lepši pol, ali veliki problem je nastao kada su i žene počele da "trče" za karijerom. Pa onda kreće priča: sačekajmo sada, treba da dobijem unapređenje i tako u nedogled!
    O ti lepa Blondi, što mi preseli temu? Da je bilo dovoljno ljubavi i sexa ova tema ne bi imala potrebe ni da postoji!
    Не бих овом приликом да вређам ''јачи пол'', али мислим да се тај проблем јавио откада су мушкарци научили да живе на маминој супици до 30., а онда девојкама кажу како не могу да имају децу док не обезбеде стан, пристојне услове, посао, добру плату...Никада нисам чула да је жена била та која је рекла ''сачекајмо сада'', а много, много примера имам
    око себе да је мушкарац тај који одлаже и бежи од везивања, обавеза и одговорности.

Domaćin etotako (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

evo... ja ne vijam karijeru
    ja cu da se borim protiv bele kuge!

Domaćin Pera_Zdera (avatar)
    Učlanjen
    29.12.2003.
    Reputaciona moć
    84

Podrazumevano

Problem:
    1. Ekonomski - vise para
    2. Socijalni - vise druzenja

Početnik
    Učlanjen
    18.11.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

[Ma kakva karijera, većina mladog sveta danas juri posao kako bi preživeli od meseca do meseca, a sem toga uglavnom žive sa mamama i tatama u čijoj kući uživaju jednu sobu u kojoj bi trebalo da se bore protiv bele kuge.

Poznat
    Učlanjen
    02.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1937

Podrazumevano

Citat Original postavio Hellen
    Не бих овом приликом да вређам ''јачи пол'', али мислим да се тај проблем јавио откада су мушкарци научили да живе на маминој супици до 30., а онда девојкама кажу како не могу да имају децу док не обезбеде стан, пристојне услове, посао, добру плату...Никада нисам чула да је жена била та која је рекла ''сачекајмо сада'', а много, много примера имам
    око себе да је мушкарац тај који одлаже и бежи од везивања, обавеза и одговорности.
    Bojim se, da cu ovom prilikom, moci da se slozim sa tobom samo u vezi supice...
    Meni se cini, da sve vise devojaka ceka da se stvore "optimalni uslovi", da bi radjale.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Biću toliko slobodan da svoj stav iznesem kao savet. Materijalnih sredstava nikada nećete imati onoliko koliko bi ste želeli svojoj deci da date, a pre svega to i nije ono što treba da dobiju od vas. Zato, ako ste sigurni i čvrsto verujete da ste sa pravom osobom radjajte decu, jer su ona jedino što daje smisao postojanju.

Iskusan
    Učlanjen
    09.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano

belom kugom protiv kratkovechnosti!!!!!

Poznat divlja-u-srcu (avatar)
    Učlanjen
    16.02.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Lepo! Uzmete jednog pomahnitalog , potentnog muskica (ko sto je Goodday npr.) i pustite ga da *ara Srbijom ...i tako...

Iskusan
    Učlanjen
    09.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano

ili...uzmete divlju i bacite je lavovima

Poznat krvolok (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    132

Podrazumevano

[quote="etotako"]evo... ja ne vijam karijeru
    ja cu da se borim protiv bele kuge!

Dogovoreno, KAD i KOD KOGA ?!?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    24.01.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

nedavno sam odlucio da cu da imam najmanje troje dece,od mene,protiv bele kuge dosta,a ako budem ikada imao priliku za vise iskoristicu je,keve mi Milanke

Poznat divlja-u-srcu (avatar)
    Učlanjen
    16.02.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio goodday
    ili...uzmete divlju i bacite je lavovima
    Lavicu, lavicu, dodji meni amo!!!!

iluzionista
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio budca
    nedavno sam odlucio da cu da imam najmanje troje dece,od mene,protiv bele kuge dosta,a ako budem ikada imao priliku za vise iskoristicu je,keve mi Milanke
    Karic?!! :shock:

Aktivan član
    Učlanjen
    15.11.2004.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Problem bele kuge je izuzetno opasan. Ja, kao sto sam ranije rekao, planiram 4, tako da opusteno - sto se mene tice. Ali salu na stranu, tom problemu se ozbiljno treba pristupiti.

Borba protiv bele kuge, treba da postane jedna od kljucnih strategija razvoja nase zemlje. Ljudi, koji su nas najveci kapital a kojih ima sve manje i manje direktno uticu na nasu buducu konkurentnost a samim tim i izglede da sledece generacije zive bolje. Takodje, nazalost nismo zemlja u koju hrle emigranti koji zele da rade i zaradjuju penzije matorcima...

Stoga, problem bele kuge je ono sto treba resavati na nacionalnom nivou. Moj predlog je da se treba STIMULISATI mlade parove da imaju decu, ali ne ovako pisljivim decijim dodatcima i glupostima nego se stvarno zaloziti za to. To znaci, od pelena do mleka za bebe pa tako redom. Znaci, ne obavezno novac - ali objektivno potrebne stvari. Stavise, to mi moglo da se razvozi po kucama - eto jos radnih mesta za one ljude bez vise strucne spreme.

Rezultat socio-ekonomskih problema koje smo imali i koje imamo su nam i doneli belu kugu. Slazem se da je katastrofa to sto mladi nemaju mogucnosti da zapocnu samostalan zivot, normalno rade i sve ostalo sto njihovi vrsnjaci sirom Evrope mogu. Opet, za to je kriva politika matoraca, koji su godinama nastojali na to da u zemlji ostave samo gluplje od sebe - da ne govorim zasto i kako. Znaci, onda kao posledica nesredjenog zivota, neispunjenih ocekivanja, mladi su frustrirani (naravno) - otud, naprimer i navijaci sa tolikom kolicinom neiskoriscene energije... i kao takvi su nezadovoljni. Nezadovoljni gradjani, narocito mladi ako nizu zadovoljni u nekoj zemlji - to ne mirise na dobro. Naravno, nezadovoljni gube i samopouzdanje sto dovodi do toga da sve teze ostvaruju kontak sa suprotnim polom i onda ponovo frustracija... pa u krug.

Kako to promeniti, osim anarhije, terotistickih napada i ostalih ekstremih mera. Mozemo probati da svako u svom domenu da uticemo na svoj zivot a ako smo u prilici da uticimo na zivote drugih - ali pozitivno.

Ukoliko ste poslodavac - pruzite sansu mladima, neka se dokazuju polako a vi budite fer i shvatite svoju investiciju u njih kao u investiciju u sebe, jer ce kasnije ONI zaradjivati za VASU penziju. Ako ste mladi, a nezaposleni i zivite sa roditeljima - potrazite posao, usavrsavajte se i nemojte biti nestrpljivi. Sigurno postoji puno stvari koje biste hteli, i to sada, ali za sve treba vremena. Jos vremena. Nazalost to su pravila igre. Ili cete se prilagoditi i opstati, kao sto kaze sama teorija evolucije, ili vasi geni nece otici u buducnost. Sve sto nam se desava je selekcija. Uvek se desvala, a ja vam svima zelim da opstanete i da sto pre svet ugledaju vasa mala decica.

Tommy_V

Učlanjen
    13.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano Više pameti u fizičkom odnosu

Popularno viđenje je da Srbijom vlada "Bela kuga" je zato što ovde "niko nikog ne yebe"... ima nečeg u tome, naravno... :?
    Za razliku od većine naših problema, od ovog ne patimo samo mi... ali, udružen sa ostalim problemima, nas najviše ugrožava... :?
    Ne znam, ja sam počeo da radim na tom problemu, planirao tri, stao na jednom, kad se moja "bolja" polovina popišmanila posle prvog porođaja i uskoro se razvela od mene...
    Neka mi ne zamere dame, ali problem je uglavnom kod njih... što je i logično, jer one objektivno nose veći teret, osećaju veći rizik (i fizički, i materijalni, i socijalni, itd.). :?
    Ja vas razumem, moje dame, i mogu samo vam poželim više volje i odlučnosti... Za utehu može da vam posluži činjenica da smo mi muški, u krajnjoj instanci, potpuno u vašim rukama!

Poznat krvolok (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    132

Podrazumevano Re: Više pameti u fizičkom odnosu

[quote="The Edge"]Popularno viđenje je da Srbijom vlada "Bela kuga" je zato što ovde "niko nikog ne yebe"... ima nečeg u tome, naravno... :?
    Za razliku od većine naših problema, od ovog ne patimo samo mi... ali, udružen sa ostalim problemima, nas najviše ugrožava... :?
    Ne znam, ja sam počeo da radim na tom problemu, planirao tri, stao na jednom, kad se moja "bolja" polovina popišmanila posle prvog porođaja i uskoro se razvela od mene...
    Neka mi ne zamere dame, ali problem je uglavnom kod njih... što je i logično, jer one objektivno nose veći teret, osećaju veći rizik (i fizički, i materijalni, i socijalni, itd.). :?
    Ja vas razumem, moje dame, i mogu samo vam poželim više volje i odlučnosti... Za utehu može da vam posluži činjenica da smo mi muški, u krajnjoj instanci, potpuno u vašim rukama!

A najgore je to što je ovo markirano, JEDINI organ u kome zaista i jesmo !!!

Poznat gigule (avatar)
    Učlanjen
    15.04.2004.
    Pol
    ženski
    mesto za kukce,wilme i sve dobre stvorove
    Reputaciona moć
    122

Podrazumevano edo maaajka: dragi moj vlado

Draga moja vlado ja bi imo djecu rado
    Daj mi dobru platu napravit cu ti ih stado
    Solo cu povecat natalitet za 5 posto
    I ja i ona pun nam ***** vise kurtona
    Ne trazim puno samo stan dok nisam umro
    Sikiras me fest ako dozivim jos 15 bit ce dosta
    A zaboravio sam O SHIT
    To je premalo godina da otplatim kredit
    I ja bi na more jer mi ruke od zuljeva gore
    Za eure i kune ja bi kod vas dole na Brijune
    Zaposlite me tamo da se kupam i glumim lafa
    Lopatom cu cistit govna od vasih zirafa
    Zaposlite nas ko portire da cuvamo ministarske suvenire dokumente i papire
    Ama vlado **** ga ti bit cemo ti sekjuriti
    Cuvat od belaja kad dodze nasa raja
    Kad sindikalna masa krene prema tvojoj zgradi
    Ne brini se mi smo jaki i zdravi i mladi
    Mi smo takva nacija nismo za astronaute
    Al cemo lomit kosti dok cuvamo vase aute
    ....

Domaćin Pera_Zdera (avatar)
    Učlanjen
    29.12.2003.
    Reputaciona moć
    84

Podrazumevano

UUU ovo je pocetak revolucije!!!

Slične teme

1. Kako zaustaviti starenje?
    Autor miodragm2 u forumu Arhiva
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 18.12.2008., 13:28
  2. lek za belu kugu
    Autor weserbia u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 24.12.2006., 18:17
  3. Pobedimo belu kugu, spasimo Srbiju
    Autor OSLOBODIOCI u forumu Politika
    Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 21.06.2006., 00:19
  4. Vlast stimulise belu kugu
    Autor serb_pagan u forumu Politika
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 26.01.2006., 22:36
  5. Kako se "prevode" ove "egleske kvote"?
    Autor Macro_ek u forumu Fudbal
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 06.09.2005., 08:36

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •